Resim Kursu İzmir Hatay

Resim Kursu İzmir”, ”Resim Dersi İzmir” şeklindeki bireysel ya da toplu resim dersi ile ilgili merakınıza son veriyor ve sizi resim kursu İzmir’in büyülü dokunuşlarına davet ediyoruz! 🙂 Sizde güzel arkadaşlıklar oluşturarak, keyifli ve keyifli olduğu kadar da eğlenceli bir resim eğitimi almak istemez misiniz? Evet, aklımı okudunuz diyorsanız Söz Konusu Sanat Resim Kursu İzmir sizi çöp adam çizmekten kurtarıyor ve en güzel resimleri çizebilmeniz için size eşsiz bir ders deneyimi sunuyoruz! 🙂

Ücretsiz resim kursu izmir deneme dersine randevu almak için; 0532 638 98 55 no’lu telefonu arayabilir, mail atabilir, whatsApp’tan yazabilir ya da mesaj atarak uygun gün ve saat belirlemesi yapabilirsiniz. Sizde artık çöpten adam çizmekten fazlasını yapmak istiyorsanız ve seviyenizi ileriye taşımayı düşünüyorsanız, sizce de bir adım atmanın zamanı gelmedi mi? Evet tam üstüne bastınız diyorsanız,zaman, uzaklık, yapabilir miyim? Gibi kaygıları bir kenara bırakın ve en kısa sürede ne kadar hızlı ilerleyebileceğinizi kendiniz deneyimleyin!

Resim Kursu İzmir de En Pratik Çizim Teknikleri ile %100 Öğrenme Garantisi!

İlkokulda, ortaokulda, lisede bazılarımız resim dersi gördü, ama o resim dersleri daha çok boş geçen zamandı bizim için, verilen ödev varsa son gün yetiştirip bir şekilde geçer not almak, gereksiz de görsek öğretmenin dediği çalışmayı ders boyunca yapmak veya öğretmenin bizi serbest bırakması ve istediğimiz gibi zaman geçirmek… Durum böyle olunca resim bizim için eğlenceli bir hobi olmaktan çıktı, çoğumuzda benim yeteneğim yok diye vazgeçtik belki resim çizmekten fakat durum aslında öyle değil!

Resim çizmek belli bir oranda yetenek gerektirse de aslında bir teknik ve çalışma işidir, emek söz konusudur. İsteyen ve düzenli çalışan herkes doğru şekilde resim çizmeyi öğrenebilir, ister aklında olan bir şeyi resmetmeyi, isterse birinin portresini çizmeyi veya bir manzarayı tuvale aktarmayı resim konusunda istekli olan ve resim çizme konusunda düzenli çalışan herkes yapabilir. Resim kursu İzmir e dahil olmak isteyen kişilerin akıllarında soru işareti oluşturan noktaları belirledik, haydi gelin işe birlikte resim kursu İzmir ‘e dair merak edilenleri yanıtlayarak başlayalım!

Resim Kursu İzmir ile İlgili Merak Edilen Sorular ve Cevapları

Resim dersi İzmir derslerine başlamak için kaç yaşında olmak gerekiyor?
Resim dersi alabilmek için kesinlikle bir yaş sınırı yok, ellerinizi rahat hareket ettirmenize engel bir durum söz konusu değilse, kaç yaşında olursanız olun resim kurslarına katılıp kısa sürede resim çizmeyi öğrenebilirsiniz.

Resim dersi almak için yetenek şart mı? Yetenek olmadan resim çizilebilir mi?
Resim dersi almak için yeteneğe gerek duyulmaz, yetenek olmadan da resim çizilebilir, resim çizme işi düzenli çalışma, pratik gerektiren bir iştir, resim dersi İzmir öğretmenimiz her ders size ayrı bir çalışma verir ve her hafta resim çizimi konusunda biraz daha gelişirsiniz.

Resim kursu İzmir aylık ücretleri ne kadar?
Resim kurslarımız haftada 1 gün 2 saat ayda da toplam 8 saat olarak gerçekleşir, resim derslerimiz bireysel resim dersleri ve sınıf resim dersleri olmak üzere 2 şekilde işlenir, kayıt olmak istediğiniz resim kursu programına göre fiyatlar da değişiklik göstermektedir, İzmir’de resim kursu fiyatlarını öğrenmek için bize mail atabilir veya telefonla ulaşabilirsiniz.

Resim kursu İzmir içeriği nasıldır?
Resim kurslarımız hobi amaçlı resim kursu ve resim okullarına hazırlık amaçlı resim kursu olarak 2’ye ayrılmaktadır, hobi amaçlı resim kursu İzmir öğrencinin beklentileri doğrultusunda hazırlanıp şekillenen bir resim dersi programıyla ilerlerken okula hazırlık amaçlı resim dersi İzmir ile öğrencinin girmek istediği resim okulunun sınav müfredatına göre bir hazırlık yapılır.

Resim kurslarında hızlı sonuç almak isteyen resim öğrencileri bireysel derslere alınırlar. Hobi amaçlı derslerde, karakalem, yağlı boya, sulu boya ve daha çok çeşitli resim çalışmaları yapılır, çizim teknikleri incelenir, manzara, portre, figür ve kompozisyon çizimleri yapılır. Resim kursu İzmir sonunda aklınızdakileri rahatlıkla kağıda dökebilecek hale gelirsiniz.

İzmir resim kursu nerede yer alıyor?
Resim derslerimizi verdiğimiz atölyemiz İzmir Hatay‘da yer almaktadır. İzmir resim kursu Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere, Konak, Karabağlar, Alsancak, Üçyol, Poligon, Bornova, Balçova, Buca, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe gibi semtlerden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca sanat merkezimiz otobüs, metro, vapur, dolmuş gibi ulaşım araçlarına da çok yakın mesafede bulunmaktadır. Aklınıza takılan ulaşımla ilgili tüm sorular için resim kursu İzmir bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Tem 25, 2015 | Posted by | Resim Kursu İzmir Hatay için yorumlar kapalı