Düğün Dansı

Düğün Dansı İzmir : Büyüleyici Bir Etki Bırakmak İsteyenlerin Tercihi

İzmir’de düğün dansı arayışınıza artık son verin çünkü ihtiyacınız olan her şey burada sizleri bekliyor!

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için bir adım atmaya karar verdiniz. Düğün salonu tamam, yemek şirketi tamam.

Peki o gecede mükemmel bir etki bırakacak, insanların gözlerini üzerinizden alamayacağız düğün dansı çalışmalarınız ne durumda ?

Eğer zamanınız kısıtlıysa ve hala bu aşamaya hala gelemediyseniz üzülmeyin!

Kısa zamanda sizler için hazırladığımız düğün dansı ya da diğer adıyla gelin damat dansı çalışmaları ile hiçbir telaşa girmeden o muhteşem geceye hazır olacaksınız.

Düğün Dansı İzmir İle Nasıl Dans Edilir Birlikte Öğrenin

Diğer çiftler gibi sıradan bir dans mı yoksa sizin bu mutlu gününüzde yanınızda olacak kişilerin karşısına mükemmel bir düğün dansı kareografisi ile mi çıkmak istersiniz ?

Gelin ve damat ilk dans, ilk heyecan ve mutluluğa doğru atılan ilk adımlar!

Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri de düğünde nasıl dans edilir ?

– Düğün dansı aslında düşünüldüğü kadar karmaşık bir çalışma değildir. Düğün dansı, düğünde kullanılacak müzik üzerine aslında birçok dans türlerinden figürler içeren bir kompozisyondur.

– İzmir düğün dansı çalışmaları kişilerin beden esneklikleriyapabilecekleri figürler doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlanan kareografilerden oluşmaktadır.

Gelin Damat İlk Dans – Düğün Dansı Planlaması

Düğününüzde seçeceğiniz müzik türüne göre genel kareografi belirleneceği için, düğünün gerçekleşeceği yeri ve dans pistini önceden görmek oldukça önemlidir.

Dans pistinin büyüklüğü, konumu, zemini düğün dansı öncesi mutlaka öğretmenle beraber incelenmesi gereken durumlardır.

Seslendirme işlemini yapacak kişi ile düğün dansının başlama anı kesinlikle teyit edilmelidir. Bu mutlu gününüzde ufak bir hata yüzünden onlarca harcanan para, emek, ve yaşanacak güzel anların ziyan olmasını kimse istemez.

Düğünü videoya çekecek kişi ile bile öncesinde çalışmanız gerekmektedir. Daha sonrasında bu videoları izlediğiniz zaman doğru açıdan çekilmiş olması, netlemelerin düzgün yapılması ve merkez odakta sizin bulunduğunuz anların kayıt altına alınmış olması oldukça önemlidir.

Düğün Giriş Dansı Konusunda Merak Edilenler

Düğün dansı eşli olarak gerçekleştiği için herhangi bir tarz sınırlaması yoktur. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her dans türünden içerisine kareografiler eklenebilir.

Vals, rumba, bachata ve tango en çok ilgi gören düğün dansı tiplerindendir.

Herkes bu özel gecede mükemmel bir dans sergilemek ister ancak düğün dansı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır.

Düğün dansı sadece bedenen değil aynı zamana ruhlarında harekete geçtiği bir dans türüdür. Bu da seçilen parçalar ve tempo ile oldukça ilgilidir.

Genel olarak yapılacak figürlerin zorlaşmaması adına çok hareketli parçalar seçilmez ancak bu tabi ki de isteğe bağlı değişmektedir.

Dinlediğiniz müzik türüne göre profesyonel düğün dansı öğretmenlerimizden sizlere özel çalışmalar çıkarmalarını isteyebilirsiniz. Bu konu da yine kişinin isteğine bağlı değişmektedir. Kimileri bedeni çok zorlamayacak hareketler tercih ederken kimileri yerinde durmayacağı aktif dans figürlerine yönelmektedir.

İzmir düğün dansı fiyat bilgileri için bizimle whatsapp, mail ya da telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sormak istediğiniz sorular varsa bizlere iletmekten çekinmeyin. Bu mutlu gününüzde sizlere yardımcı olmayı çok isteriz.

Başa dön tuşu