Keman Kursu İzmir Hatay

‘’Keman Kursu İzmir’, ”Keman Dersi İzmir’‘ şeklinde İzmir’de keman kursuyla ilgili sayfaları araştırırken bize rastladıysanız, daha fazla sayfalara bakmanıza lüzum yok! Söz Konusu Sanat Keman Kursu İzmir ile birlikte kemana dair bildiklerinizi, aklınızdaki klişe ve zorlu keman öğrenme metotlarını unutun! %100 öğrenme orana sahip derslerimiz ve kişilere özgü çalışma programlarımızla sizde bir kaç ay içerisinde en pratik ve eğlenceli yoldan keman çalmayı öğrenin!

Keman perdesiz bir müzik aleti çok zorlanırım, keman ancak küçük yaşta öğrenilir, isterdim ama vaktim yok ki gibi sıradanlaşmış sözleri bir köşeye koyun ve Söz Konusu sanat ile bu yersiz yargıları yok edin! Ücretsiz keman kursu tanışma dersine katılmak için; 0553 174 68 89 numaralı iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilir, randevu için whatsApp’tan yazabilir ve mesaj yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yok bunlar bana göre değil diyenler için mail adresimiz; info@sozkonususanat.com

Keman derslerinde gelebileceğiniz noktayı görmek, keman eğitmenlerimizle tanışmak ve yeteneğinizi ortaya çıkarmak için bu mükemmel olanağı mutlaka değerlendirin!Keman Kursu İzmir ile Sonuç Odaklı Eğitimler

Keman geçmiş zamanlarda da halk içerisinde en tercih edilen müzik aletlerinden bir tanesi idi ve günümüzde de aynı popülerliğini sürdürmektedir. Öğrenme aşamasında dinleyen kişilerin biraz canını sıksa da hemen hemen 2. aydan itibaren güzel sesler ortaya çıktığında, dinleyenleri keyifle çevrenizde buluşturacak bir müzik aletidir. Keman taşıması, bakımı kolay, masrafsız bir müzik aletidir. Siz kemanınıza nasıl davranırsanız o da size karşılığını mutlaka misliyle verir.

Kemanda hızlı ilerlemek için yeteneğinizin olması artı bir değer olacaktır, ancak müzik kulağının bulunmaması demek kemanda güzel eserler icra edemezsiniz demek değil tabii ki. Kemanda kendinizi ileriye taşımak için mutlaka hevesli olmalı ve olabildiğince çalışma yapmalısınız. Başka müzik aletleriyle karşılaştırıldığında kemanın ilerlemesi sürecinin biraz daha ağır olduğu sanılmaktadır. Çünkü keman perdesiz bir müzik aletidir, %100 öğrenme garantili keman derslerimiz sayesinde siz de kişiye özel uygulanan keman öğretim metotlarıyla keman çalabilirsiniz.

Aşağıdaki yazılarda kemanla hakkındaki merak edilenleri cevaplayarak keman kursuna İzmirde Söz Konusu Sanat‘ta’e başlamak isteyenleri rahatlatacak yanıtlar bulabilirsiniz.

Keman Kursu İzmir ile İlgili Sık Sorulan Sorular ve Yanıtları


Keman çalması çok zor bir müzik aleti mi?

Keman, tuşlu ve perdeli müzik aletlerine oranla öğrenme kademeleri daha fazla vakit harcamayı gerektiren bir müzik aletidir. Keman icrası basittir demek abartı bir ifade olur ama bu sözlerimiz çalacak kişileri ürkütmesin. Keman da istediğiniz parçaları çalmak hayal edildiği kadar zor değil. Keman üzerindeki notaların yerleri sabit değildir, yani notaların yerlerini belirleyici herhangi bir çizgi bulunmamaktadır. Bu yüzden notaları seslendirirken kendinize güvenmeli, gerekirse başka bir müzik aletinden seslerin kontrolünü sağlamalısınız.

Keman çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?

Keman ailesi dışında kalan müzik aletleri için temel öğrenim süreci ortalama 3 ay olarak belirlenmiştir. Ancak violin grubundaki müzik aletleri için temel öğretiler 4 ay gibi bir zaman dilimini kapsamaktadır. Bu dört ay olarak belirlenen süreyi uzatmak ya da kısaltmak tamamen sizin elinizde!

Keman kursuna başlamadan önce keman satın almalı mıyım?

Keman eğitimine başlamadan keman satın almanıza gerek yok. Zaten eğitim almaya başladığınızda sanat merkezimizde bulunan keman eğitmenlerimiz sizi nasıl bir keman almanız gerektiği konusunda detaylı şekilde bilgilendireceklerdir. Keman satın almak için keman kursu İzmir eğitmenlerimize ulaşıp gerekli açıklamalara ulaşabilirsiniz, ayrıca keman derslerine başladığınızda yanınızda keman getirme zorunluluğu da bulunmamaktadır, keman dersleri sırasında Söz Konusu Sanat’ın  kemanlarını kullanabilirsiniz.

Keman kursu İzmir’de Söz Konusu Sanat’ile fiyatları ne kadar?

Keman dersi ile ilgili ücretlendirmelerimiz kişi tarafından belirlenen ders işleyiş biçimine göre farklılık göstermektedir. Bireysel ve toplu keman derslerimizin bulunduğumuz döneme göre ücretlendirmesi için lütfen sanat merkezimizle iletişime geçiniz.

Keman fiyatları ne kadardır?

Keman fiyatları alacağınız kemanın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ancak başlangıç seviyesindeki kemanlar genellikle 180 TL ve civarından başlamaktadır. 180 TL’nin altında keman edinmek mümkün olsa da bu tarz kemanları kalite konusunda pek tasdik etmediğimiz için Söz Konusu Sanat ailesi olarak pek önermiyoruz. Nasıl olsa çalmayı öğrendikten sonra daha ileri seviye keman alırım derken çalmaya çok hevesli olduğunuz enstrumandan uzaklaşabilirsiniz. Bu yüzden hem tınılarıyla kulağınıza hoş gelecek hem de ayırdığınız bütçenin çokta üstüne çıkmayacak bir keman almanızı öneriyoruz. Eğer ki bütçeniz uygunsa başlangıç fiyatlarının bir miktar üstünde bir keman tercih etmeniz, sizi uzunca bir zaman rahat ettirecektir.

Keman kursu İzmir’de neler öğreneceğim?

Keman eğitiminde ilk basamağı yay çalışmaları oluşturmaktadır. Doğru bir şekilde gerçekleştirilen yay etütlerinin ardından kemanda parmak basma, yani notaları seslendirme aşaması gelmektedir. Bu aşamada seslerin tek tek irdelenmesiyle birlikte temel nota eğitimi bilgileri de eğitmeniniz tarafından size aktarılacaktır. Keman için belirtilen bu basamakların tek tek tamamlanmasıyla birlikte size uygun bir parça belirlenip, bu eserin seslendirilmesine çalışılmaktadır. Kurslarımız hem hobi hem de konservatuar vb. müzik okullarının eğitimlerine yönelik olmak üzere 2 çeşittir. Sizde dilediğiniz keman kursumuza katılım gösterebilirsiniz.


Söz Konusu Sanat nerede?

Keman kursumuz İzmir Hatay‘da yer almaktadır, keman kursumuza ulaşım çok kolaydır, Balçova, Hatay, Göztepe, Karabağlar’dan keman kursumuza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Keman dersi İzmir‘e katılmak istiyorsanız ücretsiz tanışma derslerimize gelerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Söz Konusu Sanat Keman Kursu İzmir’e Nasıl Ulaşırım?

İzmir’in en samimi, en keyifli keman kursu İzmir’in Hatay semtinde yer almaktadır. Keman kursu İzmir Hatay‘a ulaşım için İzmirspor metro istasyonundan sadece bir kaç adım ileriye gitmeniz gerekiyor. Söz Konusu Sanat keman kursuna Balçova, Göztepe, Poligon, Üçyol, Fahrettin Altay, Güzelbahçe, Güzelyalı, Narlıdere, Konak, Karabağlar, Buca, Yeşilyurt, Alsancak ve Bornova gibi semtlerden çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca keman kursu İzmir‘e metro dışında dolmuş, vapur, otobüs gibi ulaşım araçlarıyla da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Keman Dersi İzmir Hatay eğitmenlerimizin yazdığı yazımıza vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz! Keman ya da keman kursu izmirle ilgili tüm merak ettikleriniz için sanat merkezime ulaşabilirsiniz.

 

Nis 4, 2018 | Posted by | Keman Kursu İzmir Hatay için yorumlar kapalı