Çello Kursu

Çello kursu İzmir Göztepe sizleri %100 öğrenme garantili çello derslerine davet ediyor.

Üstelik çello almanıza da gerek yok! Her anından zevk alacağınız, tamamı sizin müzik zevkinize göre oluşturulan ders içerikleri ile kısa sürede başarıyı yakalayın.

Ders harici zamanlarda gelerek dilediğiniz kadar ücretsiz çalışma imkanı Göztepe çello kursunda sizleri bekliyor.

En güncel eğitim metotlarının takip edildiği ve en yüksek verimi almanız için size özel tasarlanan ders içerikleri ile hemen çello çalmaya başlayın.

Sanat ile tarihin iç içe olduğu bir binada, İzmir’in en iyi çello öğretmenlerinden çello kursu almanın ayrıcalıklarını yaşayın.

Şüpheniz mi var ? En iyi müzik eğitimi İzmir ile bunlardan kurtulun.

Hiç dert etmeyin. Ücretsiz deneme derslerine katılarak kurumumuzu görebilir öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruların en doğru cevaplarını almanız konusunda size yardımcı olalım.

İzmir’in en çok tercih edilen sanat merkezlerinden biri olan Söz Konusu Sanat’ta her bütçeye uygun çello kursu İzmir seni bekliyor ! Kişiye özel müfredat ile sıkılmadan istediğin parçaları çalabileceğin, eğlenerek öğrenebileceğin derslere davetlisin.

Sosyalleşmek için kurslar İzmir‘de çello eğitimi ile sene sonu konserlerinde sahne alma fırsatını kaçırma.

İzmir Çello Kursu Hizmet İçeriği

Çello kursu İzmir‘in tam merkezinde, tramvay, metro ve otobüs ile rahatlıkla gelebileceğiniz Göztepe’de bulunmaktadır.

İş ve okul çıkışında kolay bir şekilde yolda vakit kaybetmeden sanat okulumuza gelebilir ve çello dersleri almaya başlayabilirsin.

Bizim öğrencilerimiz İzmir’de çello kursu alacaklarsa çello eğitimini en iyi enstrümanlarla almayı hak ederler.

Haftanın 7 Günü Çello Dersi

Haftanın 7 günü açık müzik okulumuzda sabah 09:00 akşam 22:00 saatleri arasında eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

İş çıkışı saatlerin değişiklik mi gösteriyor ? Bir günün diğer gününe uymuyor mu ? Hiç sorun değil.

Söz Konusu Sanat‘ta çello kursu ders gün ve saatleri hem size hem de öğretmenimize uyacak bir şekilde ortak olarak belirlenir.

Gelmek istediğin gün ve saat hiç önemli değil. Sen yeter ki kendini geliştirmek iste. İzmir çello kursu olarak sana en kaliteli deneyimi yaşamanda yardımcı oluyoruz.

Sen rahatça eğitimden faydalan, kafanı dağıtmak için kendine vakit ayır diye senin için bir kaçış noktası oluşturuyoruz.

Hemen aramıza katılmanın tam zamanı!

Kişiye Özel Çello Öğrenme Programı

Çello öğrenmek, kendini bu alanda geliştirmek istiyorsan ihtiyacın olan şey kişiye özel öğrenme programı. Peki bu çello öğrenme programı neden bu kadar önemli ?

Çello kursu İzmir eğitim programı hazırlanırken onlarca farklı metot kullanılıyor. Bu çalışmaların her biri senin eksiklerini giderecek ve sağlam adımlarla devam etmeni sağlayacak şekilde tasarlanıyor.

Ancak egzersiz, etüt çalışmaları her ne kadar işin temelini oluştursa da bir yerden sonra öğrenciyi sıktığını biliyoruz. İşte tam da bu noktada sizlerin müzik zevkine, çalmak istediğiniz parçalar dersler içerisine yerleştiriliyor.

Kısacası bir yandan teknik olarak egzersizlerle kendini geliştirirken diğer yandan sevdiğin parçaları çalmak motivasyonunu yüksek tutuyor.

Sene Sonu Çello Kursu Gösterilerinde Yer Alın

Zaman içerisinde çello bilgini geliştirdin, tekniğini bir üst seviyeye çıkardın ve onlarca parça çalmayı öğrendin.

Asıl sürpriz burada işte! Öğrendiğin tüm bilgileri, parçaları onlarca kişi karşısında çalmak, gelişimini göstermek oldukça havalı değil mi ?

