Çello Kursu İzmir Hatay | Çello Kursu İzmir Karabağlar

‘’Çello Kursu İzmir’, ‘’Çello Dersi İzmir’’şeklinde İzmir çello kurslarıyla ilgili araştırma içine girdiyseniz, doğru yerde bulunduğunuza emin olabilirsiniz. İsteklerinize uygun bir gidişat belirleyip, hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmak ve en kısa sürede istediğiniz parçaları çalmak  sizde istemez misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz 🙂

Söz Konusu Sanat Çello Kursu İzmir eğitmenlerimizin de desteğiyle bünyemiz de verilen çello eğitimlerinde %100 başarı garantisi vermekte ve çello severlere benzersiz bir çello deneyimi sunmaktayız! Ellerim küçük çello çalamam, çello çok zor bir enstrüman, çello fiyatları çok pahalı gibi bahanelere kulak asmadan hemen ücretsiz deneme derslerimize katılın!

Çello kursu izmir ücretsiz deneme dersine uygun gün ve saat belirlemek için; bizi 0553 174 68 89 numaralı telefondan arayabilir, WhatsApp üzerinden bilgi mesajı isteyebilir ve info@sozkonususanat.com adresinden mail talep edip, size en uygun gün ve saat aralığına deneme dersinizi ayarlayabilirsiniz. Çello öğretmenlerimizle tanışmak ve çellodaki yeteneğinizi keşfetmek adına ücretsiz çello kursu izmir deneme dersimize mutlaka katılmanızı öneriyoruz!

Çello Kursu İzmir ile Hayatın Monotonluğuna Hoşçakal Deyin!

 

Kimi zaman kemanın büyüğü diyerek çelloyu kendimize küstürsek bile, hepimizin çellonun etkileyiciliği hakkında hem fikir olduğu bir gerçek! Gerek estetik görüntüsü gerekte gizemli tınılarıyla çello artık dinlediğimiz bir çok müzik türünde çokça karşımıza çıkıyor. Aslında bilinenin aksine çellonun muazzam dünyasına ortak olmamız için çokta uç büyüklükte de ellere ihtiyacımız yok. Etraftakilerin ne dediğini bir kenara bırakın, kendi isteklerinize yoğunlaşın ve çello çalmanızı sağlayacak tek özelliğinize sarılın; Heves!

Çello özel bir müzik aletidir, çellonun bilinirliği son yıllarda artmaya başlamış ve çelloya olan talep iyice artmıştır. Çello kursları alanında da profesyonel anlamda eğitim verilmeye başlanmıştır fakat sayıları her il için bir elin parmaklarını geçmeyecek şekildedir. Söz Konusu Sanat uzman çalışma ekibiyle ve bireylere özel tasarlanmış eğitimleri ile çello dersi faaliyetlerini izmir de sürdürmektedir. Öncelikle çello kursu izmir’e katılmak isteyenlerin akıllarındaki soruları cevaplamakla başlayalım.

Çello Kursu ile İlgili Sorular ve Cevaplar

 

Çello çalmak için yetenek gerekli midir, her isteyen çello çalabilir mi?

Çello çalmak konusunda yetenek önemli bir unsurdur, fakat yetenek sadece işin görünen minik bir kısmıdır. Aslında büyük ve önemli olan kısım istektir; çello çalma konusunda istekli olmak! Eğer çello icra etmek konusunda gerçekten hevesliyseniz düzenli olarak çello egzersizlerini gerçekleştirir ve kendinizi hızlıca ilerletebilirsiniz. Fakat çello evde tek başına öğrenilebilecek bir çalgı değildir, çello güzel eserler icra etmek için kesinlikle çello kursu almanız gereklidir.

Çello kursu İzmir‘de, çello öğretmeniniz size doğru yolu ve ilerleyişi gösterecektir. Temel çello eğitimini aldıktan sonra evde pratiklerinizi kendi koşullarınızda devam ettirebilirsiniz. Özellikle ilk aşamalarda kaynakların sınırlı olması sebebiyle kesinlikle profesyonel eğitim veren bir çello kursundan ders almanız şarttır. Doğru çello kursundan ders alan herkes çello çalabilir, çello kursu izmir‘e katılmak için de bir şart aranmamaktadır.

Çello çalmayı öğrenmek zorlu bir süreç midir?

Çelloda bir şeyler ortaya koyabilmek, sevdiğiniz eserleri icra etmek sandığınız kadar zorlayıcı değildir, fakat bazı noktalarda ilerleyişiniz hızlı giderken bazı noktalarda yavaşlayabilecektir. Bu yüzden çello dersi alırken zorlandığınız kısımların daha da üzerine giderek kısa sürede bu zor kısımları atlatabilirsiniz. Çello ile güzel şeyler çıkarabilmeniz için tamamen istekli olmalı ve bol bol çalışma yapmalısınız. Zorlukların üstesinden gelmek de sizin elinizdedir, dışarıdan duyduğunuz şeylere kanıp fikirlerinizi değiştirmekte, unutmayın istedikten sonra çello kursu Söz Konusu Sanat İzmir ile siz de mükemmel şekilde çello çalabilirsiniz.

Çello fiyatları ne kadar, çello pahalı bir müzik aleti mi?

Çello ücretlendirmeleri almak istediğiniz çellonun kalitesine göre çeşitlilik göstermektedir. Pahalı bir çello satın almanız da hesaplı bir çello satın almanız da mümkündür, bu tamamen kişinin kendisine kalmış bir tercih meselesidir. Eğer korkularınız varsa, çelloyu alırım sonra vazgeçersem bir kenarı atarım boşuna çello satın almak için çok para vermeyeyim diyorsanız, ucuz bir çello satın alabilirsiniz fakat çok ucuz bir çello satın alırsanız çello çalmaktan çok zevk almayabilirsiniz. Çello kursu İzmir olarak en ucuz çelloyu tercih etmek yerine biraz daha kaliteli bir çello satın almanızı öneririz. Ayrıca çello satın almadan önce internetten çello fiyatlarını araştırmanızı, Söz Konusu Sanat çello kursu hocalarımızdan  ücretsiz danışma hizmeti almanızı öneririz.

 

Çelloyla ne kadar sürede şarkı çalmaya başlayabilirim?

Çalmak istediğiniz şarkının zorluğuna göre bu süre bir kaç ayı ya da bir kaç haftayı bulabilir. Bir de çello çalışmak için, çello egzersizlerine ayırdığınız sürede öğrenme sürenize doğrudan etki edecektir. Kısa sürede çello çalmanın, kısa sürede çelloyla şarkı çalmanın yolu bıkmadan ve belli bir rutinde çello egzersizleri yapmaktan geçer. Çello öğrenmekle ilgili bir süre vermek yanlış olsa da ortalama olarak 12 haftada temel çello eğitimini almış ve çello üzerinde hakimiyetinizi iyice arttırmaya başlamış olabilirsiniz. Çello çalmak emek ister, müzik aleti çalmak emek ister, bu yüzden sıkılmadan çalışmalısınız. Çalışırken sıkılmamak için de kendinize çelloyla ilgili bir hedef koymalı ve o hedefe ulaşmayı hayal etmelisiniz.

Çello kursu fiyatları ne kadardır? Çello dersi İzmir ödemeleri nasıl oluyor?

Çello kursu fiyatları  aşağı yukarı her kursta aynıdır belki kursun kendi fiyat politikası gereği 10-20 tl farklılıklar gösterebilir. Fakat Söz Konusu Sanat, İzmir‘de çello eğitimi konusunda en iyi çello kurslarından bir tanesidir. Kendimize çello eğitimi konusunda güveniyoruz ve size çelloyu sevdirerek öğretebileceğimizin garantisini veriyoruz.

Çelloyu taşıması kolay değil gibi duruyor, çello kursu İzmir’e gelirken yanımda çello getirmek zorunda mıyım?

Çellonun pek de küçük bir alet olduğu söylenemez, durum böyle olunca çelloyu yanınızda taşımak da sıkıntı olacaktır, çello eğitimi alırken çellonuzu yanınızda getirmenize gerek yok, çello dersleri sırasında çello kursumuzun çellolarını kullanabilirsiniz ve ayrıca çello satın almamışsanız öğrenme süreciniz boyunca çello kursu izmir çellolarını kullanabilirsiniz.

 

Çello Kursu İzmir‘e kayıt yaptırmak için ne gerekiyor?

Çello kursuna kayıt yaptırmak için ekstra bir belge gerekmiyor, sadece çello dersine gelip çello kursu izmir formunu doldurmanız ve çello kursunun aylık ödemesini yapmanız yeterli oluyor.

Çello kurslarının günleri ve saatleri hakkında bilgi?

Çello dersi İzmir günleri ve saatleri sizinle ortak olarak belirlenmektedir, sizin istediğiniz saatler göz önünde bulundurulur. Çello kursu İzmir haftanın 7 günü 09.00-23.00 saatleri arası faaliyetlerine devam etmektedir, bu saat aralığında çello dersi almanız mümkündür.

Çello Kursu İzmir’e Ulaşım Rahat Mı?

Çello kursumuz ulaşım yollarına çok yakın olmakla birlikte İzmir Hatay‘ın en merkezi yerlerinden biri olan İzmirspor metro çıkışında bulunmaktadır. Çello Kursu İzmir Hatay‘a Üçyol, Poligon, Fahrettin Altay, Yeşilyurt, Buca, Konak gibi semtlerin yanında Bornova, Alsancak, Narlıdere, Güzelbahçe, Güzelyalı, Göztepe, Karabağlar semtlerinden de oldukça rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çello Dersi İzmir Hatay yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz! Çelloyla ve çello kursu izmirle ilgili aklınıza takılanlar tüm sorular için sanat merkezimize Whatsapp, mail, telefon aracılığıyla iletişim sağlayabilirsiniz.

 

İletişim; 0553 174 68 89

Tem 25, 2015 | Posted by | Çello Kursu İzmir Hatay | Çello Kursu İzmir Karabağlar için yorumlar kapalı