Söz Konusu Sanat Blog

En Ucuz Kurs Fiyatları!

Başlığa bakınca en ucuz kurs fiyatları şeklinde beklentilerimiz hemen artıyor, ne kadar ucuz acaba?

Her işin tam olarak bir karşılığı, bir değeri vardır, alınan bir malın değeri çoğunlukla aldığınız ürünün kalitesiyle veya marka değeriyle doğru orantılıdır. Her zaman en pahalı ürün en iyidir diye bir şey söz konusu olmasa da, ürün iyi bile olmasa siz o üründen çok marka değerine para ödersiniz ve ürünün markası da bu marka değerini yaratabilmek için çok çalışmıştır, aslında yine beklentiniz doğrultusunda para ödeyip iyi bir marka değeri satın almışsınızdır, paranız boşa gitmemiştir, çünkü her zaman için en önemli unsur iyi bir mal almak değildir, bazen marka değeri ürünün önüne geçer.

ucuz gitar dersiKonumuza dönelim o halde, bir ürünün veya bir hizmetin belli bir fiyatı vardır, hizmet veren bazı yerler piyasayı kırmak adına çok uygun fiyatlar sunabilir, her zaman daha uygununu bulmak mümkündür fakat unutmayın ki verdiğiniz para karşılığında hizmet alıyorsunuz, eğer hizmet aldığınız kişi hakkettiği parayı aldığını düşünmüyorsa işini severek yapmayacak ve verdiği hizmet konusunda başarılı olmayacaktır fakat hizmeti konusunda hakkettiği değeri gören, hakkettiği ücreti alan biri elinden gelenin en iyisini yapacak ve hizmetin sürekliliği için en iyi şekilde size hizmetini verecektir.

Hizmet alırken karar verme aşamasında ucuz olması ya da pahalı olması sizi hizmeti seçme konusunda yönlendirmesin. Örneğin gitar kursu için saati 10 TL şeklinde sokaklarda gitar dersi afişleri görebilirsiniz fakat alacağınız hizmet ne kadar iyi olacak düşünmeniz gerekir, kendinize bir yatırım yapıyorsanız en iyi hizmeti almaktan çekinmemelisiniz çünkü alacağınız şey “gitar dersi” eğer yanlış birinden gitar dersi alırsanız, yanlış şeyler öğreneceksiniz ve böylelikle paranızla rezil olacak, boşuna zaman kaybetmiş olacaksınız. Bu sebeple gitar dersi alırken en ucuz gitar kursunu aramak yerine, eğitim alacağınız yeri tanımalısınız.

Sanat merkezimizdeki ücretsiz tanışma derslerinin amacı, bizi tanımanız, alacağınız eğitimin kalitesini kendinizin görmesidir, böylelikle talep ettiğimiz ücreti sonuna kadar hakkettiğimizi, hatta elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı bizi ziyaret ederek görebilirsiniz.

Yukarıdaki resim bizim için çok güzel bir örnek 1000 TL denilen dövmeyi ben 500 liraya yaparım diyen yere gittiğinizde alacağınız sonuç ortada, eğer bir yer haksız şekilde para talep ediyorsa emin olun bir süre sonra iş yapamaz ve çalışmalarını sonlandırır, eğer yüksek ücretler talep ediyor ve varlığını düzgün şekilde sürdürüyorsa gerçekten iyidir, hakkettiği değer kadar bir ücret talep ediyordur, bu yüzden en ucuza kaçmamanızı öneririz, en pahalıyı da seçip bütçenizi yormanızı önermiyoruz fakat bütçenizin el verdiği şekilde karar vermelisiniz!

Sanat merkezimizde her bütçeye uygun kurslar sunulmaktadır, bütçeniz doğrultusunda size en uygun seçeneğe karar verebilirsiniz. Söz konusu sanat’sa bizde seçenek tükenmez!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu