Bağlama Kursu İzmir Hatay

Bağlama kursu İzmir Hatay ” ve benzeri aramalar sonucunda bağlama kursu sayfamıza erişim sağladınız. Bağlama kursu İzmir ile ilgili ve bağlamayla ilgili detaylı bilgiler barındıran yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz! Milli çalgımız bağlama, daha çok bilinen ismiyle saz, belki de ülkemizde en çok ilgi gören müzik aleti. Yurdumuzu anlatan, anadoluyu anlatan, türkülerle birlikte yurdumuzun onca güzel hikayesinin anlatılmasına aracılık eden o müzik aleti.

Bağlama Kursu İzmir ile Anadolu Kokan Melodileri Hemen Çalın!

Siz de en güzel türküleri, memleket kokan parçaları, hikayeler anlatan şarkılarımızı bağlamayla çalmak istemez misiniz? Bağlama çalmak sanıldığı kadar zor değil, çalması da bir o kadar keyifli, kısa sürede bağlamayla şarkı çalmaya başlayabilirsiniz. Bağlama kursu İzmir ile ilgili merak edilen soruları cevaplayalım.

Bağlama Kursu İzmir ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Bağlama çalmak zor mudur?
Bağlama, eğer doğru bağlama kursundan eğitim alıyorsanız çalması zor değil, keyifli bir müzik aletidir, bırakın zorluğu yoldaş olur size.

Bağlama çeşitleri nelerdir hangi bağlamanın eğitimini almalıyım?
Bağlamanın bir çok çeşidi bulunmaktadır ama en çok tercih edilen bağlama çeşitleri uzun sap bağlama ve kısa sap bağlamadır. İkisiyle de farklı yörelerin türküleri daha rahat çalınabilir. Siz hangi yöreden türküler çalmak istiyorsanız bağlama öğretmenimiz sizi o konuda yönlendirir ve en doğru size en uygun bağlama çeşidini seçmenizi sağlar.

Bağlama fiyatları ne kadardır?
Bağlama fiyatlarını etkileyen bir çok unsur vardır, bağlamanın yapımında kullanılan ağaç bağlamanın fiyatını belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesidir, eğer bağlama çalmak istiyorsanız, çok kötü bir bağlama satın almamalısınız, kötü bir bağlama sizi bağlama çalmaktan soğutabilir.

Bağlama kursu fiyatları ne kadardır?
Bağlama kursu fiyatlarımız her dönem yeniden belirlenir, bağlama derslerimiz bireysel özel bağlama dersleri veya sınıf bağlama dersleri şeklinde yapılır. Sınıf bağlama dersleri ve özel bağlama dersleri fiyatlarımız için bizi arayınız.

Bağlama kursu almak için yaşım uygun mu?
5 yaşından büyük olan herkes bağlama dersi almak için uygundur, bağlama derslerine başlamak için bir üst yaş sınırlaması bulunmamaktadır, kaç yaşında olursanız olun, eğer bağlama çalmaya istekliyseniz bağlama kursu alabilirsiniz.

Bağlama çalmayı ne kadar zamanda öğrenirim, ne zaman bağlamayla şarkı çalabilirim?
3 ayda temel bağlama eğitimini tamamlayabilirsiniz ve istediğiniz şarkıların çalışmalarına başlayabilirsiniz, ilerleyen seviyelerde ise bağlamada ulaşmak istediğiniz düzeye göre süre değişecektir. Bağlama öğretmeninizin verdiği egzersizleri düzenli yaparak bağlama çalmayı kısa zamanda öğrenebilirsiniz.

Bağlama derslerini İzmir’in neresinde veriyorsunuz?
Bağlama derslerimiz İzmir Hatay’da gerçekleşmektedir, bağlama derslerimize çevre ilçelerden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz, bağlama kursumuzun bulunduğu konuma ulaşmak çok kolaydır ve merkezidir.

Bağlama kursu İzmir ulaşımı kolay mı?

Bağlama kursumuz İzmir Hatay‘ın en merkezi konumlarından biri olan İzmirspor metro çıkışından birkaç adım ileride bulunmaktadır. Bağlama Kursu İzmir Hatay’a Konak, Karabağlar, Alsancak, Bornova, Balçova, Buca, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Üçyol, Poligon semtlerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca kursumuz metro, vapur, dolmuş, otobüs gibi ulaşım araçlarına oldukça yakın mesafede bulunmaktadır.

Tem 25, 2015 | Posted by | Bağlama Kursu İzmir Hatay için yorumlar kapalı