Çöpten adam bile çizemiyorum ki resim benim neyime deme !

Güzel bir resim kursunda alacağın eğitim ile sen de kısa sürede güzel resimler çizebilirsin ! Resim çizmenin doğuştan bir yetenek gerektirdiği ve sonradan öğrenilemeyeceği düşünülmektedir. Fakat işin aslı gerçekten böyle değildir.

Hangi sanat alanında kendini geliştirmek istiyorsan yetenekten çok daha önemli bir konu bulunmaktadır. Bu da senin bu işi ne kadar istediğindir. Güzel bir şekilde gitar çalmak ya da resim çizmek için yetenekten değil de gerçekten bu alanlarda kendini ne kadar geliştirmek istediğin önemlidir.

Günü gününe çalışma yapabilirsen, özellikle resim kursu İzmir derslerini aksatmazsan ve sana verilen ödevler ile düzenli çalışırsan sen de resim çizebilirsin.

Söz Konusu Sanat resim dersi istersen bire bir özel istersen kişiye özel sınıf halinde gerçekleşmektedir. Hangi şekilde eğitim almak istiyorsan seç beğen !

Bireysel ya da toplu resim dersi ile ilgili merakına son veriyor ve sizi resim kursu İzmir‘in büyülü dokunuşlarına davet ediyoruz! Sen de güzel arkadaşlıklar oluşturarak, keyifli ve keyifli olduğu kadar da eğlenceli bir resim eğitimi almak istemez misiniz?

Resim Kursu İzmir Hatay : Çöp Adam Çizemem Diyenlerin Adresi

İzmir‘in en ideal hobi resim kursu İzmir Hatay‘da her kesime seslenmekte; İster yetişkinler için resim kursu, ister güzel sanatlara hazırlık kursları anlamında veya istersen çocuk için resim kursu Söz Konusu Sanat olduğunda her zaman size en doğru şekilde eğitim vermek için hizmetinizde olacaktır.

Evet, aklımı okudun diyorsan İzmir’de Söz Konusu Sanat ile Resim Kursu sizi çöp adam çizmekten kurtarıyor ve en güzel resimleri çizebilmen için size eşsiz bir ders deneyimi sunuyoruz! 🙂

Ücretsiz resim kursu izmir deneme dersine randevu almak için; 0553 174 6889 numaralı telefonu arayabilir, mail atabilir, whatsApp’tan yazabilir ya da mesaj atarak uygun gün ve saat belirlemesi yapabilirsin.

Sen de artık çöpten adam çizmekten fazlasını yapmak istiyorsan ve seviyeni ileriye taşımayı düşünüyorsan, sence de bir adım atmanın zamanı gelmedi mi?

”Zaman? Uzaklık? Yapabilir miyim?” gibi genel geçer kaygıları bir kenara bırakın ve en kısa sürede ne kadar hızlı ilerleyebileceğini kendin deneyimle!


Resim Kursu İzmir Hatay

Resim Kursu İzmir hakkında endişe dolu bir merakla gelen sorular dizisi;

  1. Resim çizmek için yetenek gerekli midir? Herkes resim çizebilir mi?     -Tabiki hayır. Herkes resim çizebilir.
  2. Güzel resim çizmeyi ne kadar zamanda öğrenebilirim.                          -Zaman vermek biraz olası bir durum ama uzman bir kişiden eğitim alırken verilen ödevleri yaptığın sürece emeğinin karşılığını 3 ay gibi bir sürede alabilirsin.
  3.  Resim çizmek için yaş sınırı var mıdır?                                                  -Kesinlikle yok. Önemli olan senin çizmek istemen!
  4. Resim kursu fiyatları ne kadar?                                                               -İsmimizin Söz Konusu Sanat olduğunu fark ettin mi? O zaman paradan önemli önceliklerimiz olduğunu anlamışsındır. Öğrenmek istediğin sürece biz yanındayız gerisi teferruattan ibaret.
  5. Resim kursuna başlarken neler almam gerekiyor.                                  -İlk etapta alman gerekenleri değil almaman gerekenleri söyleyelim; Endişe, kaygı, stres ve türevleri. Sonrasında yanımıza uğra, burada herşey mevcut. 🙂

Söz Konusu Sanat ile En Pratik Çizim Teknikleri ile %100 Öğrenme Garantisi!

 

İlkokulda, ortaokulda, lisede bazılarımız resim dersi veya kursu gördü fakat bizim için o resim dersleri daha çok boş geçen zamandı. Verilen ödev varsa son gün yetiştirip bir şekilde geçer not almak, gereksiz de görsek öğretmenin dediği çalışmayı ders boyunca yapmak veya öğretmenin bizi serbest bırakması ve istediğimiz gibi zaman geçirmek… Durum böyle olunca resim bizim için eğlenceli bir hobi olmaktan çıktı. Belki de bu sebepten çoğumuz benim yeteneğim yok diyerek resim çizmekten vazgeçti.  Fakat durum aslında öyle değil!

Resim çizmek belli bir oranda yetenek gerektirse de aslında bir teknik ve çalışma işidir, emek söz konusudur. İsteyen ve düzenli çalışan herkes doğru şekilde resim çizmeyi öğrenebilir, ister aklında olan bir şeyi resmetmeyi, isterse birinin portresini çizmeyi veya bir manzarayı tuvale aktarmayı resim konusunda istekli olan ve resim çizme konusunda düzenli çalışan herkes yapabilir. Resim kursu konusunda İzmir’de bulunan ve dahil buna olmak isteyen istekli öğrencilerimizin akıllarında soru işareti oluşturan noktaları belirledik, haydi gelin işe birlikte Söz Konusu Sanat‘ta İzmir‘in resim kursuna dair merak edilenleri yanıtlayarak başlayalım!

Resim Dersi İzmir Hatay – Resim Hakkında Sık Sorulan Sorular

Resim Kursu İzmir Başlığı Altında Gelen ve Merak Edilen Sorular ve Cevapları

 

Resim kursu’na başlamak için kaç yaşında olmak gerekiyor?

Resim dersi alabilmek için kesinlikle bir yaş sınırı yok, ellerini rahat hareket ettirmene engel bir durum söz konusu değilse, kaç yaşında olursan ol resim kurslarına katılıp kısa sürede resim çizmeyi öğrenebilirsin.

Resim Kursu – Ücretsiz Resim Deneme Dersi

Resim dersi almak için yetenek şart mı? Yetenek olmadan resim çizilebilir mi?

Resim dersi almak için yeteneğe gerek duyulmaz, yetenek olmadan da resim çizilebilir, resim çizme işi düzenli çalışma, pratik gerektiren bir iştir, öğretmenimiz her ders sizlere ayrı bir çalışma verir ve her hafta resim çizimi konusunda biraz daha gelişirsin.

Resim kursu İzmir aylık ücretleri ne kadar?

Resim kurslarımız haftada 1 gün 2 saat ayda da toplam 8 saat olarak gerçekleşir, resim derslerimiz bireysel resim dersleri ve sınıf resim dersleri olmak üzere 2 şekilde işlenir, kayıt olmak istediğin resim kursu programına göre fiyatlar da değişiklik göstermektedir, İzmir’de resim kursu fiyatlarını öğrenmek için bize mail atabilir veya telefonla ulaşabilirsiniz.

Öğrenme Garantili Hobi Resim Dersi | Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Dersi

 

Resim kursu İzmir içeriği nasıldır?

Resim kurslarımız hobi amaçlı resim kursu ve resim okullarına hazırlık amaçlı resim kursu olarak 2’ye ayrılmaktadır. Hobi amaçlı resim kursu öğrencinin beklentileri doğrultusunda hazırlanıp şekillenen bir resim dersi programıyla ilerlerken okula hazırlık amaçlı resim dersi ile öğrencinin girmek istediği resim okulunun sınav müfredatına göre bir hazırlık yapılır.

Resim kurslarında hızlı sonuç almak isteyen resim öğrencileri bireysel derslere alınırlar. Hobi amaçlı derslerde, karakalem, yağlı boya, sulu boya ve daha çok çeşitli resim çalışmaları yapılır, çizim teknikleri incelenir, manzara, portre, figür ve kompozisyon çizimleri yapılır. Resim kursu konusunda İzmir‘in  en sevilen kursu Söz Konusu Sanat sayesinde aklınızdakileri rahatlıkla kağıda dökebilecek hale gelirsiniz.

Resim Dersi İzmir


 

 

İzmir’in resim kursu nerede yer alıyor?

Resim derslerimizi verdiğimiz atölyemiz İzmir Hatay‘da yer almaktadır. İzmir resim kursu Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere, Konak, Karabağlar, Alsancak, Üçyol, Poligon, Bornova, Balçova, Buca, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe gibi semtlerden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca sanat merkezimiz otobüs, metro, vapur, dolmuş gibi ulaşım araçlarına da çok yakın mesafede bulunmaktadır. Aklınıza takılan ulaşımla ilgili tüm sorular için 0553 174 68 89 numaralı telefondan veya info@sozkonususanat.com adresinden mail ile ulaşabilirsiniz.