Bateri Kursu

Bateri Kursu İzmir : Akustik Bateri Kursu İle Daha Keyifli

Bateri kursu İzmir Göztepe ile %100 öğrenme garantili akustik bateri kurslarına davetlisiniz.

Birçok kurumdan farklı olarak hem akustik hem de dijital bateri ile çalışma imkanınızın bulunduğu İzmir Göztepe bateri kursu ile kısa sürede başarıyı yakalayın.

Her anından inanılmaz keyif alacağınız, ders içeriklerinin sizin müzik zevkinize göre oluşturulduğu ve en güncel eğitim metotlarının yardımı ile bateri çalmayı öğrenin.

Sanat ile tarihin bütünleştiği bir ortamda, İzmir’in en iyi bateri öğretmenlerinden akustik bateri kursu almanın ayrıcalıklarını yaşayın.

Bateri kursu İzmir Göztepe‘de çok merkezi bir konumda bulunmaktadır. Tramvay, otobüs ya da vapur gibi tüm toplu taşıma araçlarına birkaç dakika yürüme mesafesinde olan kurumumuza kolaylıkla gelebilirsiniz.

Merak ettiğiniz sorular mı var ? En iyi müzik eğitimi İzmir, tüm sorularınızı cevaplamak için bekliyor.

Hemen ücretsiz deneme derslerine katılmak için randevu oluşturun. Kurumumuzu yakından görün ve öğretmenlerimizle tanışın.

Merak ettiğiniz soruların en sağlıklı cevaplarına doğru yoldan ulaşın.

İzmir Bateri Kursu Hizmet İçeriği

Bateri kursu İzmir‘in tam merkezinde bulunan Göztepe’de bulunmaktadır.

İş, okul ya da vardiya çıkışı çok fazla vakit kaybetmeden gelebilirsin. Tramvay, metro, otobüs duraklarına çok yakın olan sanat okulumuzda davul dersleri almaya hemen başlayabilirsin.

Eğer bizim öğrencilerimiz İzmir’de bateri kursu alacaklarsa bateri eğitiminin en iyisini en kaliteli enstrümanlarla almayı hak ederler.

Haftanın 7 Günü Bateri Derslerine Katılabilirsin

Müzik okulumuz sabah 09.00 akşam ise 22.00 aralığında haftanın 7 günü açık.

İşten geç mi çıkıyorsun ? Saatlerin değişiklik mi gösteriyor. Hiç sorun değil!

Söz Konusu Sanat‘ta bateri dersi günü ve saatleri hem sizlere hem de öğretmenlerimize uyacak bir şekilde ortak belirlenir.

Geleceğin saat hiç önemli değil! Sen yeter ki kendini geliştirmek iste. Sana en iyi müzik okulunda en kaliteli bateri kursu deneyimini yaşatmaya çalışıyoruz.

Amacımız tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve sizlerin bateri çalmaya zaman oluşturmasına yardımcı olmak. Rutin günlerin baskısından kurtulman için bir kaçış noktası yaratıyoruz.

Hadi ne bekliyorsun ? Hemen aramıza katıl!

Kişiye Özel Bateri Öğrenme Programı

Bateri çalmayı öğreten uygulamalar ile kısa sürede kendini geliştir. Bu noktada üzerinde durduğumuz tek yer derslerin daha verimli olması adına tasarlanan özel bateri kursu yaklaşımı.

Bateri eğitimleri içerisinde yapılması, takip edilmesi gereken onlarca metot var. Bu metotların her biri içindeki egzersizlerin kazanımları mevcut. Yani bu egzersizleri yapman demek kısacası kendini geliştirmen demek.

Kişiye özel bateri kursu içeriği de bu egzersizlerin dışında sizlerin müzik zevkine göre tasarlanır. Yani egzersizlerle pekiştirme yapılır ve ardından bu egzersizleri içeren sizlerin çalışmak istediği parçalar üzerinden devam edilir.

Nasıl ? Oldukça havalı değil mi ? Böylelikle ilk dersin sonundan itibaren parçalara eşlik etmeyi öğrenirsin.

Sene Sonu Bateri Kursu Gösterilerinde Yer Alın

Birçok egzersiz yaptın, metronomla çalışarak tekniğini hızlandırdın ve onlarca parça çalmayı, onlara eşlik etmeyi öğrendin.

Asıl sürprizle karşılaşmak ister misin ? Bu bilgi birikimini, emeğini onlarca kişi karşısında bir performansta sergilemeye ne dersin ? Oldukça havalı geliyor değil mi ?

Hem bireysel olarak hem de diğer öğrencilerimizin katılım gösterdiği müzik grupları ve orkestra çalışmalarında kendine yer edin.

Bunun için yapman gereken tek şey düzenli günü gününe çalışmak. Grubun içerisindeki arkadaşlarından geri kalmamak ve son hız kendini geliştirmeye devam etmek!

Şimdi bildiklerimizi, öğrendiklerimizi başka dinleyicilere gösterme zamanı.

Katılmadığım Dersler İşlendi Sayılır Mı ?

Derslere katılamadığın durumlarda telafi derslerinden yararlanabilirsin ama bir şartla.

Katılamayacağın ders için ders saatinden en az beş saat önce bizimle iletişime geçip haber vermen gerekiyor.

İsteğimiz bizimle iletişimde kalman. Eğer bizimle iletişimde kalmaya devam edersen kaçırdığın dersin telafisini ister online ister müzik okulumuza gelerek İzmir bateri kursu odalarında alabilirsin.

Ders Harici Zamanlarda Ücretsiz Bateri Çalışma İmkanı

Bizim öğrencilerimiz en iyi ekipmanlarla çalışma yapmayı hak eder.

Bu nedenle müzik okulumuzun bateri kursu odalarında dijital, akustik bateri ayrı ayrı bulunmakta.

Siz yeter ki çalılma yapmak isteyin. Ücretsiz çalışma imkanından yararlanmak için yapman gereken tek şey gelmek istediğin gün ve saat için bizi aramak. Bateri kursu odalarımızı sana ayırdıktan sonra dilediğin kadar çalışabilirsin.

İzmir Bateri Kursu : Stres At – Eğlen ve Öğren

İzmir bateri kursuna kayıt olmak isteyen kişilerin aklında birçok sorunun olduğunun farkındayız ve bunları en sağlıklı şekilde cevaplamak istiyoruz.

  • Bateri kurslarına kayıt olmak için geç mi kaldığını düşünüyorsun ?

Bateri derslerine kayıt olmak için kesinlikle geç kalmadın. Bire bir özel gerçekleşen derslerimize dilediğin zaman katılabilirsin. 12 ay haftanın 7 günü açık müzik okulumuza akustik bateri kursu ve dijital bateri kursu mevcut. Her ikisi alanda da ayrıca eğitim alabilirsin.

  • İzmir davul kursundan kimler yararlanabiliyor ? Bateri eğitimi verilen kişiler için yaş aralığı nedir ?

Eğitimlerimiz 7’den 70’e herkese açıktır. Bu işin yaşı olmaz! Eğer çalmak istiyorsan yapman gereken tek şey bir adım atmak ve hayallerinin peşinden koşmak. Hadi ne bekliyorsun!

  • Nota bilmiyorum. Bateri çalarken notaya ihtiyaç var mı ? Öğrenecek miyim ?

Nota bilemene gerek yok. Bu bateri kursunda her şey senin seviyene göre tasarlanır. Amacımız derslerden en fazla verimi elde etmek ve eğlenceli geçmesini sağlamak.

Bateride nota vardır ancak bu ilk okul yıllarında gördüğümüz notalara benzemez. Dersler içerisinde sizlere hepsi detaylı olarak anlatılacaktır. Korkmana, çekinmene hiç gerek yok!

Sen yeter ki iste! Söz Konusu Sanat’ın alanında uzman bateri öğretmenleri senin motivasyonunu sürekli yüksek tutacak ders içerikleri ile sıkılmadan kendini geliştirmene zemin hazırlayacak.

İzmir Özel Bateri Kursu İle İlk Dersten Parça Çal

İstediğin tarzda davul kursu İzmir Göztepe eğitimi almak için yapman gereken sadece uygun bir zamanında Söz Konusu Sanat’a uğramak !

Bateri çalmak için zor diyorlar.”
”Yaşım ilerledi artık bateri öğrenemem.”
”Evde baterim de yok zaten!”

gibi bahaneleri bir kenara atın ve Söz Konusu Sanat farkı ile sınırlarınızı kendiniz belirleyin.

Bateri kursu İzmir Güzelyalı yardımı ile hayallerin için bir adım atmanın şu an tam zamanı.

Kesinlikle kısa sürede bateri çalma konusunda kendini geliştirmelisin. Şundan eminiz ki az zaman içerisinde güzel sonuçlar elde etmek kişileri daha fazla motive ediyor.

Bu nedenle bateri kursu öğrenme programı sizleri kısa sürede başarıya götürecek şekilde tasarlanmakta. Zaman denilen kavram hepimiz için oldukça değerli. Bu nedenle sizlere en doğru çözümü sunmak için çabalıyoruz.

Derslerimiz birebir özel olarak gerçekleştiği için bateri çalarken karşılacağın sorunlara hemen müdahale ederek bunları ortadan kaldırıyoruz ve alt yapın sağlam olacak şekilde yeni bilgilerle gelişimine yardımcı oluyoruz.

İzmir bateri kursu sınıflarında hem akustik hem de  bulunmaktadır. Her ikisi üzerinde de ayrı ayrı eğitim alarak her ikisini de deneyimleme fırsatın var. Özellikle evine bateri almayı düşünüyorsan akustik olan ses açısından sıkıntı çıkarabilir.

Ama kursumuzda aynı zamanda dijitalle pratik yapma imkanın olduğu için hassasiyetine, kontrol ayarlarına hakim olabilirsin.

Biz, sizlerin gelişimi için elimizden gelen her şeyi yapıyor ve tüm imkanlarımızdan ücretsiz bir şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Bateri çalmak istiyorsanız her şey karşılıklı ama!

Yetişkinler İçin Bateri Kursu İzmir

İzmir’de yetişkin kursları arıyorsan belki de bateri dersleri ihtiyacın olan eğitim olabilir.

Günlük rutin hayatın sıkıcılığından uzaklaşmak, günün stresini atmak için mükemmel bir tercih!

Kafa dağıtmak, eğlenmek, efor sarf etmek ve spor yapmak. Aslında hepsi bateri kursu ders içeriğinde mevcut.

Belki de şimdi bir şans verme sırasıdır, ne dersin ? Hemen iletişime geç en uygun fiyatlarla yetişkinler bateri kursundan yararlan.

Çocuklar İçin Bateri Kursu İzmir

Küçük yaş grupları için bateri eğitimlerine katılım yaşı 3 ve üzeridir.

Vücuttaki bir çok kas grubunun gelişimini destekleyen bateri eğitimi küçük yaş grupları için inanılmaz faydalıdır. Amacımız bu yaş grubuna enstrümanı sevdirmektedir. Bu nedenle ders içeriği orff ile beraber tasarlanmaktadır.

Küçük yaş gruplarına yapabileceğiniz en güzel yatırım kesinlikle müziğin bir dalı ile uğraşmasıdır. Hemen arayın ve en uygun ücretlerle çocuk bateri kurslarından yararlanın.

İzmir özel bateri kursu öğretmenlerimizin verdiği çalışmaları günü gününe düzenli bir şekilde çalışmanız eğitim sürecinin en önemli aşamalarından biridir.

Söz Konusu Sanat sadece bateri dersleri alabileceğin bir yer değil. Burası İzmir’in en sosyal klubü. Sanatın hemen hemen her dalı ile uğraşan kişilerin bulunduğu, kendini geliştirebileceğin mükemmel bir ortam.

Hobi kursları İzmir arayışı içindeysen artık doğru adreste olduğunu biliyorsun. Ama unutma! Hobi eğitiminin de en kalitelisi Söz Konusu Sanat‘ta!

Müzik kursu İzmir Güzelyalı hem akustik hem elektronik bateri eğitimi alabilirsin. Hadi ne duruyorsun!

Bateri Kursu İzmir‘le Kendi Ritminizi Keşfe Çıkın!

Sıkça davul adıyla da telaffuzuna rastlanan bateri, dahil olduğu her müzik ekibinin yönetimini üstlenen bir enstrüman niteliğindedir. Bir bakıma bateri müzik ekibinin beyni olarak da adlandırılabilmektedir.

Aklınızda bulunsun eğer biri davul diyorsa aklınıza ramazan davulu gelmesin, bilin ki o bateridir. Baterinin diğer enstrümanlara göre daha fazla efor harcanarak çalınması ayrıca günün yorgunluğunu ve olumsuzluğunu üzerinizden atmanız konusunda yardımcı olacak.

Sizlere sarf ettirdiği eforla rahatlatacak, kısaca her derde deva bir müzik aletidir!

İzmir Bateri Kursu Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz bateri kursu sizler için sunduğumuz ve kesinlikle katılmanızı tavsiye ettiğimiz hizmetler biri.

Peki neden ücretsiz bateri kursu deneme dersi bu kadar önemli ?

Öncelikle bateri dersleri alacağın kurumu görmen, öğretmenlerimizle tanışman ve bizim seni yakından tanımamız sana özel bir program çıkarırken oldukça işimize yarıyor. Dediğimiz gibi ders içerikleri kesinlikle kişiye özel.

İkinci olarak daha önceden bateri çalmayı hiç deneyimlemediysen kaçırılmaması gereken mükemmel bir fırsat bu. Deneyim diyoruz çünkü eğitimlere katılmak isteyenlerin akıllarında hep bir soru işareti oluyor ve ” ben yapamam, yeteneğim yok, bu yaştan sonra bateri benim neyime ” düşünceleri geçiyor.

Yaklaşık 20 dakika kadar süren deneme dersinde öncelikle sizlere bateri tanıtılıyor. Bateride duruş, baget tutuşu gibi kavramları öğreniyorsunuz.

Ardından çeşitli egzersizler yapıyoruz ve bu 20 dakika içerisinde kesinlikle sizlere bir parça çalmayı öğretiyoruz. Amacımız bu noktada tamamen ön yargılarınızdan kurtulmanız.

Bateri çalmanın ne kadar zevkli olduğunu, bateri çalmanın aslında çok da zor olmadığını kendiniz deneyimleyin istiyoruz. Bu nedenle de İzmir bateri kursu ücretsiz deneme dersine katılmanı şiddetle tavsiye ediyoruz.Online Bateri Kursu

İzmir bateri kursuna kayıt olmak istiyor ama yeterli zaman bulamadığından mı şikayet ediyorsun ? Üzülmene hiç gerek yok. Söz Konusu Sanat‘ta bateri derslerine kayıt olmak isteyen herkesin isteğini karşılayacak bir çözüm mutlaka var!

Söz Konusu Sanat olarak alanımızda bir ilke imza atıyoruz ve enstrüman eğitimi almak isteyen herkesi online enstrüman derslerine davet ediyoruz. Evinden hiç çıkmadan, rahat bir ortamda online bateri kursuna kayıt olup öğrenmeye başlayabilirsin.

O kadar yoğun bir tempoda çalışıyoruz ki kendimize vakit ayırmakta çoğu zaman zorlanıyoruz. İşten geç çıkıyorsak bir kursa gitmek yolda vakit kaybetmek bir işkence haline gelebilir. İşte online bateri dersleri bu noktada size yardımcı oluyor!

Online İzmir bateri kursu eğitiminden faydalanmak için ;

  • Müzik okulumuzu hemen ara ve ders gün, saati için zaman belirleyelim
  • Derslere katılmak için bilgisayarın ya da telefonun olması yeterli
  • Sana atacağımız link üzerinden sınıfa giriş yapabilirsin

Dersler kişiye özeldir ve kullanıcı, şifre ile girilmektedir. Ders içerisinde, kullandığımız alt yapı üzerinden size dersle ilgili çalışma dökümanları iletilmektedir.

Ayrıca bateri dersi sonrasında yaptıklarını tekrar etmek istersen diye ders kaydı size video işlendikten sonra gönderilmektedir.

Böylelikle kendine bir kütüphane kurabilir ve eksik olduğun alanları geriye dönerek tekrar tekrar çalışarak kendini geliştirmeye devam edebilirsin.

Hadi ne duruyorsun ? Böylesi bir fırsat kaçmaz! Hemen yerini ayırt ve ayrıcalıklı eğitimin tadını çıkar

İzmir Bateri Kursu Sık Sorulan Sorular

Ücretsiz deneme derslerimize katılan kişilerin sordukları, sms ya da whatsapp yolu ile de sorularını bizlere ileten kişilerin en çok merak ettikleri soruları sizler için düzenledik.

Eminiz ki aşağıda sizlerin de merak ettiği soruların cevapları var. Sadece 5 dakika ayırarak bateri kursları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Baterim Yok Eğitimlerden Yararlanabilir Miyim ?

“]Bateri kursu alan kişilerin bir çoğunun evinde baterisi yoktur. Bunun sebepleri arasında; baterinin evde çok ses çıkartması ve bateri fiyatlarının çok yüksek olması sayılabilir.

Bateri kursu İzmir‘e başladığınız zamanlar özellikle ilk derslerde aslında bilinenin aksine daha çok bir çalışma pedine ihtiyacınız olacaktır ve tabi ki bir çift bagete.

