Bateri Kursu İzmir Hatay


Bateri Kursu İzmir”, ”Bateri Dersi İzmir” gibi İzmir’de bateri kursuyla ilgili alan araştırması içerisine girdiyseniz, artık daha fazla inceleme yapmanıza gerek yok! Söz Konusu Sanat Bateri Kursu İzmir ile rutin bir çalışma programını geride bırakarak, %100 başarı teminatı verdiğimiz  bateri derslerimizle sizde en hızlı ve en kolay şekilde bateri çalmaya başlayabilirsiniz! Bateri çalmak zor diyorlar, yaşım ilerledi artık bateri öğrenemem, evde baterim de yok zaten gibi bahaneleri bir kenara atın ve bateri dersi izmir ile sınırlarınızı kendiniz belirleyin.

Ücretsiz bateri kursu deneme dersine randevu almak için;  hemen 0553 174 68 89 numaralı telefonu arayabilir ya da whatsApp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz! Ayrıca mail aracılığıyla keman kursu bilgilendirmesi almak için de info@sozkonususanat.com adresine mail atabilirsiniz. Öğretmenlerimizle tanışmak ve müzikal potansiyelinizi keşfetmek için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın!

Bateri Kursu İzmir‘le Kendi Ritminizi Keşfe Çıkın!

Sıkça davul adıyla da telaffuzuna rastlanan bateri, dahil olduğu her müzik ekibinin yönetimini üstlenen bir enstrüman niteliğindedir, bir bakıma bateri müzik ekibinin beyni olarak ta adlandırılabilmektedir. Aklınızda bulunsun eğer biri davul diyorsa aklınıza ramazan davulu gelmesin, bilin ki o bateridir 🙂 Ayrıca bateri günün yorgunluğunu ve olumsuzluğunu üzerinizden atmanızı sağlayacak, size sarf ettirdiği eforla rahatlatacak, kısaca her derde deva bir müzik aletidir!

Biz size ne kadar bateriyi tanımlamaya çalışırsak çalışalım, her ne kadar bateri şöyledir böyledir desek bile boş, en iyisi gelip kendi gözlerinizle bateri de nasıl bir performans sergileyeceğinizi görmek 🙂 Bu yüzden artık kendinizi daha fazla ertelemeyin ve hemen ücretsiz bateri deneme dersi için bizimle iletişime geçin! Baterinin faydaları anlatmakla bitmez diyerek yazımıza bateri çalmak isteyenlerin, bateri kursu izmir‘e kayıt yaptırmak isteyenlerin akıllarına takılan soruları tek tek cevaplayarak işe devam edelim;

Bateri Kursu İzmir ile İlgili Merak Edilenler

Bateri kursu almak istiyorum fakat evimde bateri yok?
Bateri kursu alan kişilerin bir çoğunun evinde baterisi yok, bazıları baterinin evde çok ses çıkartabileceğinden yakınıyor bazıları da bateri fiyatlarından. Bu yüzden bateri kursu izmir‘e başlar başlamaz bir bateri satın almak istemiyorlar fakat kursumuzda bateri kursu alan herkese sunulan bir imkan var! Bateri kursu izmir baterilerinde istediğiniz kadar ücretsiz olarak çalışma yapabilirsiniz, istediğiniz zaman bateri provası için bateri kursumuzdan randevu alabilirsiniz. Eve bateri satın almak istediğiniz zaman da bateri kursu izmir öğretmenlerimizden destek alabilirsiniz.

Bateri fiyatları ne kadar?
Bateri çeşitleri 2 ye ayrılmaktadır, dijital bateriler ve akustik bateriler. Öncelikle evinize hangi bateriyi almak istediğinize karar vermelisiniz, dijital bir bateri mi satın alacaksınız yoksa akustik bir bateri mi satın alacaksınız. Eğer evinizde ses sıkıntısı yoksa, ses sıkıntısı yaratacak gürültü oluyor diyecek komşularınız yoksa akustik bir bateri satın alabilirsiniz fakat bu gibi sorunlarınız varsa dijital bir bateri de satın alabilirsiniz.

Bateri fiyatlarına gelirsek günümüz koşullarında en hesaplı akustik bateri fiyatı 250 dolar civarındadır, en hesaplı dijital bateri fiyatı ise 300 dolar civarındadır yalnız akustik davul satın aldığınız da bir de zil seti almanız gerekecektir. Bateri alımında bateri kursu izmir öğretmenlerimizden de teknik destek alabilir ve kendinize en uygun bateri seçimini yapabilirsiniz.

Bateri çalması zor mu, bateri eğitimi nasıl bir süreçtir?
Bateri çalması kesinlikle zor değildir fakat eğitim sürecinde biraz daha yavaş ilerleyeceğiniz noktalar olacaktır, hem iki el hem de iki ayak farklı şekilde ritm tutacak, dışarıdan bakınca çok zor durabilir ama adım adım denedikten sonra zor değil eğlencelidir.

Bateri eğitiminde öncelikle bagetlerin hakimiyeti, bagetlerin doğru tutulması ve trampet üzerinde, çalışma padi üzerinde çalışmalar yapılır. Sonrasında ufak ritm çalışmalarına geçilir ve ritm çalışmaları sonrasında sevdiğiniz şarkıların çalışmalarına geçilir.

Davul çalmayı bateri kursu izmir ile ne kadar zamanda öğrenebilirim?
Davul çalmayı öğrenme süreniz isteğinize ve çalışmalarınıza bağlıdır, temel bateri eğitimi 3 ay sürmektedir, bu süreçte davulda istediğiniz şarkıları da çalmaya başlayabilirsiniz. Bateri çalmayı öğrenmek uzun bir süreç değildir.

Davul dersi fiyatları ne kadar?
Davul dersi fiyatlarımız için bateri dersi izmir‘i arayıp veya mail atıp bilgi alabilirsiniz. Davul derslerinin ücretleri aylık olarak alınmaktadır, aylık bateri kursu İzmir fiyatlarını sorunuz.

Bateri çalmanın faydaları nelerdir?
Bateri eğitimi kişiye bir çok fayda sağlar, çok yönlü düşünmeyi, sorunlar karşısında farklı açılardan yaklaşabilmeyi geliştirir, ayrıca çalarken kalori yaktırdığı için spor yapar gibi hareket edersiniz.

Bateri kursu izmir’e başlamak için yaş sınırlaması nedir?
Bateri dersi izmir‘e katılmak için üst yaş sınırı yoktur, 90 yaşında da olsanız bateri çalmak istiyorsanız yapabilirsiniz, en küçük bateri öğrencimiz ise 3,5 yaşındadır fakat tamamen kendi isteğiyle derslere gelmekte olduğu için gayet başarılı ve mutlu şekilde bateri derslerine devam etmektedir, alt yaş olarak 5 yaş uygundur fakat daha küçük yaşlarda katılımcı sıkılabilir bu yüzden bateri kursu izmir‘e başlamadan önce bateri öğretmeniyle ücretsiz bir tanışma dersi yapıp karar vermek en doğru karar olacaktır.

Bateri dersliği nerede, bateri kursu izmir‘e nasıl ulaşabilirim?
Bateri kursumuz İzmir Hatay’da yer almaktadır, bateri kursumuza İzmir’in her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz, Göztepe, Balçova, Narlıdere, Güzelyalı, Konak, Karabağlar her yerden ulaşım çok kolay. İzmir’de bateri kursu arıyorsanız, davul derslerine kayıt yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ücretsiz davul deneme ve tanışma derslerine katılabilirsiniz!
Davul çalma konusunda istekli iseniz, şu bateri nasıl bir şey bir de ben deneyeyim belki hoşuma gider diyorsanız veya gerçekten çalma konusunda kararlıysanız gelin beraber baterinin başına geçelim birlikte deneyelim, bateri kursu izmir öğretmenlerimizle tanışın ve bateri çalmanın eğlencesini siz de yaşayın. İstediğiniz zaman randevu alarak bateri deneme ve tanışma dersleri için gelebilirsiniz.

Bateri Kursu İzmir‘e Ulaşım Kolay Mı?
Bateri kursumuz İzmir Hatay‘ın en merkezi yerlerinden biri olan İzmirspor metro çıkışında bulunmaktadır. Bateri Kursu İzmir Hatay için aynı zamanda Balçova, Bornova, Buca, Konak, Karabağlar, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Üçyol, Poligon, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere ve Alsancak’tan da kolay bir biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sanat merkezimiz metro, vapur, dolmuş, otobüs gibi ulaşım araçlarına çok yakın bir konumda yer almaktadır.

Bateri Dersi İzmir Hatay yazımızı okuduğunuz için teşekkürler! Aklınıza takılan her bateri kursu izmir sorusuyla ilgili olarak sanat merkezimizle ulaşabilir, merak ettiğiniz soruların yanıtını en kolay yoldan alabilirsiniz.

Tem 25, 2015 | Posted by | Bateri Kursu İzmir Hatay için yorumlar kapalı