En asil üflemeli çalgılardan biri olan yan flütü sen de çalmak istiyorsan mükemmel bir karar verdin !

Aklından şu düşünceleri geçiriyorsun “yapamam, yaşım çok ilerledi, zaten üflemeli çalgı bana göre değil” yanılıyorsun. Ücretsiz yan flüt kursu İzmir deneme derslerimize katılarak merak ettiğin her şeyi öğrenebilirsin.

İzmir’in en hayat dolu sanat merkezinde hem eğlenecek, hem yeni arkadaşlıklar edinecek hem de sevdiğin enstrümanı güzel bir şekilde çalmayı öğreneceksin.

Ayrıca yan flüt konusunda farklı bilgiler edinmek istersen kardeş sanat merkezimizin yan flüt kursu İzmir sayfasına bakabilirsin.

Söz Konusu Sanat’ta yan flüt eğitimi almanın artılarını merak ediyorsan ;

 • Haftanın tüm günleri sabah 9 akşam 22 aralığında ders imkanı
 • Evde çalışamıyorum çok ses çıkıyor diye düşünüyorsan ücretsiz bir şekilde çalışma odalarımızda etüt yapabilirsin
 • Aile sıcaklığını hissettiren bir sanat merkezinde keyifli anlar

Ayrıca yan flüt konusunda bilgin yoksa : yan flüt çalmaya yeni başlayacaklara yazımıza göz atabilirsin.


Yan Flüt Kursu İzmir : İzmir’in En Çok Tercih Edilen Sanat Kursu

Yan Flüt Kursu İzmir Hatay

 

Yan flüt eğlenceli bir müzik aleti olmasıyla birlikte sesi de bir o kadar güzel enstrümandır. Sen de yan flüt çalmak istiyor fakat

 • Yan flüt denilen bu müzik aleti nasıl bir müzik aleti
 • Öğrenme süreci nasıl, ne kadar zamanda yan flütle şarkı çalabilirsin
 • Yan flüt çalmaya başlamak için yaşın uygun mu
 • Yan flüt fiyatları ne kadar
 • İzmir Yan flüt kursunun fiyatı ne kadar ve İzmir’de nereden yan flüt dersi alabilirsin
 • Online yan flüt eğitimi var mı sorularının cevaplarını bu yazımızda paylaşıyoruz.

Yan flüt kursuyla ilgili aklınızı karıştıran sorularınızı buradan cevaplıyoruz, böylelikle sen de yan flüt çalmakla ilgili en doğru kararları verebilirsin.

Yan flüt kullanımından sonra günlük ve aylık bakımlarını yapmayı unutma. Yap flüt bakımı ile ilgili bilgi almak için : yan flüt bakımı nasıl yapılır yazısına bakabilirsin.

Zaten ilkokul sıralarından geçerken bir çoğumuzun bir blok flüt deneyimi var, hatta blok flütle verilen ödev parçaları çalmanın dışında bir memoli şarkısı çalma deneyimi bile var. Durum böyle olunca üflemeli bir çalgıya çok da uzak değiliz, küçümsediğimiz o blok flütte sonuçta bir müzik aleti ve yan flütün ilkel bir hali bile denilebilir.

Öncelikle kısaca yan flütü tanıyalım sonrasında akıllara takılan soruları cevaplayalım. Yan flüt hepimizin bildiği gibi üflemeli bir müzik aleti ve aslında adı yan flüt değil sadece flüt, ve bizim flüt olarak bildiğimiz ilkokulda çaldığımız şeyin adı ise sadece flüt değil, blok flüt.

Yan flüt 3 kısımdan oluşan, taşıması kolay, hafif, ince sesli bir müzik aletidir.

Yan Flüt Dersi İzmir Hatay


Online Yan Flüt Eğitimi İle En Eğlenceli Yan Flüt Dersleri

Yan flüt eğitimi almak istiyor ancak yan flüt kursuna gelecek zamanın mı yok ? Dert etmene hiç gerek yok ! Zamanın yoksa Söz Konusu Sanat o zamanı senin için yaratıyor.

online yan flüt kursu

online yan flüt kursu

Kendi evinde rahat bir ortamda online yan flüt dersine katılarak sen de yan flüt çalmayı kısa sürede öğrenebilirsin. En ucuz online yan flüt dersleri o kadar ekonomik ki sadece ders aldığın süre kadar ödeme yaparsın.

Online yan flüt kursuna kayıt olmak ve almak için yapman gerekenler ;

 • Söz Konusu Sanat’ın iletişim numarasından bize ulaşarak ders gün ve saatini belirle
 • Ortak bir şekilde belirlediğimiz ders gününde bilgisayar karşısında hazır ol
 • Online enstrüman derslerimiz skype, discord ya da gotomeeting üzerinden gerçekleştirilmektedir.
 • Güzel bir internet alt yapın varsa kullanıcı adın ile bizi bu platformlardan ekle ya da biz sana online yan flüt eğitimi için katılım linki atalım
 • Dersler sırasında videolar kayıt altına alınmaktadır. Ders sonrası kayıtlar istediğin mail adresine gönderilecektir.
 • Her ders 1 parça öğrenme garantisi ile online enstrüman derslerine davetlisin.

Yan Flüt Kursu İzmir :  Merak Edilen Soru ve Cevapları

Aşağıda verilen sorular arasında aradıklarını bulamadıysan : yan flüt ile ilgili merak edilenler yazımıza bakabilirsin.

Yan flüt çalmak zor mudur?

Yan flüt çalmak doğru bir yan flüt eğitmeninin desteğiyle kesinlikle zor değildir, yan flüt eğitimleri sırasında aşama aşama ilerlendiği için yan flüt kursunda size özel program hazırlanır, bu program sizin ilerleme seviyenize ve ilginize uygun olarak hazırlanmaktadır.


Ne kadar sürede yan flütle şarkı çalmaya başlarım?

Bu tamamen katılımcının ne kadar yan flüt çalıştığına göre değişiklik gösteren bir durumdur. Kimi öğrenciler 2. haftadan itibaren yan flüte üfleyebilirken kimi öğrencilerin 1 ayı bulmaktadır. Ne kadar düzenli çalışırsan o kadar kısa sürede yan flüt çalabilirsin. Tabi ki ortalama bir süre vermek gerekirse 6 ay sonunda güzel bir seviyede yan flüt çalıyor olabilirsin.

Yan flüt tutarken sıkıntı mı yaşıyorsun ? O zaman şu yazımıza bakmalısın : yan flüt nasıl tutulur

Yan flüt kursu İzmir derslerine devamlılığın ve günü gününe çalışman bu süreyi kısaltmak tamamen senin elinde.

Yan Flüt Kursu – Yan Flüt Eğitimi Hakkında Merak Edilenler


Yan Flüt kursu fiyatları ne kadar?

Flüt kursumuzun ücreti hakkında bilgi almak için bizlere sitemiz üzerinden ya da iletişim numarasından ulaşabilirsin.


Yan flüt fiyatları ne kadar?

En ucuz yan flüt fiyatları günümüzde 150 dolar civarında başlamaktadır. Bu fiyata hesaplı bir yan flütü satın almanız mümkündür. Yan flüt tavsiyesinde bulunmamızı istersen; satın almayı düşündüğün en hesaplı yan flüt ilerleyen zamanlarda problem yaratabileceği için, hesaplı bir yan flüt satın almak isteyenler biraz daha pahalı yan flüt markalarına bakarak en azından 200 dolar civarındaki yan flütleri tercih etmeleri çok daha sağlıklı olacaktır.

Yan flüt satın almak istiyorsan bilen biriyle satın alman daha doğru olacaktır. Hele bir de ikinci el yan flüt alacaksan bu daha da önemli. Eğer henüz yan flüt satın almadıysan ve yan flüt satın almak istiyorsan yan flüt kursumuzdaki eğitmenlerin desteğiyle bir flüt seçimi yapabilirsiniz. Öğrencilerimize verdiğimiz desteği aynı esirgemeden aynı şekilde size de vermeye hazırız. 

Söz Konusu Sanat olarak anlaşmalı olduğumuz müzik evlerinden yan flüt satın almayı düşünenler için çok daha ekonomik bir şekilde temin edebiliyoruz.


Yan Flüt Dersi – Dönem Sonu Sahne Gösterileri

Yan flüt çalmak için yaşım çok mu geç?

Yan flüt çalmak için kesinlikle yaşın geç değil kaç yaşında olursan ol yan flüt eğitimlerine katılabilirsin, sanat yapmanın özellikle hobi amaçlı sanat yapmanın hiç bir yaşı olmaz.


Yan flüt çalmak için yetenek gerekli mi, güçlü bir nefese mi sahip olmak gerekiyor?

Yan flüt çalmak için güçlü bir nefese sahip olmaya gerek yok, önemli olan sahip olduğun nefesi doğru şekilde kullanabilmen, bu yüzden yan flüt eğitimleri sırasında öncelikle nefes egzersizleri de çalışılıyor.
Yan flüt çalmak için de fazladan bir yeteneğe ihtiyaç duyulmuyor, önemli olan gerçekten istekli olmak ve düzenli çalışmak.

Yan flütten güzel ses elde edebilmek için doğru tekniklerle üflemek gereklidir. Yan flüt nasıl üflenir adlı yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsin.


Yan flüt kursunuza nasıl kayıt yaptırabilirim, yan flüt kursunuz nerede?

İzmir Hatay Yan Flüt Kursu

Yan flüt kursumuza kayıt yaptırmak için sadece kursumuza istediğin zaman başvurman ve yan flüt kursu başvuru formunu doldurman yeterlidir. Yan flüt kursumuz İzmir Hatay’da çok merkezi bir konumda yer almaktadır. Kursumuza Göztepe, Balçova, Karabağlar, Güzelyalı, Yeşilyurt’tan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Yan Flüt Kursunuza Ulaşım Kolay Mı?

İzmir’in en hesaplı, en eğlenceli yan flüt kursuna ulaşmanız için İzmirspor metrodan birkaç adım ilerlemeniz yeterli. Eğer ki metro size ters geliyorsa dolmuş, otobüs ve vapur seferleriyle de rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yan Flüt Kursu İzmir Hatay‘a sadece Hatay’dan değil Bornova, Balçova, Buca, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Üçyol, Poligon, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere, Konak, Karabağlar, Alsancak gibi semtlerden de oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Yan flüt dersi ile alakalı yazımızı okuduğunuz için teşekkürler! Söz Konusu Sanat eğitimleriyle ilgili  ya da yan flütle ilgili tüm merak ettikleriniz için sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.