Söz Konusu Sanat Blog

En Hızlı Şekilde Gitar Öğrenmenizi Sağlayacak Metot

Gitar, herkes tarafından bilinen ve herkesin farklı yaşlarda mutlaka heves ettiği, çalmak istediği bir müzik aletidir. Ancak maalesef ki ülkemizde gitar konusundaki Türkçe kaynaklar oldukça sınırlı ve olan metotlarda yeteri kadar aydınlatıcı değil.

Bu yazımızda sizlere tüm elektro gitar tekniklerinin, gitar egzersizlerinin pdf olarak vereceğimiz bir kaynak paylaşacağız. Sadece bu kaynak yardımı ile kendini rahat bir şekilde geliştirebilir ve daha iyi gitar çalabilirsin.

gitar egzersizleri
gitar egzersizleri

Yapman gereken tek şey bu gitar egzersiz kitabında bulunan çalışmaları günü gününe aksatmadan, düzenli ve istikrarlı bir şekilde yapmak.

Gitar öğrenme süresi konusunda merak ettiklerin varsa  ; gitar öğrenmek ne kadar sürer sayfasına göz atmalısın.

Kendine bir gitar çalışma programı oluşturup burada adım adım verilen tüm gitar egzersizlerini çalışman ile birlikte ilk haftadan itibaren kendindeki gelişmeyi görebileceksin.


En Hızlı Gitar Öğreten Gitar Metodu

Gitar ile ilgili soruların olabilir. Yazının geri kalanına devam etmeden önce ; gitar ile ilgili sorular yazısını okuyarak aklındaki soruların cevaplarını bulabilirsin.

Yanlış metotlardan dolayı öğrenme sıkıntısı çeken bir çok gitar öğrencisi mevcut. Piyasada da bu anlamda çok büyük bir boşluk olduğu fark eden Murat Erturgut, geçmiş yıllarda kendi açmış olduğu internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak bütün gitaristlerin faydalanması için sunduğu Süper Gitar Teknikleri“ adlı kitabıyla gitaristlerin bu sorununu ortadan kaldıracak bir çözüm önerisi ortaya koymuş gibi gözüküyor.

İyi bir gitaristin izinden gitmek için onun öğütlerine kulak vermeli. Gitar çalanlara tavsiyeler yazımızı okuyabilirsin.

gitar çalışma programı
gitar çalışma programı

Kitap içeriği oldukça zengin ve bir çok detay noktaya oldukça pratik çözümlerle yaklaşılıyor. Kitabın içerisinde gitara giriş, çeşitli gitar teknikleri ve bu gitar tekniklerinin ayrıntılı uygulanışı, aynı zamanda öneriler uygulanırken gözden kaçırılmaması gerekenlere değiniliyor. Süper Gitar Tekniklerinin yazarı Murat Erturgut, ilk kitabının sonunda da açıkladığı gibi ikinci kitabını yayınlamaya hazırlanıyor. 2. metodun adı Sorularla Gitar olarak belirlenmiş durumda.

Murat Erturgut’un bu 2. eserini merakla bekliyor ve yayın aşamasında başarılar diliyoruz. Ayrıca sizde sorularınızı göndererek bu kitabın oluşum aşamasına katkıda bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların detaylı yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz gitar kitabı pdf, pop gitar metodu pdf, elektro gitar metodu pdf, gitar metodu kitabı, klasik gitar metodu, solo gitar metodu pdf, elektro gitar, gitar öğrenme kitabı indir gibi arama sonuçları sonunda sayfamıza erişim sağladıysanız vereceğimiz link yönlendirmesinden ”Süper Gitar Teknikleri” adlı metodu indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu