Yan Flüt Kursu İzmir Hatay

Söz Konusu Sanat Yan Flüt Kursu’nda İzmir’in En Gözdesi Olmaya Devam Ediyor 

‘’ Yan flüt kursu İzmir Hatay ‘’ aramalarınızla ulaştığınız Yan flüt Kursu İzmir sayfamızda yan flütle ilgili ve yan flüt dersleriyle ilgili konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yan flüt eğlenceli bir müzik aleti olmasıyla birlikte sesi de bir o kadar güzel. Siz de bunu dışarıdan farkettiniz ve artık siz de yan flüt çalmak istiyorsunuz fakat yan flüt denilen bu müzik aleti nasıl bir müzik aleti, öğrenme süreci nasıl, ne kadar zamanda yan flütle şarkı çalabiliyorsunuz, yan flüt çalmaya başlamak için yaşınız uygun mu, yan flüt fiyatları ne kadar, yan flüt kurslarının fiyatları ne kadar ve İzmir’de nereden yan flüt dersi alabilirsiniz veya biraz daha abartarak ”online yan flüt dersleri var mı?” gibi ve benzeri sorular aklınızı kurcalıyor.

Yan flüt kursuyla ilgili aklınızı karıştıran sorularınızı buradan cevaplıyoruz, böylelikle siz de yan flüt çalmakla ilgili en doğru kararları verebilirsiniz. Zaten ilkokul sıralarından geçerken bir çoğumuzun bir blok flüt deneyimi var, hatta blok flütle verilen ödev parçaları çalmanın dışında bir memoli şarkısı çalma deneyimi bile var. Durum böyle olunca üflemeli bir çalgıya çok da uzak değiliz, küçümsediğimiz o blok flütte sonuçta bir müzik aleti ve yan flüdün ilkel bir hali bile denilebilir.

Öncelikle kısaca yan flüdü tanıyalım sonrasında akıllara takılan soruları cevaplayalım. Yan flüt hepimizin bildiği gibi üflemeli bir müzik aleti ve aslında adı yan flüt değil sadece flüt, ve bizim flüt olarak bildiğimiz ilkokulda çaldığımız şeyin adı ise sadece flüt değil, blok flüt. Flütün bir çok çeşidi bulunuyor bizim çalacağımız çeşidi ise belli. Yan flüt 3 kısımdan oluşan, taşıması kolay, hafif, ince sesli bir müzik aletidir.

Yan Flüt Kursu Söz Konusu Sanat İzmir’le İlgili Merak Edilen Soru ve Cevapları

Yan flüt çalmak zor mudur?

Yan flüt çalmak doğru bir yan flüt eğitmeninin desteğiyle kesinlikle zor değildir, yan flüt eğitimleri sırasında aşama aşama ilerlendiği için yan flüt kursunda size özel program hazırlanır, bu program sizin ilerleme seviyenize ve ilginize uygun olarak hazırlanmaktadır.


Ne kadar sürede yan flütle şarkı çalmaya başlarım?

Ortalama olarak 6. dersten itibaren yan flütle melodik etüd çalışmalarına ve parça çalışmalarına başlanır. Yan flüt kursunun tamamlanma süresi ise sizin beklentilerinize göre değişmektedir. Ortalama olarak 3 ay gibi bir sürede temel yan flüt eğitimini tamamlarsınız.


Yan Flüt kursu fiyatları ne kadar?

Flüt kurslarımızın fiyatlarıyla ilgili bizi arayıp bilgi alınız.

Yan flüt fiyatları ne kadar?

En ucuz yan flüt fiyatları günümüzde 150 dolar civarında başlamaktadır, bu fiyata hesaplı bir yan flütü satın almanız mümkündür. Fakat yan flüt tavsiyesinde bulunmamızı isterseniz; o satın aldığınız en hesaplı yan flüt ilerleyen zamanlarda problem yaratabileceği için, hesaplı bir yan flüt satın almak isteyenler biraz daha pahalı yan flüt markalarına bakarak en azından 200 dolar civarındaki yan flütleri tercih etmeleri çok daha sağlıklı olacaktır.

Yan flüt satın almak istiyorsanız bilen biriyle satın almanız daha doğru olacaktır. Hele bir de ikinci el yan flüt alacaksanız bu daha da önemli. Eğer henüz yan flüt satın almadıysanız ve yan flüt satın almak istiyorsanız yan flüt kursumuzdaki eğitmenlerin desteğiyle bir flüt seçimi yapabilirsiniz. Öğrencilerimize verdiğimiz desteği aynı esirgemeden aynı şekilde size de vermeye hazırız. 🙂


Yan flüt çalmak için yaşım çok mu geç?

Yan flüt çalmak için kesinlike yaşınız geç değil kaç yaşında olursanız olun yan flüt eğitimlerine katılabilirsiniz, sanat yapmanın özellikle hobi amaçlı sanat yapmanın hiç bir yaşı olmaz.

Yan flüt çalmak için yetenek gerekli mi, güçlü bir nefese mi sahip olmak gerekiyor?

Yan flüt çalmak için güçlü bir nefese sahip olmaya gerek yok, önemli olan sahip olduğunuz nefesi doğru şekilde kullanabilmeniz, bu yüzden yan flüt eğitimleri sırasında öncelikle nefes egzersizleri de çalışılıyor.
Yan flüt çalmak için de fazladan bir yeteneğe ihtiyaç duyulmuyor, önemli olan gerçekten istekli olmak ve düzenli çalışmak.


Yan flüt kursunuza nasıl kayıt yaptırabilirim, yan flüt kursunuz nerede?

Yan flüt kursumuza kayıt yaptırmak için sadece kursumuza istediğiniz zaman başvurmanız ve yan flüt kursu başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yan flüt kursumuz İzmir Hatay’da çok merkezi bir konumda yer almaktadır, kursumuza Göztepe, Balçova, Karabağlar, Güzelyalı, Yeşilyurt’tan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Yan Flüt Kursunuza Ulaşım Kolay Mı?

İzmir’in en hesaplı, en eğlenceli yan flüt kursuna ulaşmanız için İzmirspor metrodan birkaç adım ilerlemeniz yeterli. Eğer ki metro size ters geliyorsa dolmuş, otobüs ve vapur seferleriyle de rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yan Flüt Kursu İzmir Hatay‘a sadece Hatay’dan değil Bornova, Balçova, Buca, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Üçyol, Poligon, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere, Konak, Karabağlar, Alsancak gibi semtlerden de oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Yan flüt dersi ile alakalı yazımızı okuduğunuz için teşekkürler! Söz Konusu Sanat eğitimleriyle ilgili  ya da yan flütle ilgili tüm merak ettikleriniz için sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.

 

 

Tem 25, 2015 | Posted by | Yan Flüt Kursu İzmir Hatay için yorumlar kapalı