Söz Konusu Sanat Blog

Game Of Thrones Keman Notaları

Evde kaldığında kendini geliştirebileceğin bir keman parçası arıyorsan ” Game Of Thrones keman notaları ” tam da aradığın parça olabilir.

Hem bildiğimiz bir melodiye sahip hem de çalması gerçekten çok kolay ve keyifli!

Evet ben de bu parçayı çalmak istiyorum ama notaların yerlerini karıştırıyorum diyorsan merak etme, çözümü burada! Yazımızın geri kalanına geçmeden önce notalar nasıl okunur konusunda bilgi almak için hemen bu sayfaya geç ; https://sozkonususanat.com/notalar-nasil-okunur/ Evet, Game Of Thrones notalarını artık rahatlıkla okuyabiliyorsun. Peki bu notalar keman üzerinde nerede biliyor musun ?

Game Of Thrones keman notalarını daha iyi anlaman için tellerdeki notaların yerlerine dair pratik yapmak istersen bu yazımızı da okumanı tavsiye ediyoruz ; https://sozkonususanat.com/kemanda-nota-nasil-basilir/

Game Of Thrones Keman Notaları Yazılı

Belki de final sezonu ile bizi hayal kırıklığına uğratsa da onca yıl güzel bir deneyim yaşatan bir dizi Game Of Thrones.

Özellikle jenerik müziğinin yaylı enstrümanlarla çalınması, birçok kişinin ilgi odağı olmuş ve bu parçayı çalmak istemesini sağlamıştır.

Yan tarafta Game Of Thrones keman notaları yazılı bir şekilde bulabilirsin. Görselerin üzerine tıkladıktan sonra tam sayfa olarak açılacaktır.[/vc_column_text][vc_message]Parçayı çalmaya geçmeden önce küçük bir dipnot bırakmak istiyoruz.

3/4 ‘lük ritm kalıbı ile yazılan bu parçada donanım kısmına dikkat edersen 3 tane de bemol işareti bulunmakta.  La, si ve mi notalarında bulunan bemol işaretine dikkat et ve sesleri yarım ses geriden basmayı unutma!

Game Of Thrones Notaları Yazıyla

Tamam ” Her şey güzel ama ben kemanı hobi olarak çalıyorum nota okumak zor geliyor. Bu parçanın keman notalarını okumadan çalabilir miyim ? ” diyorsan yine bir çözümümüz elbette var.

Game Of Thrones müzik notalarına aşağıdan erişebilirsin. Burada yazan notalar, yukarıda paylaşılan fotoğrafın notalarını içermektedir.

Yine de parçanın tam temposunu tutturabilmek adına paylaşılan fotoğraftaki tartımları incelemen ortaya benzer melodi çıkarmana yardımcı olacaktır.

Game Of Thrones notaları do re mi şeklinde aşağıda seni bekliyor![/vc_column_text][vc_message icon_type=”typicons” icon_typicons=”typcn typcn-lightbulb”]SOL-DO-Mİ-FA-SOL-DO-Mİ-FA-SOL-DO-Mİ-FA-SOL-DO-Mİ-FA-SOL-DO-Mİ-FA-SOL-DO-Mİ-FA-SOL-DO-Mİ-FA-SOL

DO-Mİ-FA-SOL-DO-Mİ-FA-RE-SOL-Sİ-DO-RE-SOL-Sİ-DO-RE-SOL-Sİ-DO-RE-FA-Sİ-RE-Mİ-RE-Sİ

DO-SOL-LA-Sİ-DO-SOL-LA-Sİ-DO-SOL-LA-Sİ-DO-DO-Sİ-DO-Sİ-DO-SOL

Sİ-DO-LA-Mİ-RE-DO-SOL-LA-Sİ-DO-SOL-LA-Sİ-DO-SOL-LA-Sİ-DO

Game Of Thrones Notaları Pdf İndir

Ayrıca bu dökümanları bilgisayarına, telefonuna indirmek istersen pdf versiyonunu da seninle paylaşıyoruz.

Dosyalara erişmek için ; Game Of Thrones keman notaları pdf bağlantısından indirebilirsin.

Ayrıca bu notaları org, keman, piyano, flüt ve melodikada da kullanabilirsin.

İzmir’in en nitelikli sanat okulu Söz Konusu Sanat keman kursu sayfasına gitmek için ; https://sozkonususanat.com/keman-kursu/

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu