Söz Konusu Sanat Blog

Hayatınızı Monotonluktan Kurtaracak 5 Çözüm Önerisi

Hayata Renk Katacak 5 Aktivite

  • Hayatım çok sıradan geçiyor?” 
  • “Yeniliklere ihtiyacım var?” 
  • Arkadaşlarımızla oturduğumuzda bugün farklı bir şeyler yapsak artık.!” 

gibi homurdanmalar için beyin fırtınası yaptık ve hayatınıza renk getirecek 5 aktiviteyi bulduk! :)

İster arkadaşlarınızla isterseniz de bireysel olarak yapabileceğiniz etkinlikleri yazımızda düzenledik, yapıp yapmamak ise tamamen sizin inisiyatifinize kalmış. Gelin hep birlikte hayatımıza nasıl farklılık katacağımıza ve eğlenceli dakikalar geçireceğimize bir göz atalım.

İşte sıradan geçen dakikalarınızı farklı aktiviteler ile eğlenceli geçirmenizi sağlayacak 5 öneri;

Sıradan Bir Hayata Elveda Demenizi Sağlayacak 5 Çözüm

1-) İçinizi bayan bu espri ile hamam etkinliğini öneriyoruz! 

Toplu olarak gidildiğinde daha keyifli bir hal alacak olan bu etkinliğimize katılırken eski kültürümüzün gerekliliğini yerine getirmek adına yanınıza börek, çörek, sarma alabilir ve müzik aletlerinizi sırtlanarak bu alanı bulunmaz bir musiki alanına dönüştürebilirsiniz. Biz denedik, gördük. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

2-) Mevsimsel etkinlik arayanlara; Karpuz seçme kursu

Çok popüler olmayan bu etkinlikteki temel hedef; lezzetli ve düzgün karpuzu seçmek. Turkcell tarafından gerçekleştirilen bu etkinlik eğlenceli aşamalarıyla, çalışanların birbirleriyle olan iletişimini arttırmış ve sıcak bağlar kurdurmayı başarmıştır. Eğer bu etkinlikle ilgileniyorsanız işinden anlayan bir manava ve bolca karpuza ihtiyacınız olacak! :)

3-) Çocuk yanını hep saklayanlar ya da çocukluğunu hatırlamak isteyenler için en ideal öneri; Lunapark

Küçükken bizi hep mutlu eden etkinliklerin arasında açık ara önde olan bu faaliyet, günümüzde sevgililer ve arkadaşlarla yapılabilecek etkinliklerin başı çekeceğe benziyor. Yalnızca toplu değil, tek olarak bile gitseniz çok büyük haz alacağınızı garanti ediyor ve sizi kamikaze de çığlık atmaya davet ediyoruz!

4-) Beni daha çok zanaat etkinlikleri çekiyor diyenler için; Nazar Boncuğu Yapım Atölyeleri

Çevremizde gördüğümüz bir çok ürün aslında uzman bir zanaatçılığın ürünü. Sizde emekle ilgili etkinliklere hayranlık duyuyor ve bunların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yalnızca nazar boncuğu değil bir çok zanaat atölyesini ziyaret edebilir ve ufak bir deneme ürünü ortaya koyabilirsiniz. Ateşin ve boncuğun büyülü dünyasına adım atın, bakalım işçilik konusunda ne kadar uzmansınız?

5-) Ben her gün farklı bir aktivite arıyorum, eğlenceli şeyleri seviyorum diyenleri de Söz Konusu Sanat‘a bekliyoruz!

Yalnızca müzik, resim, fotoğraf, diksiyon, tiyatro kursu almaya değil, aynı zamanda sizi hep birlikte güzel bir arkadaşlık kurmaya davet ediyoruz! İster eğitimlerimize katılın, ister katılmayın hiç fark etmez istediğiniz zaman WhatsApp grubumuza katılabilir ve gerçekleştirdiğimiz eğlenceli organizasyonlarımızdan haberdar olabilirsiniz.  Bunun için; 0553 174 68 89 numaralı telefona ulaşmanız yeterli.

Farklı etkinlikler ve farklı aktiviteleri bir arada topladığımız yazımızı okuduğunuz için çok teşekkürler!

Sizde eklemek istediğiniz etkinlikler ile ilgili bize mail göndererek, yazımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu