Hakkımızda

Söz Konusu Sanat, söz konusu sanatsa diğer şeyleri çok önemsemeyen, sanat sever insanların İzmir Hatay’da kurduğu bir sanat merkezidir.

Bir çok isim arayışından sonra ağızdan çıkan “söz konusu” kelimeleriyle sanat’ın birleşimi tam anlamıyla, sanat merkezinin felsefesini anlatan bir birleşim olmuştur.

Her günümüz hemen hemen aynı rutinde geçiyor, sabah belli bir saatte kalkıyor, aynı şeyleri tekrarlıyor, yapmak zorunda olduğumuz şeyleri yapıyor ve bir sonraki gün aynılarını yapabilmek adına enerjimizi toplamamız için dinlenmek üzere eve gidiyoruz. Çoğu işte, haftanın 5 günü çalışıp 2 günü tatil yapıp, 2 tatil gününden 1’ini haftanın yorgunluğunu atmak için dinlenerek geçirip yani haftanın 6 gününü durağan şekilde geçiriyoruz, peki ömrünüzü böyle bir rutinle geçirmek ne kadar doğru?

Haftanın bu yoğun geçirdiğimizi düşündüğümüz 5 gününe ya da tatil yaptığımız 2 gününe sanat sıkıştırıp biraz renk katsak, yeni insanlarla tanışıp benzer hobilere sahip olanlarla sosyalleşsek daha güzel olmaz mı?

Satın aldığımız bir ayakkabı eskiyor, bir kazak, bir saat eskiyip gidiyor, o an bizi mutlu ediyor, evet somut mutluluklar da önemli fakat soyut olanlar? Örneğin gitar çalmayı öğrendiğinizde bu hobi sizinle ömrünüzün sonuna kadar geliyor, hayatınızın her anında sıkıldığınızda elinize gitarınızı alıp çalabiliyorsunuz ve bu bir artı değer oluyor, arkadaşlarınızla otururken gitar çalmak, sıkılınca gitar çalmak, yalnız duygularınızı dışarı dökmek için gitar çalmak, mükemmel şeyler!

Sanat’ın saymakla bitmeyen faydaları var, sanat yapmak, hangi alanında olursa olsun, müzik, resim, tiyatro, dans ya da diğerleri insana bir çok pozitif, olumlu değer katıyor.

Biraz da sanat merkeziyle ilgili merak edilen soruları cevaplayalım!

Söz Konusu Sanat’ta hangi dersler var?
Söz Konusu Sanat’ta müzik, resim, fotoğraf, tiyatro ve diksiyon dersleri var.

Müzik dersleri hangi alanlarda veriliyor?
Müzik dersleri kapsamında gitar kursukeman kursupiyano kursuçello kursubateri kursubağlama kursuklarnet kursuşan dersiyan flüt kursusaksafon kursu ve trompet kursları ve bir çok Batı ve Türk Müziği enstrumanının dersleri verilmektedir.

Resim dersleri hangi alanlarda veriliyor?
Resim derslerinde karakalem kursuyağlı boya kursusulu boya kursukarikatür çizim kursu ve dijital çizim kursları verilmektedir.

Fotoğraf kursları hangi alanda veriliyor?
Fotoğraf kursları temel fotoğrafçılık, ileri fotoğrafçılıkmakro fotoğrafçılıkbelgesel fotoğrafçılığı, uygulamalı dış çekim gibi bir çok alana ayrılıyor.


Sanat merkezi hangi günler, hangi saatler açık?

Sanat merkezi haftanın 7 günü 09.00-23.00 saatleri arasında açık, olur da canınız sıkılır, konuş
acak birilerini arar, bir kahve içmeye gelmek isterseniz bu saatler dışında da açık!

Sanat merkezinin yeri nerede?
Sanat merkezi çok merkezi bir konumda, İzmir Hatay‘da! Balçova‘dan da, Güzelyalı‘dan da, Karabağlar’dan da, Göztepe‘den de, Narlıdere‘den de, Yeşilyurt‘tan da hatta Urla‘dan da ulaşması kolay, metroya, otobüse, dolmuş’a her şeye yakın, İzmir’de Hatay’da çok merkezi bir konumda!

Kursların fiyatları ne kadar?
Akıllara gelen en önemli sorulardan bir tanesi tabi ki kursların fiyatları meselesi, bizim kalitemizde “en uygun fiyat garantisi” ve “öğrenme garantisi” sunan bölgedeki tek kurs olduğumuzun garantisini veriyoruz! Samimiyetimize güvenip gelip kendiniz görebilirsiniz. Paranın kolay kazanılmadığının bilincindeyiz ve bu yüzden ne sizin cebinizden çıkan paranın boşa gitmesini isteriz, ne de haksız bir para kazanmak, aldığımız kurs ücretlerinin hakkını sonuna kadar fazlasıyla vereceğimizin garantisini veririz, ayrıca memnun kalmazsanız paranızı geri iade ediyoruz ve bugüne kadar memnun kalmayan kimse olmadığını da bilmenizi isteriz.[/third] [third]Neden Söz Konusu Sanat’ı tercih etmeliyim?
Söz Konusu Sanat’ı tercih etmeniz için bir çok nedenimiz var. Her sanat merkezinin bir karakteri vardır, nasıl ki her insanın bir karakteri olduğu gibi, Söz Konusu Sanat’taki karakter, yapılanma samimiyet üzerine kuruludur. Bizi tercih etmeniz için sebeplerin bazılarını madde madde sıralayalım

%100 öğrenme garantisi sunuyoruz!
Öğrenme garantisi nasıl mı oluyor? Kişiye özel ders programları hazırlıyoruz, herkese aynı şeyi öğretmeye kalkmıyoruz, herkesin beklentisi ve kapasitesi neyse ona göre bir kurs programı hazırlıyoruz böylelikle başarı için en büyük adımı atıyor, öğrenmek için özel olarak ilgileniyoruz!

Çalışanlara ve meşgul insanlara uygun ve esnek saatler!
Haftanın 7 günü saat gece 11’e kadar açığız, böylelikle iş çıkışında yetişme sıkıntısı olmadan rahat rahat ders alabiliyorsunuz.

  • Her yaş grubuna uygun eğitim
  • Uygun fiyat ve memnuniyet ve para iade garantisi
  • Ders telafi imkanı
  • Bir çok sosyal aktivite ile eğlenceli vakit geçirme imkanı
  • Birebir özel dersler ve sınıf dersleri

Daha burayı doldurabileceğimiz bir çok sebep var fakat diğer sorulara geçelim, gelip sizin görmeniz ve kendinizin karar vermesi en güzeli!

Kurslara kayıt için ne gerekiyor?
Kurslarımıza kayıt için her hangi bir şey gerekmiyor, sadece gelip kurs öğrenci kayıt formunu doldurmanız ve ödemenizi yapmanız yeterli oluyor.

Kurslara ne zaman kayıt yaptırabilirim?
Kurslara istediğiniz zaman kayıt yaptırabilir ve istediğiniz süre boyunca devam edebilirsiniz.

Kurslar ne kadar sürüyor, ne kadar zamanda öğrenebilirim?
Kurslar kişinin beklentisine ve gelmek istediği seviyeye göre devam ediyor fakat temel programlar 3 ayda tamamlanıyor. Kimsenin size 1 ayda milyonlarca şey öğretebileceğine kanmayın, ne öğretmeyi denerlerse denesinler öğrenebileceğiniz şeyler sizin isteklerinizle ve çalışmanızla sınırlıdır.[/third] [third_last]Kurslarda kampanyalar oluyor mu?
Evet kurslara kayıtta bazı kampanyanlarımız, indirimlerimiz mevcut, arkadaş indirimi, kardeş indirimi, aile indirimi, saat indirimi gibi kampanyalarımız mevcut. Kampanyalarımız aşağıda sıraladığımız gibidir;

  • Aynı anda birden çok kişi kursa yazıldığında özel indirim uygulanır.
  • Bir kişi aynı anda birden çok kurs almak istediğinde indirim uygulanır.
  • Bir kişi haftalık ders saatini arttırmak istediğinde indirim uygulanır.

Ücretsiz Tanışma Dersleri hakkında bilgi alabilir miyim?
Ücretsiz tanışma dersleri aynı bir kıyafeti almadan önce denemek gibi! Üzerinize yakışmayacak bir ürünü almak istemezsiniz bu yüzden denersiniz ama çoğu zaman bu bir hizmet alırken söz konusu değildir, önce deneyeyim sonra alırım olmaz ama biz de bu şansınız var! Önce ücretsiz tanışma dersi yapıyoruz, sizi almak istediğiniz dersin öğretmeniyle tanıştırıyoruz daha sonra kursumuzu size tanıyoruz, sizi dinliyor, kendimizi anlatıyoruz içinize sinmesi bizim için çok önemli, nelerden memnun kalacağınız doğrultusunda çalışıyor ve en iyi hizmeti, en iyi eğitimi vermek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Ücretsiz tanışma dersleri için sanat merkezimizi arayıp randevu alabilir, öğretmenlerimizle ücretsiz ders yapabilir ve en doğru kararı verebilirsiniz, daha fazla ertelemeden hemen bir adım atmalısınız!

Başka ne gibi imkanlarınız var?
Ücretsiz mini kafeterya dediğimiz mutfağımız var yani sınırsız ikram var, beklerken kullanabileceğiniz internetimiz, izlemeniz için televizyonumuz, klimalı bekleme alanımız, sürekli yenilenen dergilerimiz, ücretsiz fotokopi imkanı gibi bir çok şey var!

İzmir’deki sanat eğitimi anlayışı bizim ile tamamen değişecek, sanat eğitimi samimiyet ve eğlenceyle buluşacak diye iddaa ediyoruz!. Sizi hem en kaliteli eğitimler ve kurslar ile buluşturuyor hem de bu kaliteli eğitimleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız.

Denemek isteyip de bir türlü başlayamadığınız tüm kurslar aşağıda tıklamanız için sizi bekliyor!

Bizimle birlikte hayaliniz gerçek olacak.

Öncelikle birlikte hangi türde eğitim almak istiyorsanız size en uygun süreleri ve eğitim programını birlikte gözden geçiriyoruz. Eğer arzunuz bir enstrüman çalmak ise size en uygun enstrümanı seçmek için ücretsiz danışmanlık yapıyoruz. Sonra ister grup eğitim kurslarımızdan yahut da birebir eğitimlerden isteğinize göre seçim yapabilirsiniz. Hatta dilerseniz ev ortamında da eğitim alabilirsiniz. Kaçırdığınız dersler içinde üzülmenize gerek yok çünkü telafi programları ile bunu da düşündük.

Bireysel derslerin yanı sıra grup eğitimleriyle de size en uygun sistemde eğitim sunuyoruz;

Grup eğitimlerinde farklı yaş grupları ve seviyeler için farklı gruplar da oluşturulmuş olduğundan kurslarımızda sıkılmadan, bocalamadan ve zorlanmadan öğreneceksiniz. Hatta eğleneceksiniz. Yapılacak düzenli aktivite programları ile de heyecanınızı hep
en yüksek seviyede tutacaksınız.

Yetişkinler için ayrı çocuk grupları için ayrı, özel eğitimci;

Özellikle çocuk grupları için pedagojik eğitim almış öğretmenlerimiz ile çocuklarınıza çok daha bilinçli ve profesyonel bir yaklaşım sunuyoruz. Bu şekilde çocuklarınızın gerçek yeteneklerini de çok kısa bir sürede ortaya çıkarıyoruz.

Çocukların genç yaşta sanat ile tanışmalarını destekliyoruz.

Tüm yaş grupları için sanat demek hayat demek;

Çocuklarda çok daha belirgin ortaya çıkan ama her yaşta etki eden sanatın olumlu yanları, özellikle beyinsel faaliyetlerin artması ve psikolojik olarak insan kişiliğini olumlu etkilemesi yadsınamaz bir gerçektir. Özel ve iş hayatınızda çok kısa sürede farkı görebilirsiniz.

Çeşitli etkinlikler ile daha da sosyal olmanızı sağlıyoruz;

Kurslar aralarına serpiştirilmiş geziler, konserler, oyunlar ve benzeri sosyal aktiviteler ile sizlerin sosyal etkinliğini de arttırıyoruz. Söz Konusu Sanat’ta eğitiminiz ile bambaşka biri olacak ve aldığınız eğitimi başarı ile sunabilecek seviyeye gelebileceksiniz. Belki de bu eğitimler ileiş hayatınızı da etkileyecek köklü ve kalıcı değişiklikler yapacaksınız.

Esnek saatler de, uygun fiyatlar da öğrenme garantisi de bizde;

Hem hiçbir dersi kaçırmayacak şekilde size uygun ders programları belirliyoruz. Hem de gene de kaçırırsanız diye telafi dersleri ekliyoruz. Özel ders programlarımız için de ayrıca özel eğitmenlerimiz gene size yardımcı oluyor. Bütün çalışmalarımız, kurslarımız ve eğitimlerimizin fiyatları ise piyasadaki rakiplerimize oranla çok daha uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Böylece maddi olarak da hiç sıkılmadan istediğiniz kurs ve eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Bizimle her an iletişimde olun diye;

Facebook ve Twitter’ da mevcut olan adreslerimizden bizi takip edebilir, güncel haberlerimize ve kampanyalarımıza ulaşabilirsiniz. Sanat haberlerini anında öğrenebilirsiniz.

İzmir’ de Sanata dair herşey bizimle birlikte artık çok kolay, profesyonel, eğlenceli ve uygun fiyatlı olacak. Öğrenmek istediğiniz ne varsa sanata ait burada bulacaksınız. Sizde bir adım atarak sanat ile bütünleşin. Hayatınız renk ve ritimlerin eşliğinde bambaşka bir yön alsın.

İzmir’in daha çok sanata daha çok sanatçıya, daha çok sanatsevere ihtiyacı var!

 

Başa dön tuşu