Bu yüzden bateri kursuna başlar başlamaz bir bateri satın almanız gerekmez. Hatta bu konuda eğitmenlerimiz size hazır olduğunuzda yardımcı olacaktır.

Ayrıca bateri kursu aldığınız süre boyunca evinize bateri almanıza da gerek yoktur. Önceden haber vermek koşulu ile, dersliklerimizin uygun olduğu saatlerde ücretsiz bir şekilde bateri çalışabilirsiniz.

Dikkat dikkat tekrar ediyoruz !

Bunun yanı sıra kursumuzda bateri kursu alan herkese sunulan bir imkan var! Bateri kursu İzmir baterilerinde istediğiniz kadar ücretsiz olarak çalışma yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman bateri provası için bateri kursumuzdan randevu alabilirsiniz.

İzmir Bateri Fiyatları Nedir ?

Bateri çeşitleri 2 ye ayrılmaktadır, dijital bateriler ve akustik bateriler. Öncelikle evinize hangi bateriyi almak istediğine karar vermelisin. Dijital bir bateri mi satın alacaksınız yoksa akustik bir bateri mi satın alacaksınız ?

Eğer evinde ses sıkıntı değil ise veya çevrenizde ses sıkıntısı yaratacak, gürültü oluyor diyecek komşularınız yoksa akustik bir bateri satın alabilirsin. Ancak ses sorunu gibi sıkıntılar varsa dijital bir bateri satın alman herkes için daha sağlıklı bir karar olacaktır.

Bateri fiyatlarına gelirsek; günümüz koşullarında en hesaplı akustik bateri fiyatı 250 dolar civarındadı. En hesaplı dijital bateri fiyatı ise 300 dolar civarındadır.

Yukarıdaki fiyatlara sahip bateriler standart ekipmanlarla gelmektedir. Birçok bateri universal parçaya sahiptir. Yani bateri kitinin içine yeni ziller takarak set up ını güçlendirebilirsin.

Bateri alımında bateri kursu izmir öğretmenlerimizden de teknik destek alabilir ve kendinize en uygun bateri seçimini yapabilirsiniz. Biz bu konuda sizlere seve seve yardımcı oluruz!

Bateri Çalmak Zor Mu ?

Bateri çalması kesinlikle zor değildir fakat eğitim sürecinde biraz daha yavaş ilerleyeceğiniz noktalar illaki olacaktır.

Çünkü hem iki el hem de iki ayak farklı şekilde ritm tutacak-buna koordinasyon çalışması adı verilir-dışarıdan bakınca çok zor durabilir.

Ama adım adım denedikten sonra zor değil eğlencelidir. Bir süre sonra sınıftan her çıktığınızda yüzünüzde kendinizi engelleyemediğiniz bir tebessüm ile bulmanız mümkün.

Bateri eğitiminde öncelikle bagetlerin hakimiyeti ve bagetlerin en doğru şekilde tutulması için yani ”stick control” adı verilen dersler ile trampet ve pad üzerinde çalışmalar yapılır.

Sonrasında ufak ritm çalışmalarına geçilir. Ve ara dersler ile zenginleştirdiğimiz metodlar ile ritm çalışmaları sonrasında sevdiğiniz şarkıların çalışmalarına geçilir. Ardından öğrenilmesi gereken tüm ritm kalıpları yavaş yavaş çalışılmaya başlanır.

Bateri Çalmayı Ne Kadar Sürede Öğrenirim ?

Davul çalmayı öğrenme süreniz isteğinize ve çalışmalarınıza bağlıdır. Eğitim süreci ilerleyen aşamalarda tarza göre değişkenlik gösterse de temel eğitim süreci 12 ay kadardır.

Bu süre içerisinde birçok parçayı öğrenecek ve kendini ciddi bir seviyede geliştirmiş olacaksın. Ayrıca teorik eğitim konusunda da güzelce yol kat edeceksin.

Fakat daha profesyonel bir eğitim daha uzun sürebilmektedir. ”Bateri çalmayı öğrenmek” uzun bir süreç değildir. Bu yine her enstrümanda olduğu üzere halk efsanelerine dayanır.

Bu süreç tamamen sana bağlı! Derslere devamlılığın kadar evde yaptığın çalışmalar çok önemli. Youtube gibi platformlarda ünlü bateristleri takip edebilir, onların tekniklerini çalışarak kendini daha da geliştirebilirsin.

Bateri Kursu’na Başlamak İçin Yaş Sınırlaması Nedir?

Bateri dersi İzmir‘e katılmak için üst yaş sınırı yoktur, 90 yaşında olsanız dahi bateri çalmak istiyorsanız yapabilirsiniz.

Bugüne dek en küçük bateri öğrencimiz ise 3,5 yaşında olmuştur. Küçük yaş gruplarında bir anda akademik eğitim sürecine geçilmesini beklememlisin. Küçük yaşlarda önceliğimiz enstrümanı sevdirmek. Ardından akademik eğitim aşamasına geçilir.[/rt_accordion_content][rt_accordion_content title=”

İzmir’de Nerede Bateri Kursu Var ? Söz Konusu Sanat Nerede ?

Bateri kursumuz İzmir Göztepe‘de yer almaktadır. Bateri kursumuza İzmir’in her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz; Göztepe, Balçova, Narlıdere, Güzelyalı, Konak, Karabağlar her yerden ulaşım çok kolaydır. İzmir’de bateri kursu arıyorsanız, davul derslerine kayıt yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Bateri kursumuz İzmir Göztepe‘nin en merkezi yerlerinden biri olan Göztepe metro çıkışında bulunmaktadır. Bateri Kursu İzmir Hatay için aynı zamanda Balçova, Bornova, Buca, Konak, Karabağlar, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Üçyol, Poligon, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere ve Alsancak‘tan da kolay bir biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sanat merkezimiz metro, vapur, dolmuş, otobüs gibi ulaşım araçlarına çok yakın bir konumda yer almaktadır.

Söz Konusu Sanat, belediyelerin bateri kurslarından biri değildir. İzmir Göztepe’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, LCMABRSMRock School Of London sertifikasyon programlarına öğrenci hazırlayan özel bir kurumdur.

Bateri Dersi İzmir Hatay yazımızı okuduğunuz için teşekkürler! Aklınıza takılan her bateri kursu izmir sorusuyla ilgili olarak sanat merkezimizle ulaşabilir, merak ettiğiniz soruların yanıtını en kolay yoldan alabilirsiniz.

Bateri Çalmanın Faydaları Nelerdir ?

Bateri, çalan kişilere ilaç gibi gelen bir enstrümandır. Baterinin bilinmeyen pek çok faydası vardır. Örneğin stresli bir gün geçirdiğinizde baterinin başına geçmenizin ardından o günkü tüm gerginliğinizi davulun üstünde bırakacak ve rahatlayacaksınız.

Bunun yanı sıra kilo problemi olanlar veya vücudunu zinde tutmak isteyen bateri heveslisi öğrencilerimiz için en bilindik bir faydasını hatırlatmakta yarar var; size kalori yaktırması ve aslında bir spor yapıyormuş etkisi bırakması.

Özellikle nörolojik rahatsızlığı olan kişilerin bateri çalmaya başlamasının ardından  beyinlerinin bu türde rahatsızlıklara karşı daha dirençli  bir hal aldığı açıkça gözlemlenmiştir.

Aynı şekilde uyuştucu gibi konularda bağımlılık sorunu olan kişilerin tedavisinde de sıkça bateri çalınmasının tavsiye edildiği bu sayede kişilerin bağımlılık hissinden daha çabuk ve kolay kurtulduğu görülmektedir.

Bateri çalanların kişilerin bu eylemi gerçekleştirmesinin ardından stres seviyesinin düştüğü herkes tarafından da bilinen bir gerçektir. Bu çalışmalar uzmanlar tarafından da incelendiğinde bateriyle meşgul olan kişilerin daha az stresli olduğu ve daha zor stres altına girdiği tespit edilmiştir.

Aynı zamanda yapılan araştırmalar sonucu davul çalmanın kişinin bağışıklığını da kuvvetlendirdiği ortaya çıkmıştır.

Bateri bilindiği üzere birkaç enstrüman ile birlikte çalınan bir müzik aletidir. Bu sebepten ötürü bateri çalmanız için bir grup kurmak ve o toplulukla birlikte çalmayı öğrenmek bir süre sonra aynı düşünce yapısında bir araya gelmenizi gerektirecek. Ve bu süreç içerisinde bu size bir fırsat olacak ve sosyalleşmenize de büyük katkı sağlayacaktır.

İzmir Bateri Kursu Fiyatları Nedir ?

Bateri kursu fiyatları eğitim aldığın kuruma, öğretmen kalitesine, derste kullanılan ekipmanların kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Bateri kursu İzmir fiyatları, ders ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı