Gitar kursu İzmir Göztepe ile %100 öğrenme garantili, her anından zevk alacağınız gitar kursları sizleri bekliyor.

gitar-kursu-izmir-göztepe

Sanat ile tarihin iç içe geçtiği tarihi bir yapıda, İzmir’in en iyi gitar kursunda ders almanın ayrıcalıklarını yaşayın.

Tramvay, metro ya da otobüs gibi tüm ulaşım araçları ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan Söz Konusu Sanat’ta en iyi gitar eğitimini en iyi öğretmenlerden alın.

Hemen ücretsiz deneme dersine katılın, kurumumuzu görün ve bizlerle tanışın.

Hadi ne bekliyorsunuz ? En iyi müzik eğitimi İzmir‘e hazır mısınız ?

Kendiniz, çocuğunuz için en doğru eğitimi almak, eğitimler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen ücretsiz deneme dersine randevu oluşturun.

Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını en profesyonel kişilerden öğrenerek aklınızdaki soru işaretlerini giderin.

İzmir Hatay‘ın en eğlenceli sanat merkezinden her bütçeye uygun fiyatlı ve öğrenme garantili gitar dersleri  !

Aklınızda çeşitli, onlarca soru olduğunuzun farkındayız ve bu soruların her birini en iyi şekilde cevaplamak istiyoruz.

 • Gitar çalmak için yaşınızın ilerlediğini mi düşünüyorsunuz ?
 • Gitar çalmayı becerip beceremeyeceğinizden mi çekiniyorsunuz ?
 • Daha önceden hiçbir müzik bilginiz yok mu ?
 • Hemen gitar alıp daha sonrasında  vazgeçersem enstrüman elimde kalır diye endişeleriniz mi var ?
 • Vakit ayıramamaktan mı korkuyorsunuz ?

izmir-özel-gitar-kursu

Korkmanıza, çekinmenize hiç gerek yok! Neden mi ?

Bire bir özel gitar dersi imkanı ile sadece öğretmenimiz ve sizden oluşan tam donanımlı müzik sınıflarında çekinmeden bu işe ilk adımınızı atabilirsiniz.

Gitar çalmak için kesinlikle geç kalmadınız. Ortalama 6 ay gibi bir sürede pop gitar metodunu doğru bir şekilde öğrenebilir ve dilediğiniz parçaya eşlik edecek seviyeye gelebilirsiniz.

Daha önceden bir enstrüman çalmamış olabilirsiniz. Hatta en son ilkokulda flüt çalmış ve hatırlamıyor olabilirsiniz. Söz Konusu Sanat’ta her şeyi en temelden olacak şekilde sizler için tasarlıyoruz ve bu nedenle derslerimiz kesinlikle öğrenme garantili!

Gitar çalmayı becerip beceremeyeceğiniz konusunda endişeleriniz varsa ücretsiz deneme dersleri bunun için var! Hemen randevu alabilir ve merak ettiğiniz konuları öğretmenlerimizle konuşabilir, bunu kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Monotonluk ile başa çıkmana yardımcı olurken aynı zamanda yeni dostluklar kurabileceğin sanat dolu bir ortamda, sanatın her dalı ile uğraşan kişilerle etkileşime geçebileceğin bir yerden daha güzel ne olabilir ki !

İster arkadaşını kap gel istersen bire bir özel derslerden faydalan. Kişiye özel müfredat ile gitar kursu İzmir’in tadını eğlenerek çıkar.

izmir-gitar-kursları

Adından çokça söz ettiren, verdiği kaliteli eğitimle kısa sürede onlarca kişiye gitar çalmayı öğreten ve en önemlisi kaliteli bir deneyim yaşatan Söz Konusu Sanat Gitar Kursu İzmir Hatay, sizleri müziğin büyüleyici dünyasına davet ediyor.

Hobi diye düşünerek geçmeyin. Hobi eğitimlerinde de kaliteyi her zaman size sunan Söz Konusu Sanat’ta hem eğlenin hem de öğrenin.

hobi-gitar-kursu

Söz Konusu Sanat’ın sunduğu eğitim imkanlarında neler var diyorsan ;

 • Haftanın 7 günü ders
 • Tamamen çalmak istediğin parçalardan oluşan bir müfredat
 • Hiç sıkılmayacağın sınırsız sosyal aktiviteler
 • Önceden haber vermek koşulu ile çalışma odalarında dilediğin kadar etüt yapma imkanı

Gitar Eğitimin ABC’i nedir ?

izmir-hatayda-gitar-kursu

Gitar hakkında hemen hemen herkesin aklında çeşitli sorular bulunmakta. Bu soruları tek bir sayfada rahat bir şekilde okuman için topladık.


Gitar Kursu İzmir Göztepe’de Her Seviyeye Özel Ders

Gitar çalmak , genç yaşlı bir çok bireyin hayali. Dinlediğimiz şarkıların çoğunda gitar tarz farketmeksizin bulunmakta. Durum böyle olunca da doğal olarak insan şarkıları çalmak için ideal olan bu müzik aletini çalmak istiyor.

her seviyeye uygun özel gitar dersleri

Ayrıca diğer müzik aletlerine karşılaştırıldığında; öğrenmesi daha kolay, taşınabilir, her yere götürüp sevdiğiniz şarkılar çalınabilir, performans sergilenebilir. Artıları çok fazla eksileri yok denecek kadar az, bakım yaptırması ucuz, fiyat aralığı çok geniş, öğrenme süreci kısa ve daha bir çok neden.

Gitar çalmayı öğrenmek için bir çok sebep var ve doğru gitarı, doğru gitar kursunu seçerek öğrenmesi de kolay. En eğlenceli ve verimli gitar kursu İzmir Hatay‘da donanımlı olmaları bir yana içten ve samimi hocalarımız ile sizleri bekliyor. Diğer atölyelerden farklı olarak sadece para kazanmaya odaklı olmayan bu sosyal ortamda gitar eğitiminiz için sizde hem sosyalleşerek hem de bu işin zevkini çıkararak uygun gitar ders fiyatlarıyla ders almak için bize istediğiniz zaman uğrayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra İzmir’de gitar kursu arayan her birey için en uygun metodları uygulayarak varmak istediğiniz noktaya getiriyor ve bir yandan da sizleri Yıl Sonu Konserine hazırlıyoruz. İşte niyetimiz bu kadar ciddi!

Kapıdan girdiğin anda gitar ile ilgili tüm konularda kendini geliştirebilecek, eğlenerek öğreneceğin, her anından keyif alacağın gitar kursu İzmir ile sene sonunda bir de sahneye adım atacaksın !

Sosyalleşmek için kurslar İzmir Göztepe’de müziğin eğlenceli dünyasına adım atın.

Fakat bunlar seni germesin! Sanılanın aksine şarkıları çalmak için yıllar süren bir eğitim süreci yok. Şimdi işe gitar kursu almak isteyenlerin akıllarını en çok kurcalayan soruları cevaplayarak başlayalım.

Gitar hakkında her şeyi bulabileceğin bir yazı olsa mükemmel olmaz mıydı ? Senin için gitar ile ilgili ne varsa hepsini tek başlıkta topladık.

izmir-gitar-kursları


Çocuklar İçin Gitar Kursu İzmir Göztepe

İzmir hobi kursları ya da profesyonel bir eğitime bir adım atmanın en doğru adresi Söz Konusu Sanat.

çocuk-gitar-kursu-izmir

Çocuğunuzun kendini müzik alanında geliştirebileceği, aynı zamanda sosyalleşebileceği güvenilir bir ortamda bulunmasından daha güzel ne olabilir ?

Çocuğunuzun gitara olan yeteneğini keşfetmek, bunu bir hobi eğitimi olarak ilerletmek ya da daha profesyonel bir seviyeye getirmesine yardımcı olmak için yapmanız gereken tek şey ücretsiz deneme derslerine katılarak bilgi almak.

Çocuk gitar kursuları İzmir‘de 8 yaş ve üzeri eğitimlerde iyi bir sonuç vermektedir. 8 yaş ve altı durumlarda akademik eğitim verilmesi oldukça zor olduğundan, okul öncesi müzik eğitimi olan orff ya da parmak motor kaslarının güçlenmesi açısından piyano ile eğitime başlaması çok daha sağlıklı olacaktır.


Yetişkinler İçin Gitar Kursu İzmir Göztepe

Gündelik hayatın sıkıcılığından bunaldığınız oluyor değil mi ?

Kafanızı dağıtacak, keyifli vakit geçirecek bir uğraş mı arıyorsunuz ?

yetişkinler-için-gitar-kursu-izmir

Gitar kurslarına katılarak bu monotonluktan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Her anından zevk alacağınız dersler ve kişiye özel hazırlanan çalışma programları ile sevdiğiniz parçaları çalmayı öğrenin.

İzmir’de hobi kursları alanında bir iddiamız var. Genellikle hobi eğitimleri insanlar için sadece vakit geçirebilecekleri aktivitelere olarak düşünülüyor ancak bizler için durum öyle değil.

Hobi kurslarınında da kaliteden ödün vermeden ilerlemek en doğru olanı. Hobi eğitimlerinin de en kalitelisi Söz Konusu Sanat’ta sizleri bekliyor.

Şimdi hayallerinizin peşinden koşmanın tam sırası! Müzik kursu İzmir Güzelyalı sizlere %100 öğrenme garantisi veriyor.


İzmir’de Gitar Kursları : En Popüler Sanat Okulunda Ders Alın

Gitar çalmayı kafaya koymuş arkadaşlar, hızlı gitar dersleri alarak kısa zamanda sevdikleri şarkıları hem kendisine hem de çevresine çalabilecekleri seviyeye gelmek isterler. Bunun da birkaç yolu vardır;

* Gitar kursu veren bir kurumdan, bu işi iyi bilen uzman bir gitar öğretmeninden gitar dersi alarak,
* Youtube’dan gitar dersleri veren bir sayfayı araştırıp, en iyi gitar dersi veren Youtube kanallarını bulduktan sonra, gitar dersi videoları indirmek veya gitar derslerini videolu anlatımlardan takip ederek kendinizi birebir geliştirmek,
* Gitar dersi için metotlar araştırıp satın almak ya da pdf gitar derslerini ücretsiz şekilde bulup indirmek ve pratiğe devam etmek gibi gibi…

whatsapp-iletişim

Instagram-İletişim

telefon-iletişim


İzmir Gitar Kursu Ders İçeriği

Gitar çalacaklara tavsiyelerimizin başında, “gitar eğitimine sağlıklı ve doğru bir giriş yapmak ve bilgi alarak başlangıç yapmak” gelmektedir.

Yanlış verilen eğitimleri düzeltmek daha zordur. Albert Einstein’ında dediği gibi  bir insanın yapmakta en çok zorlandığı şeylerden biri alışkanlıklarıdır. Bu sebepten dolayı bir facia ile karşılaşmamak adına ilk adım çok önemlidir.

Günümüzde pek çok kaynağı internette bulmak ve bunları çalışarak gitar çalmayı öğrenmek mümkündür fakat bir bina gibi temeli doğru şekilde atmak ve ardınan ve hatalarınızı farkederek bu temeli sağlamlaştırmak için bir eğitmenden destek almak gerekmektedir.

Gitar kursu İzmir ile sizlerin de isteği olduğu sürece bu temeli gayet sağlam bir şekilde atıyoruz.

Peki tamam ben gelmek istiyorum dediniz ve sürekli kulağınızda çınlayan bir cümle var. O da deneme dersi denilen şey.


İzmir Özel Gitar Kursu Ücretsiz Deneme Dersi

Çoğumuz bir işe başlamadan önce beyninde oluşan kasırgayı farklı şekilde tanımlar. Fakat sonuç olarak herkes aynı ortak paydada buluşur; soru işaretlerinin verdiği rahatsızlık.

İşte bu sebepten tamamı ile ücretsiz deneme derslerinde gitar kursuna dair kafana takılan ne varsa cevaplamaya çalışıyoruz ve seni bu konuda rahatlatmaya çabalıyoruz.

Örneğin aşağıda bugüne dek deneme dersine gelen öğrencilerimizden duyduğumuz soruları listeleyeceğiz. Ayrıca cevap bulamadığınız sorular için de bize yazarak, arayarak sormaktan lütfen çekinmeyin.

İşte gitar kursu İzmir‘e deneme dersinde sorulan soruların bir kısmı;

 • Gitar çalmayı öğrenmem için doğuştan bir yetenek gerektir mi?
 • Her gitar çalmak isteyen, düzenli şekilde çalışarak iyi gitar çalmayı öğrenebilir mi?
 • Gitarla ne kadar sürede sevdiğim şarkıları çalabilir konuma gelebilirim?
 • Gitar dersi almak istiyorum ama önceden gitar ile alakalı bilgi sahibi olmam gerekir mi?
 • Benim şu an gitarım yok, gitar almadan önce gitar kursuna yazılabilir miyim?
 • Gitar çalmak çok zor mu?
 • Gitar çalmak için yaşlı olabilir miyim? Bunun için çok mu geç?
 • Gitar fiyatları ne kadar, bana en uygun, bütçeme en uygun ucuz gitar fiyatı ne kadar?
 • Gitar derslerinizin fiyatı ne kadar?
 • Elektro gitar çalmak istiyorum, fakat önce klasik gitar mı çalmam gerekiyor?
 • Ben ilk önce “Akdeniz Akşamları” çalmayı mı öğreneceğim?
 • Gitar kursu için nasıl program yapıyorsunuz, ben hafta içi geç saate kadar uygun olmuyorum , atölyeniz kaça kadar açık?
 • Gitar çalmak bana göre değilse ve yapamazsam bunu nasıl anlayabilirim?
 • Gitar dersine başlamak için almam gereken gitar nasıl olmalı?
 • Nota ile alakalı hiç bir şey bilmiyorum, yine de gitar çalabilir miyim?

Gitar Kursu İle Kısa Sürede Parça Çalmayı Öğren 

Yukarıdaki sorular atölyemize uğrayan veya bize telefon yoluyla ulaşan öğrencilerimizin bize yönelttiği soruların bir kısmı. Çoğu endişe dolu sorular fakat bunları dert etmenize hiç gerek yok.

Tüm bu soruları yanıtlamak ve daha fazla destek olmak adına bize her zaman 0553 174 68 89 numaralı telefondan ister arayarak ister Whatsapp veya sms yoluyla ulaşabilirsiniz.

İzmir Gitar Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Gitar kursu hakkında sık sorulan sorular ücretsiz deneme derslerimize katılan ya da sms, mail, whatsapp üzerinden bizlere iletilen sorulardan oluşmaktadır.

Hemen hemen herkesin aklını kurcalayan sorulara ve cevaplarına aşağıda yer verdik. Bu sorular dışında merak ettiklerinizi sizler de bize dilediğiniz zaman ulaştırabilirsiniz.


Akustik Gitar İle Klasik Gitar Farkı Nedir ?

Her iki gitar türü de standart olarak 6 tel ve perdeli bir yapıya sahiptir. Kişiye özel yapılmış modeller hariç. Bu gitarlar farklılık gösterebilir.

Akustik gitar ile klasik gitarı birbirinden ayıran en temel fark telleridir. Akustik gitar metal tellere sahipken klasik gitarın en alt üç teli misinadan en üst üç teli ise metal sarıma sahip tellerden oluşur.

Klasik gitarın tel tansiyonu doğal olarak akustiğe göre daha düşüktür. Bu da gitar çalarken özellikle ilk aşamada parmaklarınızın daha az acımasına neden olur. Bir süre sonra eğer ki düzenli çalışırsanız bu acı ortadan kalkacaktır.

Klasik gitar parmak ile çalınan bir enstrümandır. Arpej tekniğini uygularken ve ritm atarken elimizden ve parmaklarımızdan yararlanırız.

Akustik gitarda ise hem parmak hem de pena ile çalınabilmektedir. İki gitar çok fazla benzer teknik içerir.

Her iki gitar türüyle de rahatlıkla pop çalabilirsiniz. Daha yüksek ses elde etmek istiyorsanız akustik gitarı tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Ayrıca akustik gitarla çeşitli rock parçaların sololarını çalabilirsiniz. Elektro gitarda sıkça kullanılan tekniklerin bir kısmı akustikte de kullanılabilmektedir.

Akustik gitar mı klasik gitar mı ? ” diye soracaksınız bu tamamen sizin enstrümandan beklentinize aittir.  Bu sorunun en sağlıklı cevabı için Youtube‘dan her iki gitarla da çalınan parçaları dinlemeli ve en çok hoşunuza gidene yönelmelisiniz.


Elektro Gitar Çalmak İçin Klasik Gitar Bilmek Gerekir Mi ?

Gitar çalmaya klasik gitarla başlamak gibi bir zorunluluk yoktur, klasik gitarlar elektro gitarlara göre daha hesaplıdırlar bu yüzden ebeveynler çoğu zaman gitar çalmayı çocuğunun geçici hevesi olarak gördükleri için önce bir klasik gitarı çal sonra elektro gitar alırız şeklinde yönlendirmektedir.

Eğer elektro gitar çalmak istiyorsanız elektro gitarla başlamanız doğru olandır çünkü ikisinin de teknikleri farklılık göstermektedir.

Gitar kursu İzmir‘de verilen gitar eğitimleri kişinin isteği doğrultusunda belirlenir. İsterseniz klasik, bas, akustik, elektro türlerinden birini seçebilir ve eğitimlere anından başlayabilirsiniz.


Elektro Gitar Klasik Gitar Farkı Nedir ?

Aslında az önce bahsettiğimiz akustik ve klasik farkına benzer. Daha çok rock ve metal parçalar çalmak istiyorsanız. Hızlı ritmlerden, sololardan hoşlanıyorsanız tercih etmeniz gereken gitar türü kesinlikle elektro gitar.

Elektro gitara başlamak istiyor ama edinmek için şu an bütçe ayırmayı düşünmüyorsanız ders harici zamanlarda gelip Söz Konusu Sanat’ta ücretsiz bir şekilde gitar çalışabileceğinizi unutmayın.


Bas Gitar Çalmak İçin Klasik Bilmek Gerekir Mi ?

Herhangi bir gitar türünü çalmak için diğerini bilmenize gerek yok. Sadece küçük bir dip not düşmeliyiz.

Bas gitarlar genelde parça temasını oluşturan klasik ya da elektro gitarın yaptığı yürüyüşlere eşlik eder. Bu nedenle bas gitar çalmak istiyorsanız klasik ya da elektro ya da akustik gitarda basılan bazı akor formlarını bilmenizde fayda var.


Ne Kadar Sürede Gitarla Parça Çalabilirim ?

Gitarla ne zorlukta bir şarkı çalmak istediğinize bağlı olarak gitarı öğrenme süreniz, gitarda şarkı çalma süreniz değişmektedir fakat ortalama olarak 5. 6. derste şarkı çalışmalarına geçebilirsiniz tabi ki gitar kursunda gördüğünüz egzersiz ve çalışmaları düzenli takip etmeniz şartıyla.

ne kadar sürede gitarla parça çalabilirim

Derslerin sıkıcı geçmemesi ve enstrümanın daha çok sevilmesi için rutin egzersizler öğrencilere bildikleri parçalar üzerinden gösterilir. Sonuçta her parçayı bir egzersiz olarak kabul edebilirsiniz.

Öğrenmeye ve öğretmeye getirdiğimiz yeni bakış açısı nedeni ile Söz Konusu Sanat, diğer sanat eğitimi veren kurumlardan ayrılmaktadır.

Kişinin melodisini bildiği parçaları daha ilk dersten öğrenerek başlaması ise gitar çalma isteğini oldukça canlı tutmaktadır. Bu nedenle gitar kursu İzmir‘de ders almak oldukça eğlencelidir.


Gitar Öğrenmek Ne Kadar Sürer ? Herkes Gitar Çalabilir Mi ?

Gitar çalmak zor mu ? 

Gitar çalmak sanıldığı kadar zor değildir. Sadece her alanda olduğu gibi yapmanız gereken çeşitli egzersizler ve çalışmalar var. Bunları yaptığınız sürece gitar çalmaktan kesinlikle korkmanıza gerek yok.

Gitar çalmayı öğrenmek isteyen her kişi gitar çalabilir, gitar çalmak düzen ve pratik işidir, gitar çalmayı öğrenmek istiyorsanız kesinlikle programlı çalışmalısınız aksi takdirde ben yapamıyorum deyip gitarı bir kenarı atabilirsiniz.

Gitar kursunun en büyük amaçlarından biri gitar öğrenme konusunda sizi motive etmek, belli bir disipline sokmak ve düzenli olarak çalışmanızı sağlamaktır.

Sizlere hazırlanan ders programları haricinde ders içinde yapılacak parça ve egzersiz çalışmaları sizlere notlar halinde sunulmaktadır. Böylelikle evde yapmanız gereken ekstra çalışmaların yanında ders içerisinde gördüklerinizi de bir sonraki derse kadar tekrar edebilir ve kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

Kursumuzda çalışan gitar kursu İzmir öğretmenlerimiz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda temel eğitimi süreci ve sonrası için bir gitar çalışma programı oluşturmaktadır. Bu program düzenli takip edildiği takdirde iyi bir gitarist olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.


Solaklar Gitar Çalabilir Mi ? 

Solaklar için gitarın tellerinin (klasik gitar) yerini değiştirip solak şekilde çalmanız mümkündür fakat gitar çalarken 2 elinizi de etkin şekilde kullandığınız için sağ gitar çalmaya başlarsanız o şekilde alışıp hiç bir sıkıntı çekmeden gitar çalmaya devam edebilirsiniz.

Solak bir gitar tercih etmenizi pek önermeyiz çünkü elektro gitar çalmak istediğinizde özellikle solak gitar seçeneği azalacaktır, mümkünse normal şekilde çalmaya başlamanızı öneririz.

İşin temelinde gitar çalmaya başlayacağınız zaman iki elinizde sıfırdır, yani hangi elinizi geliştirmek isterseniz onu geliştirebilirsiniz. Gitar kursu İzmir olarak az öncede bahsettiğimiz gibi sol gitar çeşit ve modelleri hem daha az bulunmakta hem de aynı gitarın sağ modeline göre daha yüksek fiyatlarda olmaktadır.

Bu nedenle gitar eğitimine başlarken ilk başta tercihi bilinçli bir şekilde yapmak gereklidir.

Kısacası sağ gitarı sola çevirmenize gerek yok. Direkt olarak ya sol gitar alabilirsiniz ya da sağ gitar alarak eğitime başlayabilirsiniz.

Sağlak elektro gitarı solak yapmak için yapılan çalışmalar Hendrix zamanına dayanmaktadır. O zamanlar her iki el içinde üretim maalesef yoktu ancak günümüzde dilediğinizle başlayabilirsiniz.

Sağlak olup sol elle gitar çalışabilirsiniz. Angelo Batio her iki elinide mükemmel derecede iyi kullanan bir gitaristtir.


Elektro Gitar Fiyatları Nedir ? 

Elektro gitar fiyatları klasik gitar fiyatlarına göre biraz daha pahalıdır fakat öyle abartı bir pahalılık durumu söz konusu değildir. Elektro gitarın yapımında kullanılan ağaç, manyetiklerin kalitesi, aksamların kalitesi gitarın fiyatını etkileyen en önemli unsurlardır fakat her bütçeye uygun elektro gitar bulmanız mümkündür.

Elektro gitar veya klasik gitar satın alma sürecinde gitar kursumuzdaki öğretmenlerimizden destek alabilir ve bütçenize en uygun en doğru gitarı seçebilirsiniz.

Enstrüman satın alma sürecinde baştan sona yanınızda olan Söz Konusu Sanat ile isterseniz sıfır isterseniz ikinci el enstrüman araştırmalarını sizlerle birlikte yapabilir ve sizlere en uygun enstrümanı bulabiliriz.

Gitar çalmayı biliyor ve kendini daha çok geliştirmek istiyorsan birçok ünlü gitaristin eğitim kitaplarından da yararlanılarak hazırlanan gitar derslerimiz tam senin aradığın eğitimi içermekte.

Tabi ki enstrüman alırken oldukça dikkatli olmak gerekli. Sıfır ve ikinci el ürünlerde dikkat edilmesi gerekenler, almak istediğiniz gitarın sizlerin isteklerini karşılayıp karşılamaması konusunda yapılacak araştırmalar ve daha fazlası için doğru bilgileri edinmek gereklidir.


İzmir Gitar Kursunda Hangi Tarzda Gitar Eğitimleri Veriliyor ?

Gitar kursuna başladığınızda öncelikle gitar eğitmenlerimiz sizin sevdiğiniz tarzı öğrenecek ve ona göre bir gitar ders programı hazırlayacaktır, yani gitar kursunda sevdiğiniz şeyleri çalmayı öğreneceksiniz.

Tüm gitar türlerinde eğitim

Gitar eğitimi sırasında da temel olarak öğrenmeniz gereken tüm teknik ve teorik bilgiyi alacaksınız.

Temel eğitim süreci sırasında kolayda zora doğru çeşitli egzersizler ve parçalar çalışılmaktadır. Ders harici yapacağınız çalışmalar, bir sonraki derse kadar kendinizi daha çok geliştirmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle enstrüman çalmanın disiplin ve pratik işi olduğunu sürekli olarak kendinizi hatırlatmalı ve bıkmadan çalışmalarınıza devam etmelisiniz.

Yapmanız gereken tek şey her gün işten, okuldan çıktıktan sonra boş vakitlerinizde sizlere gitar kursu İzmir öğretmenleri tarafından verilen çalışmaları gerçekleştirmek.

Bu çalışmaları aynı haftanın ortalarında düzenli çalışmanız ile bitirebilirsiniz. Daha sonrasında ise öğrenci whatsapp grubundan öğretmenimiz ile konuşabilir ve ek çalışmalar talep edebilirsiniz.

Bu yazımızı okuduktan sonra gitar çalışma mantığını daha iyi anlayacak ve çalışmalarınızı ona göre daha rahat şekillendirebileceksiniz.


İzmir Gitar Kursu Ders Ücretleri Nedir ?

İzmir gitar kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Hem ekonomik hem de her anından zevk alacağınız gitar dersi İzmir Hatay’da seni bekliyor.

Alanında uzman eğitmenler ve tamamı sizlerin müzik zevkine göre oluşturulmuş ders içerikleri ile gitar çalmayı öğrenmek çok zevkli!

Gitar Almadan Gitar Kursuna Gelebilir Miyim ?

Gitar kursuna başlamadan önce gitar satın almak zorunda değilsiniz, gitar kursuna gelirken de gitar getirmek zorunda değilsiniz, gitar kursu İzmir Güzelyalı gitarlarını kullanarak çalışma yapabilirsiniz.

gitar kursuna başlarken gitar almadan kursa katılabilirsiniz

Gitar çalmak isteyen kişilerin isteği, hevesi bazen kısa sürebiliyor bu sebeple en azından ilk 2 derse katıldığınızda kendi gitarınız olmasa bile olur, en azından gitarın sizin için bir heves mi yoksa kalıcı bir hobi mi olduğunu anlayana kadar gitar kursumuzdaki gitarlardan yararlanabilirsiniz.

Eğer daha sonrasında gitar almaya karar verirseniz bu konuda da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca ikinci el gitar almak ve bu alım işlemini kendiniz gerçekleştirmek istiyorsanız bir gitarın gerekli kondisyona sahip olup olmadığını, gitar bakımlarının ne sıklıkla yapıldığını inceleyerek rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Gitar kursu İzmir öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmış ve video ile desteklenmiş bir diğer yazımızı kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyoruz.


İzmir Gitar Derslerine Ne Zaman Kayıt Olabilirim ?

Gitar derslerimiz bireysel özel gitar dersleri ve sınıf gitar dersleri olarak 2 şekilde işlenmektedir. Bireysel gitar derslerine yılın her zamanı kayıt yaptırabilirsiniz, sınıf gitar derslerine ise sınıfların açıldığı dönemler kayıt olmanız mümkündür.

Gitar dersleri için ön görüşme yapıldıktan sonra dilerseniz deneme dersi talebinden bulunabilirsiniz. Deneme dersi gün ve saatleri sizin ve öğretmenimizin ortak gün ve saatine göre ayarlanmaktadır.

Deneme dersinden sonra dilerseniz kursumuza kayıt yaptırabilirsiniz. Ortak bir şekilde belirleyeceğimiz ders gün ve saatleri ile zaman sıkıntınız olmadan rahat bir şekilde gitar kursu İzmir‘e gelip gitar eğitimi alabilir, bu keyifli ders alan diğer kişilerle keyifli sohbetler ederek sosyalleşebilir, kafanızı dağıtabilirsiniz.


Online Gitar Dersleri Hakkında Bilgi

online gitar eğitimi İzmir

Söz Konusu Sanat alanında bir ilke imza atarak herkesi online ders ile tanıştırıyor. Online gitar derslerimiz aynı sanat merkezinde aldığınız ders kalitesinde olmakta olup bu hizmetten faydalanabilmek için sadece İzmir içerisinde olmanızda gerekmiyor. İstediğiniz yerden katılım sağlayabileceğiniz online gitar eğitimleri için ihtiyacınız olan tek şey güzel bir internet alt yapısı ve skype uygulaması.

Online gitar dersinin avantajları nedir ?

 • Online derslerimizde eğitim aldığın ders başına süre kadar ücret ödersin. Ne kadar eğitim almak istediğin tamamen sana bağlı !
 • Türkiye’den ve yurt dışından kolaylıkla bu eğitimden faydalanabilirsin.
 • Ders videoları ders sonunda yüksek kalitede öğrencinin mail adresinde wetransfer uygulaması ile gönderilmektedir.
 • Ders içerikleri tamamen öğrencinin isteği doğrultusunda hazırlamaktadır. Çalmayı istediğin parçalar doğrultusunda kişiye özel müfredat düzenlenir.
 • Online ders hakkında sormak istediğin soruları sitemiz üzerindeki konuşma panelinden, whatsapp ya da telefon yolu ile bize iletebilirsin.

Gitar Kursunuza Nasıl Ulaşırım?

Gitar kursu İzmir’e Buca, Karabağlar, Alsancak, Gaziemir, Çiğliden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

En ekonomik gitar kursu İzmir fiyatları Hatay’da seni bekliyor!

Hemen ücretsiz deneme dersine kayıt yaptır ve bu büyüleyici ortamı kendin deneyimle.

İzmir’de öğrenme garantili ve eğlenceli gitar kursumuza ulaşım için  Göztepe metrodan sadece bir kaç adım ileri yürümeniz gerekiyor.

Söz Konusu Sanat, belediyelerin gitar kurslarından biri değildir. İzmir Göztepe’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, LCM, ABRSM, Rock School Of London sertifikasyon programlarına öğrenci hazırlayan özel bir kurumdur.