Bağlama Kursu İzmir Göztepe sizleri %100 öğrenme garantili bağlama derslerine davet ediyor. Deneyimli, konservatuar mezunu bağlama hocalarından her ders bir türkü öğrenme garantili eğitim alın.

Bağlama da aynı klarnet gibi Türk halkı tarafından çok sevilen, dinlemekten zevk alınan enstrümanlardan biridir. Her türlü ortamda çalınabilen, ortak dert, hüzün, sevinç gibi duyguları yoğun bir şekilde yansıtan bir çalgıdır.

Eğer aklında kısa sürede bağlama çalmayı öğrenme düşüncesi varsa bunu Söz Konusu Sanat ile başarabilirsin. Her ders bir parça öğrenme garantili bağlama kursu İzmir Hatay‘da seni bekliyor.

Hemen ücretsiz deneme dersi için randevu al! Bir yandan kurumu gör diğer yandan öğretmenimizle tanış ve aklındaki tüm soruları kendisine iletme fırsatını yakala. Her anından keyif alacağın dersler saz kursu İzmir‘de.

İzmir saz kursuna katılmak için herhangi bir ön bilgiye ihtiyacın yok. Bunu iki aşamalı olarak değerlendirebilirsin.

  • Eğer öncede bağlama kursuna gittiysen ve belirli bir seviyeye geldiysen, Söz Konusu Sanat bağlama derslerinde kaldığın seviyeden eğitime devam edilir. Öncelikle bildiğin her şey gözden geçirilir, yanlış oturan çalışmalar ya da teknikler varsa düzeltilir. Tabi ki de altyapın sağlamsa, eksiğin yoksa hiç durmadan hemen parça çalışmalarına başlanır.
  • Diğer yandan hiçbir müzikal alt yapın olmayabilir. Böyle bir durumda da üzülmene hiç gerek yok! İhtiyacın olan bilgiler ( nota, bağlama tutuşu, bağlama teknikleri ) derslerde sana zaten öğretilecek.