Söz Konusu Sanat‘ a aşağıdaki telefon numarasından 09.00 – 22.00 saatleri arasında ulaşabilir ve whatsapp’tan da sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Deneme dersi randevusu almak, ders içeriklerini ve sürelerini öğrenmek veya yer tarifi için bizi daima arayabilirsiniz.

whatsapp-iletişim

Instagram-İletişim

telefon-iletişim

Telefon:
0553 174 68 89 / Arayıp ve Whatsapp yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Adres : Arap Hasan Mah. 236 Sok. 37/A Hatay / İzmir
Mail [email protected]
7/24 mail yoluyla ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Söz Konusu Sanat’a nasıl gelebilirim?

Söz Konusu Sanat’a ulaşabilmek için İzmirspor metro durağında inip Nokta – PTT kapısından çıkmanız gerekmektedir. Metrodan çıkışta Fahrettin Altay durağına doğru 15-20 metre ilerlediğinizde karşınıza Aytemiz Benzin İstasyonu çıkacaktır. Aytemiz benzin istasyonunu arkanıza aldığınızda taksi duraklarının bulunduğu karşı caddeyi göreceksiniz. Bu caddeden yokuş yukarı çıkarken 2. ara sokakta aydınlar tekel marketin sokağına giriyorsunuz. Playstation Cafe’nin yanında sanat merkezimizi görebilir, bizi duvara asılı posterlerimizden ya da dışarıya soluklanmak için koyduğumuz masa ve sandalyelerimizden tanıyabilirsiniz.

Etrafta Neler Var?

Söz Konusu Sanat Merkezi, İzmir’in en merkezi konumlarından birinde yer almaktadır. Yakın çevremizde vakit geçirebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz bir çok güzel mekan bulabilirsiniz. Starbucks, Pizza Locale, Burger King, KFC, Yalı Spor, Mavi Jeans, Migros, Gürmar, Ziraat Bankası, Garanti Bankası gibi bir çok kaliteli işyerine çok yakınız. Bu sayede kursa gelmişken aracınızı yerinden kıpırdatmadan bir çok işinizi halledebilir, zamandan da kazanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzu getirmişseniz ve bekleyen işleriniz varsa, yine kurs süresince bu ihtiyaçlarınıza kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

Sanat Merkezinde Nasıl Vakit Geçirebilirim?

Sanat Merkezimizde beklerken bilgisayara bağlı televizyonumuzdan istediğiniz programları izleyebilir, ücretsiz Wi-Fi hizmetimizden faydalanabilir, sıcak içecek barımızdan sınırsız şekilde faydalanabilirsiniz. Bekleme alanımızda sunduğumuz farklı türlerden güncel dergiler ile de güzel okumalar yapabilir, bu renkli ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Tüm bunların dışında ilgi duyduğunuz ya da dersini aldığınız enstruman eğer müsaitse her zaman kullanabilir, çalışabilir, öğrendiklerinizi pekiştirerek zamanı değerlendirebilirsiniz. Söz Konusu Sanatta boş zaman yoktur, her anınızın eğlenceli geçeceğine eminiz.

Söz Konusu Sanat Merkezi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için de Hakkımızda yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Hatay bana uzak, Karşıyaka’da bir yer arıyorum diyenler için de;
Karşıyaka’da Anlaşmalı Sanat Merkezi: 0507 95 96 333 numaralı telefon her zaman hizmetinizde.