İzmir’in en çok tercih edilen sanat merkezlerinden biri olan Söz Konusu Sanat’ta her bütçeye uygun çello kursu İzmir seni bekliyor ! Kişiye özel müfredat ile sıkılmadan istediğin parçaları çalabileceğin, eğlenerek öğrenebileceğin derslere davetlisin.

İster arkadaşın ile derslere katıl size özel sınıf açalım istersen bire bir özel derslere katılarak sevdiğin parçaları öğren ! Burada her şey mümkün ! Kişiye özel hazırlanan müfredatlar ile sevdiğin parçaları çalmayı öğrenerek her anından keyif alacağın çello eğitimi, çello kursu İzmir‘de !

Çello Kursu İzmir Hatay

Batı müziğinin en çok tercih edilen enstrümanlarından biri olan çelloyu öğrenmek istiyor ancak yapamam diye düşünüyorsan ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsin.  Çekinmene hiç gerek yok, DENEMESİ BEDAVA !

Ayrıca Karşıyaka‘da yaşıyorsan,çello ile ilgili yine çeşitli bilgileri okuyabileceğin kardeş sanat merkezimizin sayfasına ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsin ; https://www.erturgutsanatmerkezi.com/cello-kursu-izmir/

Çalışma düzenim belli değil derslere devam ederken sorun yaşayabilirim diyorsan Söz Konusu Sanat’tan ders aldığında aynı zamanda sahip olacağın avantajlar ise ;

  • Yaz kış fark etmeden haftanın 7 günü ders alabilirsin
  • Eğer vardiyalı çalışıyorsan önceden haberleşerek ders gün ve saatlerini belirleyebiliriz
  • Sene sonu konserinde sahne almak için tek yapman gereken düzenli çalışmak
  • Tamamı senin çalmak istediğin parçalardan oluşan kişiye özel müfredat
  • En popüler, en çok tercih edilen sanat merkezinde her anından keyif alacağın çello kursu İzmir dersleri

Söz Konusu Sanat Acil Sanat Hattı

Söz Konusu Sanat Çello Kursu İzmir eğitmenlerimizin de desteğiyle bünyemiz de verilen enstrüman eğitimlerinde %100 başarı garantisi vermekte ve çello severlere benzersiz bir çello deneyimi sunmaktayız!

Ellerim küçük çello çalamam, çello çok zor bir enstrüman, çello fiyatları çok pahalı gibi bahanelere kulak asmadan hemen ücretsiz deneme derslerimize katılın!

Çello kursu konusunda ücretsiz deneme dersine katılmak için yapman gereken tek şey iletişim numarasından ulaşmak. Whatsapp, sms ya da arayarak ücretsiz deneme dersine randevu almayı unutmayın.

Eğer bu yazımızı mobilden girerek okuyorsanız 0553 174 68 89 numarasına dokunarak bizleri anında arayabilirsiniz. Ben whatsapp üzerinden yazarak randevu alayım diyorsanız sol tarafta bulunan fotoğrafa dokunduğunuz anda bize whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Her şey iyi güzel ancak bu çello nasıl yapılıyor, İnternet üzerinde bununla ilgili yeterli kaynak yok diyorsan bu yazımızı okuyabilirsin. Çello yapımının adım adım anlatıldığı ve video ile desteklenen bu yazımızda a’dan z’ye çello yapımı anlatılıyor. Yazıyı okumak için ; https://sozkonususanat.com/cello-nasil-yapilir-adim-adim/


Çello Dersi İzmir Hatay

Çello Kursu İzmir ile Hayatın Monotonluğuna Hoşçakal Deyin!

Kimi zaman kemanın büyüğü diyerek çelloyu kendimize küstürsek bile, hepimizin çellonun etkileyiciliği hakkında hem fikir olduğu bir gerçek! Gerek estetik görüntüsü gerekte gizemli tınılarıyla çello artık dinlediğimiz bir çok müzik türünde çokça karşımıza çıkıyor.

Aslında bilinenin aksine çellonun muazzam dünyasına ortak olmamız için çokta uç büyüklükte de ellere ihtiyacımız yok. Etraftakilerin ne dediğini bir kenara bırakın, kendi isteklerinize yoğunlaşın ve çello çalmanızı sağlayacak tek özelliğinize sarılın; Heves!

Çellonun tarihçesi, çalınışı hakkında merak ettiğin tüm konuları bu yazımızı okuduktan sonra daha iyi kavrayacaksın ; https://sozkonususanat.com/cello-hakkinda-bilinmesi-gerekenler/

Çello özel bir müzik aletidir, çellonun bilinirliği son yıllarda artmaya başlamış ve çelloya olan talep iyice artmıştır. Çello kursları alanında da profesyonel anlamda eğitim verilmeye başlanmıştır fakat sayıları her il için bir elin parmaklarını geçmeyecek şekildedir.

Söz Konusu Sanat uzman çalışma ekibiyle ve bireylere özel tasarlanmış eğitimleri ile çello dersi faaliyetlerini izmir de sürdürmektedir. Öncelikle çello kursu İzmire katılmak isteyenlerin akıllarındaki soruları cevaplamakla başlayalım.

Çello Dersi İzmir Hatay – Çello Hakkında Sık Sorulan Sorular

Çello Kursu ile İlgili Sorular ve Cevaplar

Bu kısımda yer vereceğimiz sorular ücretsiz çello deneme dersine katılan kişilerin sorduğu ve bizlere sms, whatsapp yolu ile iletilen sorulardan oluşmaktadır.

Söz Konusu Sanat yani ” SKS ” ‘nin uzman çello kursu İzmir öğretmenleri tarafından yanıtlanan bu sorular içerisinde neler varmış, cevapları nelermiş gelin hep birlikte inceleyelim.

Eğer aklınıza takılan soruları aşağıda bulamazsanız , bizlere sağ alt köşede bulunan konuşma panelinden anında sorularınızı iletebilirsiniz.


Çello çalmak için yetenek gerekli midir, her isteyen çello çalabilir mi?

Çello çalmak konusunda yetenek önemli bir unsurdur, fakat yetenek sadece işin görünen minik bir kısmıdır. Aslında büyük ve önemli olan kısım istektir; çello çalma konusunda istekli olmak!

Eğer çello icra etmek konusunda gerçekten hevesliyseniz düzenli olarak çello egzersizlerini gerçekleştirir ve kendinizi hızlıca ilerletebilirsiniz. Fakat çello evde tek başına öğrenilebilecek bir çalgı değildir, çello güzel eserler icra etmek için kesinlikle çello kursu İzmir almanız gereklidir.

Çello kursu İzmir‘de, çello öğretmeniniz size doğru yolu ve ilerleyişi gösterecektir. Temel çello eğitimini aldıktan sonra evde pratiklerinizi kendi koşullarınızda devam ettirebilirsiniz. Özellikle ilk aşamalarda kaynakların sınırlı olması sebebiyle kesinlikle profesyonel eğitim veren bir çello kursundan ders almanız şarttır.

Doğru çello kursundan ders alan herkes çello çalabilir, çello kursu İzmir‘e katılmak için de bir şart aranmamaktadır.

Dersler sırasında yoğun egzersizler ile boğuşmaktan çok bu egzersizler bildiğiniz parçaların melodileri üzerinden gösterilmektedir. Böylelikle çello eğitimi alan kişinin enstrümana olan ilgisi canlı tutulmaktadır. Çello çalmak sanıldığı kadar zor değildir, sadece doğru bir eğitim almanız gerekmektedir.

Çello çalmayı öğrenmek istiyorsanız, çello çalacaklara tavsiyeler adlı yazımızı okuyarak çok daha rahat bir şekilde çelloyu öğrenebilirsin ; https://sozkonususanat.com/cello-calacaklara-tavsiyeler/


Çello çalmayı öğrenmek zorlu bir süreç midir?

Çelloda bir şeyler ortaya koyabilmek, sevdiğiniz eserleri icra etmek sandığınız kadar zorlayıcı değildir fakat bazı noktalarda ilerleyiş hızlı giderken bazı noktalarda yavaşlayabilecektir.

Bu yüzden çello kursu İzmir alırken zorlandığınız kısımların daha da üzerine giderek kısa sürede bu zor kısımları atlatabilirsiniz. Çello ile güzel şeyler çıkarabilmeniz için tamamen istekli olmalı ve bol bol çalışma yapmalısınız.

Zorlukların üstesinden gelmek de sizin elinizdedir, dışarıdan duyduğunuz şeylere kanıp fikirlerinizi değiştirmekte, unutmayın istedikten sonra çello kursu Söz Konusu Sanat İzmir ile siz de mükemmel şekilde çello çalabilirsiniz.

Verdiğimiz tüm eğitimler %100 öğrenme garantilidir !


Çello fiyatları ne kadar, çello pahalı bir müzik aleti mi?

Çello ücretlendirmeleri almak istediğiniz çellonun kalitesine göre çeşitlilik göstermektedir.Pahalı bir çello satın almanız da hesaplı bir çello satın almanız da mümkündür, bu tamamen kişinin kendisine kalmış bir tercih meselesidir.

Eğer korkularınız varsa, çelloyu alırım sonra vazgeçersem bir kenarı atarım boşuna çello satın almak için çok para vermeyeyim diyorsanız, ucuz bir çello satın alabilirsiniz fakat çok ucuz bir çello satın alırsanız çello çalmaktan çok zevk almayabilirsiniz.
Çello kursu İzmir olarak en ucuz çelloyu tercih etmek yerine biraz daha kaliteli bir çello satın almanızı öneririz.
Ayrıca çello satın almadan önce internetten çello fiyatlarını araştırmanızı, Söz Konusu Sanat çello kursu hocalarımızdan  ücretsiz danışma hizmeti almanızı öneririz.

Çello seçiminde dikkat etmeniz gereken konular bulunmaktadır. Hangi ağaçtan yapılan çelloyu almalı, sizin boyunuza en uygun çello hangisidir konularında detaylı bilgi almak için ; https://sozkonususanat.com/cello-cesitleri/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Çello Kursu İzmir – Çello Hakkında Sık Sorulan Sorular

Çelloyla ne kadar sürede şarkı çalmaya başlayabilirim?

Çalmak istediğiniz şarkının zorluğuna göre bu süre bir kaç ayı ya da bir kaç haftayı bulabilir. Bir de çello çalışmak için, çello egzersizlerine ayırdığınız sürede öğrenme sürenize doğrudan etki edecektir.

Kısa sürede çello çalmanın, kısa sürede çelloyla şarkı çalmanın yolu bıkmadan ve belli bir rutinde çello egzersizleri yapmaktan geçer. Çello öğrenmekle ilgili bir süre vermek yanlış olsa da ortalama olarak 12 haftada temel çello eğitimini almış ve çello üzerinde hakimiyetinizi iyice arttırmaya başlamış olabilirsiniz. Çello çalmak emek ister, müzik aleti çalmak emek ister, bu yüzden sıkılmadan çalışmalısınız. Çalışırken sıkılmamak için de kendinize çelloyla ilgili bir hedef koymalı ve o hedefe ulaşmayı hayal etmelisiniz.

İstediğiniz seviyeye daha kısa sürede gelmek istiyorsanız çello kursu İzmir öğretmenlerimizden sizlere özel çalışma programı oluşturmasını isteyebilirsiniz. Yoğun bir tempo ile daha kısa sürede kendini geliştirmek tamamen senin elinde !

Çello çalmak nasıl öğrenilir,çello kursuna gitmeden çello çalmayı öğrenebilir miyim ? ” konularında bilgi almak için bağlantıya göz atmalısın ; https://sozkonususanat.com/cello-calmak-nasil-ogrenilir/


Çello kursu fiyatları ne kadardır? Çello dersi İzmir ödemeleri nasıl oluyor?

Çello kursu İzmir fiyatları  aşağı yukarı her kursta aynıdır belki kursun kendi fiyat politikası gereği 10-20 tl farklılıklar gösterebilir. Fakat Söz Konusu Sanat, İzmir‘de çello eğitimi konusunda en iyi çello kurslarından bir tanesidir.

Kendimize çello eğitimi konusunda güveniyoruz ve size çelloyu sevdirerek öğretebileceğimizin garantisini veriyoruz.

Çello kursu fiyat bilgisi için iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Daha uygun fiyata çello eğitimi almak için sitemizde bulunan kampanyalar sekmesini inceleyebilirsin.

Kampanyalar ile ilgili hemen bilgi almak istiyorsan ; https://sozkonususanat.com/kampanyalar/ bağlantısını hemen ziyaret etmelisin !


Çelloyu taşıması kolay değil gibi duruyor, çello kursuna gelirken yanımda çello getirmek zorunda mıyım?

Çellonun pek de küçük bir alet olduğu söylenemez, durum böyle olunca çelloyu yanınızda taşımak da sıkıntı olacaktır, çello eğitimi alırken çellonuzu yanınızda getirmenize gerek yok, çello dersleri sırasında çello kursumuzun çellolarını kullanabilirsiniz ve ayrıca çello satın almamışsanız öğrenme süreciniz boyunca çello kursu İzmir çellolarını kullanabilirsiniz.

Çello Kursu


Çello Kursu İzmir‘e kayıt yaptırmak için ne gerekiyor?

Çello kursuna kayıt yaptırmak için ekstra bir belge gerekmiyor, sadece çello dersine gelip çello kursu izmir formunu doldurmanız ve çello kursunun aylık ödemesini yapmanız yeterli oluyor.

Çello Kursu – Çello Dersleri İşleyişi Hakkında Bilgi

Çello kurslarının günleri ve saatleri hakkında bilgi?

Çello dersi İzmir günleri ve saatleri sizinle ortak olarak belirlenmektedir, sizin istediğiniz saatler göz önünde bulundurulur. Çello kursu İzmir haftanın 7 günü 09.00-23.00 saatleri arası faaliyetlerine devam etmektedir, bu saat aralığında çello dersi almanız mümkündür.

Bu sorular yetmedi mi ? Dilersen daha fazla soru ve cevaba çello ile ilgili sorular bağlantısından ulaşabilirsin ; https://sozkonususanat.com/cello-ile-ilgili-sorular/

Çello Kursu İzmir’e Ulaşım Rahat Mı?

Çello kursumuz ulaşım yollarına çok yakın olmakla birlikte İzmir Hatay‘ın en merkezi yerlerinden biri olan İzmirspor metro çıkışında bulunmaktadır. Çello Kursu İzmir Hatay‘a Üçyol, Poligon, Fahrettin Altay, Yeşilyurt, Buca, Konak gibi semtlerin yanında Bornova, Alsancak, Narlıdere, Güzelbahçe, Güzelyalı, Göztepe, Karabağlar semtlerinden de oldukça rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çello Dersi İzmir Hatay yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz! Çello konusunda ilgili aklınıza takılanlar tüm sorular için sanat merkezimize Whatsapp, mail, telefon aracılığıyla iletişim sağlayabilirsiniz.