Hem bireysel olarak performasını sergile hem de diğer öğrencilerimizle beraber oluşturduğumuz orkestra çalışmalarında sahne al!

Bunun için sadece düzenli çalışıp kendini geliştirmen gerekiyor. Unutma grup içerisinde yer almak için eksiklerini sürekli kapatmalı ve geri kalmamalısın.

Şimdi müzik yapma zamanı!

Katılamadığınız Derslerin Telafilerini Yapın

Herhangi bir nedenle katılamadığınız dersler için herhangi bir ücret ödemeden telafi derslerinden yararlanabilirsin.

Katılamayacağın ders için ders saatinden en az 5 saat önce bizimle iletişime geçmen gerekli.

İstediğimiz sadece bizimle iletişimde kalmanız. Derslerin telafisine ister online olarak isterseniz sanat merkezimize gelerek katılabilirsiniz.

İzmir çello kursu işletmesinde haklarınızın hepsi korunmaktadır.

Ücretsiz Çello Çalışma İmkanı

Bizim öğrencilerimiz en iyi enstrümanlarla çalışmayı, pratik yapmayı hak ederler.

Siz yeter ki çalışma yapmak kendinizi geliştirmek isteyin. Müzik okulumuzu arayın ve randevu alın, çello kursu odalarımızı sizin için ayıralım.

Ardından sanat merkezimize gelerek istediğin kadar çalışma yapabilirsin. Hem de en ufak bir ücret ödemene gerek yok!

Hadi hemen randevu al ve kendini geliştirmeye başla!

İzmir Çello Kursunda Hangi Alanlarda Eğitim Alabilirsin ?

Eğitim içeriklerimiz İzmir’de hobi kursları ve güzel sanatlara hazırlık kursları olarak iki ayrı kategoride gerçekleşmektedir. Sana uygun olan eğitim programına katılarak derslere hemen başlayabilirsin.

Güzel Sanatlar Hazırlık Çello Kursu

Üniversite ya da lise güzel sanatlar hazırlık programları le başarıyı yakala. Sınava yönelik çalışmalar, müfredata uygun parçalar ile eksiksiz bir şekilde hazırlan.

İlgili bölümde okuyor ama takviye dersler mi arıyorsun. Doğru adrestesin! Hemen ücretsiz deneme dersine katıl.

Hobi Kursları Çello Eğitimi

Hobi denildiği zaman yapılan en büyük yanlışlardan biri düşük bir beklenti içine girmek. Hobi eğitimlerinin de en kalitelisi Söz Konusu Sanat’ta bekliyor. Şüphen mi var ? Aklındaki tüm soruların cevaplarını almak için kurumumuzu ziyaret et.

İster arkadaşın ile derslere katıl size özel sınıf açalım istersen bire bir özel derslere katılarak sevdiğin parçaları öğren ! Burada her şey mümkün ! Kişiye özel hazırlanan müfredatlar ile sevdiğin parçaları çalmayı öğrenerek her anından keyif alacağın çello eğitimi, çello kursu İzmir‘de !

Söz Konusu Sanat Çello Kursu İzmir Güzelyalı eğitmenlerimizin de desteğiyle bünyemiz de verilen enstrüman eğitimlerinde %100 başarı garantisi vermekte ve çello severlere benzersiz bir çello deneyimi sunmaktayız!

Ellerim küçük çello çalamamçello çok zor bir enstrüman, çello fiyatları çok pahalı gibi bahanelere kulak asmadan hemen ücretsiz deneme derslerimize katılın!

İzmir Çello Kursu Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz çello kursu sizler için sunduğumuz ve özellikle çello hakkında bir bilgisi olmayan kişilerin kesinlikle katılması gereken, kaçırılmaması gereken bir fırsat!

Ücretsiz çello kursu deneme dersini bu kadar önemli yapan şey ne peki ?

Öncelikle çello dersleri alacağın kurumu görmek, öğretmenimizle tanışmak, merak ettiğin soruları direkt olarak öğretmenimize sormak ve en sağlıklı cevapları almak senin açından oldukça önemli.

İkinci olarak ise biz, sizleri tanımak istiyoruz. Müzikten bekletileri, gelmek istenilen seviyeleri, çalmak istenilen parçaları öğrenmek istiyoruz. Çünkü ders içeriklerimizi buna göre tasarlıyoruz.

Ayrıca en sık karşılaştığımız ” ben yapamam, yeteneğim yok, çello benim neyime ? ” sorularının cevaplarını alabilmemiz için ön yargılardan kurtulmana yardımcı oluyoruz.

Yaklaşık 30 dakika süren İzmir çello kursu ücretsiz deneme dersleri işte bu ön yargılardan kurtulmak için çok önemli. Neden mi ?

Hiç bilmediğimiz bir alanda adım attığımız zaman içimizi kaplayan panik hissi, başaramayacağımız düşüncesi oldukça doğal bir durumdur. Ancak bizler deneme dersinde ;

  • Çello nasıl tutulur
  • Yay nasıl çekilir
  • Notalar nasıl okunur

gibi konularda sizlere bilgiler aktarıyoruz. Aslında bir alt yapı oluşturuyoruz ve bu 30 dakika içerisinde emin olun çello çalmanın o kadar zor olmadığını sen kendin deneyimliyorsun. İşte bu noktada da tüm ön yargılarından kurtulabiliyorsun.

İzmir Özel Çello Kursu %100 Öğrenme Garantili

İstediğin tarzda bir çello kursu İzmir Göztepe‘de eğitim almak için yapman gereken tek şey uygun bir zamanında müzik okulumuza uğramak.

” Çello çalmak çok zor ”

” Evimde çello olmadan nasıl kendimi geliştirebilirim ? ”

” Çello çalmak için yaşım artık çok ilerledi! ”

Gibi bahaneleri artık bir kenarı bırakmanın zamanı geldi. Bu hizmet sayfasında yazanları buraya kadar okuduysan artık nasıl bir kurumda eğitim alman gerektiğine karar vermiş olmalısın.

Söz Konusu Sanat’ın öğrencileri her zaman en iyisini hak eder. Özel çello kursu İzmir ile de aynı şekilde bu eğitim programı dahilinde kısa sürede maksimum sonuç almak için en iyi içerikleri sizler için hazırlıyoruz.

Derslerimiz birebir kişiye özel gerçekleştiği için çello çalarken yapacağın en ufak hata hemen düzeltiliyor ve sağlıklı bir şekilde ilerlemen sağlanıyor.

Biz sizler için en iyi imkanları sunmaya devam ediyoruz. Sizlerin gelişimine katkıda bulunmaya çalışıyoruz ama unutmayın her şey karşılıklı!

Sizlerden bir isteğimiz var. O da düzenli çalışıp vakit ayırmanız.

Yetişkin Çello Kursu İzmir

İzmir’de yetişkin kursları arıyorsan belki de çello dersleri aradığın eğitim olabilir.

Rutin, bunaltıcı bir günün sonunda kendini bir hobi edinerek, bu alanda kendini geliştirerek ödüllendirmeye ne dersin ?

Kafa dağıtmak, sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak ve en önemlisi bunların hepsini yaparken kendini müzikal bir alanda donanımlı hale getirmek oldukça tatmin edici değil mi ?

Hemen iletişime geç ve İzmir yetişkin çello kurslarından en uygun fiyatlarla yararlan.

Çocuk Çello Kursu İzmir

İzmir çello kursu çocuklar için en alt katılım yaşı 5’tir.

Üstelik ilk aşamada enstrüman alınmasına da gerek yok. Çocuğunuzun fiziksel özelliklere göre en uygun çello boyutu ile müzik okulumuzdaki enstrümanaları kullanabilirsiniz.

Tabi ki de küçük yaş gruplarına verilen yetişkin grupları gibi değildir. Amacımız öncelikle enstrümanı sevdirmek.

İzmir çocuk kurslarına hemen kayıt ol ve gelişimine katkıda bulun.

Bu nedenle ders içerikleri ritmik oyunlarla ve orff ile desteklenmektedir.

Çello Kursu İzmir ile Hayatın Monotonluğuna Hoşçakal Deyin!

Çello kursu Göztepe‘de ücretsiz deneme dersine katılmak için yapman gereken tek şey iletişim numarasından ulaşmak. Whatsapp, sms ya da arayarak ücretsiz deneme dersine randevu almayı unutmayın.

Kendini geliştirmek istiyorsan çello kursunda aldığın bilgileri ders harici zamanlarda tekrar yapman şart. Bununla ilgili onlarca ders notu ve çalışma planı seni bekliyor.

Müzik kursu İzmir Güzelyalı‘da her seviyeye uygun çalışmalar mevcut. İster hobi ister okula hazırlık. Deneyimli çello öğretmenlerinden en iyi dersleri alın!

Bizim öğrencilerimiz her zaman en iyisini hak eder!

Tabi ki bu süreç içerisinde sosyal medyadan beğendiğin çellistleri takip etmeni öneririz. Onları izleyebilir ve eğer seviyen yetiyorsa tekniklerini çalışabilirsin.

Kimi zaman kemanın büyüğü diyerek çelloyu kendimize küstürsek bile, hepimizin çellonun etkileyiciliği hakkında hem fikir olduğu bir gerçek! Gerek estetik görüntüsü gerekte gizemli tınılarıyla çello artık dinlediğimiz bir çok müzik türünde çokça karşımıza çıkıyor.

Aslında bilinenin aksine çellonun muazzam dünyasına ortak olmamız için çokta uç büyüklükte de ellere ihtiyacımız yok. Etraftakilerin ne dediğini bir kenara bırakın, kendi isteklerinize yoğunlaşın ve çello çalmanızı sağlayacak tek özelliğinize sarılın; Heves!

Çello özel bir müzik aletidir, çellonun bilinirliği son yıllarda artmaya başlamış ve çelloya olan talep iyice artmıştır. Çello kursları alanında da profesyonel anlamda eğitim verilmeye başlanmıştır fakat sayıları her il için bir elin parmaklarını geçmeyecek şekildedir.

Söz Konusu Sanat uzman çalışma ekibiyle ve bireylere özel tasarlanmış eğitimleri ile çello dersi faaliyetlerini izmir de sürdürmektedir. Öncelikle çello kursu İzmir‘e katılmak isteyenlerin akıllarındaki soruları cevaplamakla başlayalım.

Online Çello Kursu

İzmir çello kurslarına kayıt olmak istiyor ancak yeterli zamanı bulamıyor musun ? Üzülme!

Söz Konusu Sanat eğitim almak isteyen herkese en uygun paketlerle yardımcı olmaya devam ediyor.

İzmir müzik okulu olarak alanımızda bir ilke imza atıyoruz ve oluşturamadığın vakite sahip olabilmen için online müzik kurslarına davet ediyoruz.

Evinden çıkmana gerek kalmadan, rahat bir ortamda online çello derslerine kayıt olarak kendini geliştirmeye başlayabilirsin.

Online çello dersleri eğitimlerinden faydalanmak için yapman gerekenler ;

  • Müzik okulumuzu hemen ara ve ücretsiz deneme dersi için zaman belirleyelim
  • Derslerden yararlanmak için telefon ya da bilgisayarının olması yeterli
  • Sanat atılacak olan kişiye özel bir sınıfta şifrenle giriş yapabilir ve derse hemen başlayabilirsin.

Ayrıca ders sonunda ders kaydı da sana yüksek çözünürlüklü olarak gönderilecektir. Böylelikle dilediğin zaman tekrar yapabilir, eksiksiz bir şekilde ilerlemeye devam edebilirsin.

Hemen yerini ayırt ve derslere başla! Böyle bir fırsat, ayrıcalıklı bir eğitim kaçmaz!

Söz Konusu Sanat, belediyelerin çello kurslarından biri değildir. İzmir Göztepe’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, LCMABRSMRock School Of London sertifikasyon programlarına öğrenci hazırlayan özel bir kurumdur.

İzmir Çello Kursu Sık Sorulan Sorular

Aşağıdaki sorular çello dersleri için denem kursuna katılan ya da bizlere çeşitli sosyal medya platformlarından iletilen sorulardan oluşmaktadır.

Aşağıdaki sorulardan eminiz ki sizlerin de merak ettikleri var. Bu nedenle sadece 5 dakikanı ayırarak konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Çello Çalmak Zor Mu ?

“]Çello çalmak konusunda yetenek önemli bir unsurdur, fakat yetenek sadece işin görünen minik bir kısmıdır. Aslında büyük ve önemli olan kısım istektir; çello çalma konusunda istekli olmak!

Çello kursu İzmir‘de, çello öğretmeniniz size doğru yolu ve ilerleyişi gösterecektir. Temel çello eğitimini aldıktan sonra evde pratiklerini kendi koşullarınızda devam ettirebilirsin.

Doğru çello kursundan ders alan herkes çello çalabilir.

Dersler sırasında yoğun egzersizler ile boğuşmaktan çok bu egzersizler bildiğiniz parçaların melodileri üzerinden gösterilmektedir. Böylelikle çello eğitimi alan kişinin enstrümana olan ilgisi canlı tutulmaktadır. Çello çalmak sanıldığı kadar zor değildir, sadece doğru bir eğitim almanız gerekmektedir.

Çello Öğrenme Süreci Nasıldır ?

Çelloda bir şeyler ortaya koyabilmek, sevdiğin eserleri icra etmek sandığın kadar zorlayıcı değildir fakat bazı noktalarda ilerleyiş hızlı giderken bazı noktalarda yavaşlayabilecektir.

Bu yüzden Güzelyalı’da çello kursu alırken zorlandığınız kısımların daha da üzerine giderek kısa sürede bu zor kısımları atlatabilirsiniz.

Çello ile güzel şeyler çıkarabilmeniz için tamamen istekli olmalı ve bol bol çalışma yapmalısınız.

Verdiğimiz tüm eğitimler %100 öğrenme garantilidir !

Çello Fiyatları Nedir ?

Çello ücretlendirmeleri almak istediğiniz çellonun kalitesine göre çeşitlilik göstermektedir.Pahalı bir çello satın alman da hesaplı bir çello satın alman da mümkündür.

Eğer korkuların varsa, çelloyu alırım sonra vazgeçersem bir kenarı atarım boşuna çello satın almak için çok para vermeyeyim diyorsan, ucuz bir çello satın alabilirsiniz fakat çok ucuz bir çello satın alırsanız çello çalmaktan çok zevk almayabilirsin.

Çello kursu İzmir olarak en ucuz çelloyu tercih etmek yerine biraz daha kaliteli bir çello satın almanızı öneririz.

Ne Kadar Sürede Çello İle Parça Çalarım ?

Çalmak istediğin şarkının zorluğuna göre bu süre bir kaç ayı ya da bir kaç haftayı bulabilir. Bir de çello çalışmak için, çello egzersizlerine ayırdığınız sürede öğrenme sürenize doğrudan etki edecektir.

Kısa sürede çello çalmanın, kısa sürede çelloyla şarkı çalmanın yolu bıkmadan ve belli bir rutinde çello egzersizleri yapmaktan geçer.

İstediğin seviyeye daha kısa sürede gelmek istiyorsanız çello kursu İzmir öğretmenlerimizden sana özel çalışma programı oluşturmasını isteyebilirsin. Yoğun bir tempo ile daha kısa sürede kendini geliştirmek tamamen senin elinde!

İzmir Çello Kursu Fiyatları Nedir ?

Çello kursu İzmir fiyatları eğitim aldığın kuruma, öğretmen kalitesine ve birçok şeye bağlı olarak değişmektedir.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

Kursa Katılmak İçin Çello Almama Gerek Var Mı ?

Çellonun pek de küçük bir alet olduğu söylenemez, durum böyle olunca çelloyu yanınızda taşımak da sıkıntı olacaktır. Çello eğitimi alırken çellonu yanında getirmene gerek yok.

Çello dersleri sırasında çello kursumuzun çellolarını kullanabilirsin ve ayrıca çello satın almadıysan öğrenme süreciniz boyunca çello kursu İzmir çellolarını kullanabilirsin.

Çello Kursuna Kayıt Yaptırmak İçin Ne Gerekiyor ?

Çello kursuna kayıt yaptırmak için ekstra bir belge gerekmiyor. Sadece uygun olduğun bir zamanda kurumumuza uğramalı ve sana bir öğrenci kaydı açmalıyız.

Ardından ders gün ve saatlerini belirliyoruz. Sonrasında direkt olarak derslere başlayabilirsin.

İzmir’de Çello Kursu Nerede Var ?

Yerimiz Göztepe’dedir. Göztepe metro ya da tramvay duraklarına 3 dakika yürüme mesafesindedir. Gelmek istediğin zaman bizlere yazarsan sana mevcut konumumuzu hemen göndebiliriz.

Çello Kursu İzmir Hatay‘a Üçyol, PoligonFahrettin AltayYeşilyurtBucaKonak gibi semtlerin yanında BornovaAlsancakNarlıdereGüzelbahçeGüzelyalıGöztepe, Karabağlar semtlerinden de oldukça rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çello Dersi İzmir Göztepe yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz! Çello konusunda ilgili aklınıza takılanlar tüm sorular için sanat merkezimize Whatsapp, mail, telefon aracılığıyla iletişim sağlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı