Söz Konusu Sanat Blog

Gitar Tamir ve Bakımı İçin İzmir’in En Güvenilir Luthieri | Söz Konusu Sanat

Gitar günümüzün en gözde enstrümanlarından biridir ve gitar çalmak isteyenlerinde sayısı günden güne artış göstermektedir. Gitaristlerin dikkat etmesi gereken en önemli konu çalınan gitarın tamirat ve bakım işlemidir. Bu ister elektro gitar tamiri olsun ister klasik gitar tamiri olsun değişmez bir gerçektir. Eğer ki enstrümanınızdan verimli tonlar elde etmek istiyorsanız, öncelikle bakım ve ardından tamir işlemlerini mutlaka gerçekleştirmeniz gerekiyor. Her bir birimin gitar tamir fiyatları değişiklik göstermektedir. Ama bu konu çok önemlidir. Bunun içinde en güvenilir İzmir Luthier ekibine ihtiyacınız var. Çünkü enstrüman sizden bir parça gibidir. 

gitar tamiri ve bakımı İzmir
gitar tamiri ve bakımı İzmir

Gitar Tamiri İzmir‘de Söz Konusu Sanat ekibi olarak İzmir‘in Hatay bölgesinde enstrümanınız bakımlarını ve eğer gerekli ise tamir işlemlerini yaklaşık olarak 3 aylık periyotlarla yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca gitar tamiri için İzmir Karşıyaka‘da bulunan anlaşmalı sanat merkezimize de gitar tamiri İzmir bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Kaza ya da dikkatsizlik sonucunda gitarınız zarar görmüş olabilir, gitarınızın bakımını yaptırmamanızdan kaynaklı olarak ses çıkışında problem meydana gelmiş olabilir. Kaygılanmanıza gerek yok, ancak bu tip durumlarda hemen gitarınızı inceleme için merkezimize getirmenizi tavsiye ediyoruz.

Gitar sap ayarı konusunda bilgi almak için ; gitar sap ayarı nasıl yapılır bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bu tip durumlarda gitarınızı tamir ettirmeniz daha iyi performans almanız açısında oldukça sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Gitar tamiri İzmir ekibi olarak bu yazımızda aklınıza takılabilecek soruların yanıtlarına yer verdik. İşte İzmirde gitar tamiri ile ilgili tüm merak edilenler;

 

gitar tamiri nasıl yapılır
gitar tamiri nasıl yapılır

 

Gitar Tamiri İzmir Hakkında Merak Edilen Sorular

 

* İzmir’de gitar tamiri ve bakımı yaptırmak istiyorum, fiyatlar nasıl?

Gitar Tamiri İzmir ve çevresinde en iyi ve uygun fiyatlarla hizmet verme garantisi başlığı altında Söz Konusu Sanat ekibi olarak gitarınız için gerekli işlemleri size açıklıyor ve ücretsiz bir hasar tespiti gerçekleştirdikten sonra sizin onayınızla tamir ve bakım işlemlerimizi başlatıyoruz. Gitarınıza uygulanacak işleme göre değişiklik gösterecek fiyatlarımız ile ilgili net bir bilgi almak açısından gitarınızı luthierlerimize göstermeniz gerekiyor. (:

* Gitar bakım tarihlerini geciktirdim, ne yapmalıyım?

Aslında yapmanız gereken oldukça basit, mümkün olan en uygun zamanda hemen gitarınızın bakımlarını yaptırmalısınız. Şu anlık gitar işleyişinde bir problem gözükmese dahi bu periyotların uzaması ileride ortaya çıkacak problemlerin zeminini harcamaktadır. Bu yüzden her 3 ayda bir en azından gitarınızı kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

* Gitar Tamiri İzmir ekibi kimlerden oluşuyor?

Atölyemizde faaliyetlerine devam eden ekibimiz ilgili enstrümanların çalgı yapım, onarım bölümlerinden mezun olmuş, alanla ilgili çeşitli yapım ve onarım faaliyetleri gerçekleştirmiş deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

* İzmir’de gitar tamiri konusunda neden sizi tercih etmeliyim?

– Hızlı Çözüm Önerileri;

Bize gitarınızı teslim ettiğiniz andan itibaren en yakın zamanda ücretsiz hasar tespiti ile size geri dönüş sağlıyoruz.

-Gitar Tamiri İzmir Konusunda En Uygun Fiyat Garantisi;

Aldığınız hizmeti kendi öğrencilerimize uyguladığımız fiyatlar üzerinden sağlıyoruz. Size bunun garantisini sunuyoruz. Çünkü Söz Konusu Sanat ise gerisi teferruattır. Bu bizim mottomuz!

– Profesyonel Kadro;

Yıllarını bu enstürmana teslim etmiş uzman ekibimiz ile size bu hizmeti veriyoruz. Gelip kendileri ile birebir tanışmanız mümkün. :)

sap ayarı atması fiyatı
sap ayarı atması fiyatı

-Ücretsiz hasar tespiti ve detaylı bilgilendirme;

Verdiğimiz hizmette öncelik siz ve enstrümanınız. Bu samimiyet fikrini desteklemek amacıyla verdiğiniz enstrümanın ücretsiz hasar tespitini yapıyor ve usanmadan tüm sorularınızı cevaplıyoruz. :)

Sizde Söz Konusu Sanat gitar tamiri İzmir başlığı altındakiler ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu bize WhatsApp üzerinden sorabilir ya da mail yoluyla gönderim sağlayabilirsiniz. Unutmayın! Enstrümanınıza özen gösterin ki karşılığını misliyle geri alabilesiniz. Sanatla kalın! :)

Gitar dersi sayfamıza ulaşmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu