Bateri kursu İzmir Göztepe ile %100 öğrenme garantili akustik bateri kurslarına davetlisiniz.

bateri-kursu-izmir-göztepe

Birçok kurumdan farklı olarak hem akustik hem de dijital bateri ile çalışma imkanınızın bulunduğu Göztepe bateri kursu ile kısa sürede başarıyı yakalayın.

Her anından inanılmaz keyif alacağınız, ders içeriklerinin sizin müzik zevkinize göre oluşturulduğu ve en güncel eğitim metotlarının yardımı ile bateri çalmayı öğrenin.

Sanat ile tarihin bütünleştiği bir ortamda, İzmir’in en iyi bateri öğretmenlerinden akustik bateri kursu almanın ayrıcalıklarını yaşayın.

Bateri kursu İzmir Göztepe‘de çok merkezi bir konumda bulunmaktadır. Tramvay, otobüs ya da vapur gibi tüm toplu taşıma araçlarına birkaç dakika yürüme mesafesinde olan kurumumuza kolaylıkla gelebilirsiniz.

Merak ettiğiniz sorular mı var ?

Hemen ücretsiz deneme derslerine katılmak için randevu oluşturun. Kurumumuzu yakından görün ve öğretmenlerimizle tanışın.

Merak ettiğiniz soruların en sağlıklı cevaplarına doğru yoldan ulaşın.

Pop,caz,rock müzikte arka planı dolduran,ritm değişikliği yaparak müziğe yön veren bir enstrümandır bateri. Çalması bir o kadar keyifli ancak aynı zamanda bol disiplin isteyen beynin her iki yarım küresinin de aktif olarak kullanıldığı bu enstrümanı öğrenmek istiyorsan mükemmel bir karar verdin !

Bateri kursu İzmir konusunda Söz Konusu Sanat olarak tam destek vermeye hazırız ! İster elektronik bateri istersen akustik bateri üzerinde alacağın eğitim ile ilk ayın sonundan itibaren çeşitli parçalara eşlik edecek bilgiye sahip olabilirsin.

Ayrıca bateri eğitimine katılmak için bateri sahibi olmana gerek yok ! İstediğin zaman kursumuzda bulunan bateri odasını çalışmak için kullanabilirsin ve hiçbir ek ücret ödemene gerek yok !

Kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ile %100 öğrenme garantili bateri kursu İzmir’e de dersler inanılmaz zevkli ! Pop, caz, rock, metal alanlarından hangisi ile ilgili teknikleri öğrenmek istiyorsan ders müfredatı tamamen senin isteklerin doğrultusunda hazırlanıyor !

Kısacası istediğin tarzda davul kursu İzmir eğitimi almak için yapman gereken sadece uygun bir zamanında Söz Konusu Sanat’a uğramak !

Bateri çalmak için zor diyorlar.”

”Yaşım ilerledi artık bateri öğrenemem.”

”Evde baterim de yok zaten!” 

gibi bahaneleri bir kenara atın ve Söz Konusu Sanat farkı ile sınırlarınızı kendiniz belirleyin.

İnternet üzerinde bateri ile ilgili birçok araştırma yaptığınıza eminiz. Nota öğrenmekten korkulduğu için çok istediği bateri eğitimine kayıt olmaktan çekinen onlarca kişi ile tanıştık ancak artık sizlere kaliteli bilgileri vermenin zamanı geldi.

whatsapp-iletişim

Instagram-İletişim

telefon-iletişim

Bateri kursu İzmir öğretmenlerimizin yardımı ile hazırlanan bu yazıda sizlere ” bateri çalmak için gerçekten nota öğrenmek gerekli mi ? ” konusunda yardımcı olmak istiyoruz.

Uzun lafın kısası, merak etmeyin bateri eğitimlerinde kullanılan notalar ilkokul sırasında öğrendiklerimizden çok farklı. Bu bilgilerin hepsini dersler içerisinde öğreneceksiniz!

Ücretsiz bateri kursu deneme dersine randevu almak için; sitemizde bulunan iletişim numarasına mesaj atabilir ya da arayabilirsin. Unutma ücretsiz deneme dersleri için kesinlikle ek bir ücret ödemezsin, DENEMESİ BEDAVA !

Eğer bu yazımızı mobilden okuyorsanız 0553 174 68 89  numarasına dokunarak bizleri randevu almak için arayabilirsiniz ya da sol tarafta bulunan fotoğrafa tıklayarak sorularınızı direkt olarak whatsapp üzerinden iletebilirsiniz.


Bateri Kursu İzmir‘le Kendi Ritminizi Keşfe Çıkın!

Sıkça davul adıyla da telaffuzuna rastlanan bateri, dahil olduğu her müzik ekibinin yönetimini üstlenen bir enstrüman niteliğindedir. Bir bakıma bateri müzik ekibinin beyni olarak da adlandırılabilmektedir.

Aklınızda bulunsun eğer biri davul diyorsa aklınıza ramazan davulu gelmesin, bilin ki o bateridir. Baterinin diğer enstrümanlara göre daha fazla efor harcanarak çalınması ayrıca günün yorgunluğunu ve olumsuzluğunu üzerinizden atmanız konusunda yardımcı olacak, sizlere sarf ettirdiği eforla rahatlatacak, kısaca her derde deva bir müzik aletidir!

Biraz bateriyi yakından tanımak fena olmaz ! Bateriye yeni başlayacak olan kişiler için birbirinden değerli 6 madde bu yazıda. Hangi baget seçilmeli, evde nasıl çalışma yapmalı ve bateriyi daha yakından tanımak, anlamak için Bateri kursu İzmir öğretmenleri tarafından hazırlanan aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

Biz size ne kadar bateriyi tanımlamaya çalışırsak çalışalım, her ne kadar bateri şöyledir böyledir desek bile boş; en iyisi gelip kendi gözlerinizle bateri de nasıl bir performans sergileyeceğinizi görmek

Bu yüzden artık kendinizi daha fazla ertelemeyin ve hemen ücretsiz bateri Kursu İzmir deneme dersi için bizimle iletişime geçin! Baterinin faydaları anlatmakla bitmez diyerek yazımıza bateri çalmak ve Söz Konusu Sanat‘a kayıt yaptırmak isteyenlerin akıllarına takılan soruları tek tek cevaplayarak işe devam edelim;

Bateri Kursu ile İlgili Merak Edilenler

Ücretsiz deneme derslerimize katılan kişilerin sordukları, sms ya da whatsapp yolu ile de sorularını bizlere ileten kişilerin en çok merak ettikleri soruları sizler için düzenledik.

Eğer ki sizlerin merak ettiği sorular bu sayfada değilse aşağıda bağlantısı verilen diğer sayfamızı ziyaret ederek merak ettiğiniz soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.


Bateri kursu almak istiyorum fakat evimde bateri yok 

Bateri kursu alan kişilerin bir çoğunun evinde baterisi yoktur. Bunun sebepleri arasında; baterinin evde çok ses çıkartması ve bateri fiyatlarının çok yüksek olması sayılabilir.

Bateri kursu İzmir‘e başladığınız zamanlar özellikle ilk derslerde aslında bilinenin aksine daha çok bir çalışma pedine ihtiyacınız olacaktır ve tabi ki bir çift bagete.

Bu yüzden bateri kursu‘na başlar başlamaz bir bateri satın almanız gerekmez. Hatta bu konuda eğitmenlerimiz size hazır olduğunuzda yardımcı olacaktır. Ayrıca bateri kursu aldığınız süre boyunca evinize bateri almanıza da gerek yoktur. Önceden haber vermek koşulu ile, dersliklerimizin uygun olduğu saatlerde ücretsiz bir şekilde bateri çalışabilirsiniz.

Az öncede bahsettiğimiz gibi bateride kendinizi geliştirmek çalışma pedi ile yapacağınız egzersizler oldukça önemlidir. Hatta şöyle özetlemek gerekirse birçok baterist sahneye çıkmadan önce kurulu bir bateri üzerinde değil de çalışma pedinde ısınma hareketlerini yapmaktadır.

Dikkat dikkat tekrar ediyoruz !

Bunun yanı sıra kursumuzda bateri kursu alan herkese sunulan bir imkan var! Bateri kursu İzmir baterilerinde istediğiniz kadar ücretsiz olarak çalışma yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman bateri provası için bateri kursumuzdan randevu alabilirsiniz.

Eve bateri satın almak istediğiniz zaman da Söz Konusu Sanat Bateri kursu İzmir kurumunda eğitim veren öğretmenlerimizden destek alabilirsiniz. Aslında bu efsaneleşmiş büyük problemin çözümü işte bu kadar basit!

Bateri fiyatları ne kadar?

Bateri çeşitleri 2 ye ayrılmaktadır, dijital bateriler ve akustik bateriler. Öncelikle evinize hangi bateriyi almak istediğinize karar vermelisiniz. Dijital bir bateri mi satın alacaksınız yoksa akustik bir bateri mi satın alacaksınız ?

Eğer evinizde ses sıkıntı değil ise veya çevrenizde ses sıkıntısı yaratacak, gürültü oluyor diyecek komşularınız yoksa akustik bir bateri satın alabilirsiniz. Fakat bu gibi sorunlarınız varsa dijital bir bateri satın almanız herkes için daha sağlıklı bir karar olacaktır.

Bateri fiyatlarına gelirsek; günümüz koşullarında en hesaplı akustik bateri fiyatı 250 dolar civarındadı. En hesaplı dijital bateri fiyatı ise 300 dolar civarındadır.

Yalnız akustik davul satın aldığınız da almanız gerekenler bununla bitmiyor. Bir de zil seti almanız gerekecektir. Size öncelikli tavsiyemiz ise bunları bir takım halinde almanız olacaktır.

Bateri alımında bateri kursu izmir öğretmenlerimizden de teknik destek alabilir ve kendinize en uygun bateri seçimini yapabilirsiniz. Biz bu konuda sizlere seve seve yardımcı oluruz!


Bateri çalması zor mu, bateri eğitimi nasıl bir süreçtir?

Bateri çalması kesinlikle zor değildir fakat eğitim sürecinde biraz daha yavaş ilerleyeceğiniz noktalar illaki olacaktır. Çünkü hem iki el hem de iki ayak farklı şekilde ritm tutacak-buna koordinasyon çalışması adı verilir-dışarıdan bakınca çok zor durabilir.

Ama adım adım denedikten sonra zor değil eğlencelidir. Bir süre sonra sınıftan her çıktığınızda yüzünüzde kendinizi engelleyemediğiniz bir tebessüm ile bulmanız mümkün.

Bateri eğitiminde öncelikle bagetlerin hakimiyeti ve bagetlerin en doğru şekilde tutulması için yani ”stick control” adı verilen dersler ile trampet ve pad üzerinde çalışmalar yapılır.

Sonrasında ufak ritm çalışmalarına geçilir. Ve ara dersler ile zenginleştirdiğimiz metodlar ile ritm çalışmaları sonrasında sevdiğiniz şarkıların çalışmalarına geçilir. Ardından öğrenilmesi gereken tüm ritm kalıpları yavaş yavaş çalışılmaya başlanır. Örneğin; jazz, latin gibi…

Davul çalmayı Söz Konusu Sanat ile eğitimi ne kadar zamanda öğrenebilirim?

Davul çalmayı öğrenme süreniz isteğinize ve çalışmalarınıza bağlıdır, temel bateri eğitimi 3 ay sürmektedir. Bu süreçte davulda istediğiniz şarkıları da çalmaya başlayabilirsiniz.

Fakat daha profesyonel bir eğitim daha uzun sürebilmektedir. ”Bateri çalmayı öğrenmek” uzun bir süreç değildir. Bu yine her enstrümanda olduğu üzere halk efsanelerine dayanır.

Bu süreç tamamen sana bağlı! Derslere devamlılığın kadar evde yaptığın çalışmalar çok önemli. Youtube gibi platformlarda ünlü bateristleri takip edebilir, onların tekniklerini çalışarak kendini daha da geliştirebilirsin.


Davul dersi fiyatları ne kadar?

Davul dersi fiyatlarımız için bateri dersi sayfamız üzerinden arayıp veya mail atıp bilgi alabilirsiniz. Davul derslerinin ücretleri aylık olarak alınmaktadır, aylık bateri kursu İzmir fiyatlarını sorunuz. Sizin için en uygun teklif için aramanız yeterli olacaktır.


Bateri çalmanın faydaları nelerdir?

Bateri, çalan kişilere ilaç gibi gelen bir enstrümandır. Baterinin bilinmeyen pek çok faydası vardır. Örneğin stresli bir gün geçirdiğinizde baterinin başına geçmenizin ardından o günkü tüm gerginliğinizi davulun üstünde bırakacak ve rahatlayacaksınız.

Bunun yanı sıra kilo problemi olanlar veya vücudunu zinde tutmak isteyen bateri heveslisi öğrencilerimiz için en bilindik bir faydasını hatırlatmakta yarar var; size kalori yaktırması ve aslında bir spor yapıyormuş etkisi bırakması.

Özellikle nörolojik rahatsızlığı olan kişilerin bateri çalmaya başlamasının ardından  beyinlerinin bu türde rahatsızlıklara karşı daha dirençli  bir hal aldığı açıkça gözlemlenmiştir. Aynı şekilde uyuştucu gibi konularda bağımlılık sorunu olan kişilerin tedavisinde de sıkça bateri çalınmasının tavsiye edildiği bu sayede kişilerin bağımlılık hissinden daha çabuk ve kolay kurtulduğu görülmektedir.
Bateri çalanların kişilerin bu eylemi gerçekleştirmesinin ardından stres seviyesinin düştüğü herkes tarafından da bilinen bir gerçektir. Bu çalışmalar uzmanlar tarafından da incelendiğinde bateriyle meşgul olan kişilerin daha az stresli olduğu ve daha zor stres altına girdiği tespit edilmiştir.

Aynı zamanda yapılan araştırmalar sonucu davul çalmanın kişinin bağışıklığını da kuvvetlendirdiği ortaya çıkmıştır.

Bateri bilindiği üzere birkaç enstrüman ile birlikte çalınan bir müzik aletidir. Bu sebepten ötürü bateri çalmanız için bir grup kurmak ve o toplulukla birlikte çalmayı öğrenmek bir süre sonra aynı düşünce yapısında bir araya gelmenizi gerektirecek. Ve bu süreç içerisinde bu size bir fırsat olacak ve sosyalleşmenize de büyük katkı sağlayacaktır.

Bateri Kursu’na Başlamak İçin Yaş Sınırlaması Nedir?

Bateri dersi İzmir‘e katılmak için üst yaş sınırı yoktur, 90 yaşında olsanız dahi bateri çalmak istiyorsanız yapabilirsiniz.

Bugüne dek en küçük bateri öğrencimiz ise 3,5 yaşında olmuştur. Fakat tamamen kendi isteği ile eğlenmek amaçlı gelmiştir.

Alt yaş sınırı aslında  5 yaşından başlar. Bunun haricinde daha küçük yaşlarda bir katılımcı sıkılabilir. Bu yüzden bateri kursu izmire başlamadan önce bateri öğretmeniyle ücretsiz bir tanışma dersi yapıp karar vermek sizin için en doğru karar olacaktır.


 Bateri kursu İzmir’in neresinde , Söz Konusu Sanat’a nasıl ulaşabilirim?

Bateri kursumuz İzmir Hatay‘da yer almaktadır. Bateri kursumuza İzmir’in her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz; Göztepe, Balçova, Narlıdere, Güzelyalı, Konak, Karabağlar her yerden ulaşım çok kolaydır. İzmir’de bateri kursu arıyorsanız, davul derslerine kayıt yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Ücretsiz davul deneme ve tanışma derslerine katılabilirsiniz!

Davul çalma konusunda istekli iseniz, şu bateri nasıl bir şey bir de ben deneyeyim belki hoşuma gider diyorsanız veya gerçekten çalma konusunda kararlıysanız gelin beraber baterinin başına geçelim birlikte deneyelim. Bateri kursu izmir denilince kendini bu anlamda kanıtlamış Söz Konusu Sanat’ın uzman eğitmenleri ile tanışın ve bateri çalmanın eğlencesini siz de yaşayın. İstediğiniz zaman randevu alarak bateri deneme ve tanışma dersleri için gelebilirsiniz.


Söz Konusu Sanat’a Ulaşım Kolay Mı?


Bateri kursu
muz İzmir Hatay‘ın en merkezi yerlerinden biri olan İzmirspor metro çıkışında bulunmaktadır. Bateri Kursu İzmir Hatay için aynı zamanda Balçova, Bornova, Buca, Konak, Karabağlar, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Üçyol, Poligon, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere ve Alsancak‘tan da kolay bir biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sanat merkezimiz metro, vapur, dolmuş, otobüs gibi ulaşım araçlarına çok yakın bir konumda yer almaktadır.

Bateri Dersi İzmir Hatay yazımızı okuduğunuz için teşekkürler! Aklınıza takılan her bateri kursu izmir sorusuyla ilgili olarak sanat merkezimizle ulaşabilir, merak ettiğiniz soruların yanıtını en kolay yoldan alabilirsiniz.