Kurslar

İzmir Bağlama Kursu

Kültürümüzü en güzel yansıtan, duygularımızı nesilden nesile aktarmamız sağlayan bir enstrümandır bağlama. Bağlama çalmak önceden eğitim metotlarının sınırlı olması sebebiyle zorken günümüzde İzmir bağlama kursu içerikleri, doğru metot ve teknikler ile oldukça kolay bir hal almıştır.

En kısa sürede sizleri bağlamada geliştirmek istiyoruz. Bunun için kişiye özel bağlanma dersi öğrenme programı ile ders içeriklerini zenginleştiriyoruz.

İlk derslerimizde hızlıca bağlama üzerindeki nota yerlerini öğrenip bunları çeşitli egzersizler ile destekliyoruz. Ayrıca sadece egzersiz de yapmıyorsunuz! İlk dersten itibaren basit parçaları bağlamada öğreniyor, egzersiz olarak çalışabiliyorsunuz.

İzmir’in merkezinde, birçok yerden kolaylıkla ulaşım sağlanabilen Göztepe’de bağlama kurslarına hemen kayıt olarak parça çalmayı öğrenebilirsiniz. %100 öğrenme garantili saz kursu ile 100’lerce parça çalmak artık çok kolay!

Kısa sap, uzun sap, elektro bağlama kursu İzmir’ de sizleri bekliyor. Hayallerinizi gerçekleştirmenin artık zamanı geldi!

Öğrenme garantili bağlama dersleri hakkında aklınızda birçok soru olabilir. Bunun için ücretsiz bağlama kursu deneme dersine katılabilirsiniz.

Hem kurumumuzu görün hem öğretmenimizle tanışın. Merak ettiğiniz tüm soruları alanından mezun öğretmenlerimizle konuşun ve en doğru yanıtlarını öğrenin.

İzmir’de bağlama kursları arasında en çok tercih edilen müzik kursu Söz Konusu Sanat’ta size bağlama çalmanın ne kadar kolay ve zevkli olduğunu gösterelim. En güzel şekilde deneyimlemenize yardımcı olalım.

İzmir Bağlama Kursu Eğitim Programı  

Günümüz eğitim metotları ile bağlama çalmak sanıldığından çok daha kolay bir hal aldı. Ayrıca bağlamanın perdeli bir enstrüman olması da bağlanma öğrenme sürecini ciddi ölçüde kısaltan en önemli etkenler arasındadır.

Doğru metot, doğru yaklaşım ve alanında uzman iyi ders anlatan bir İzmir bağlama kursu öğretmeni ile bu süreci çok eğlenceli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Dersleri olabildiğince ilgi çekici kılarak motivasyonunuzu arttırıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz ?

Kişiye özel bağlama kursu içerikleri ile bunu gerçekleştirmek oldukça kolay. Bir enstrümanda güzel bir seviyeye gelmek için düzenli olarak egzersiz yapmalısınız ancak bu süreç öğrenciler tarafından sıkıcı bulunabiliyor.

Bu noktada sizlerin müzik zevkine göre tasarlanmış ders içerikleri devreye giriyor. Çalmak istediğiniz parçalardan oluşan bir liste ile egzersizler destekleniyor.

Bir yandan parça çalarak melodisini bildiğiniz çalışmaları ortaya çıkararak derslerden keyif alıyorsunuz diğer yandan egzersizler ile gelişiminize katkıda bulunuyorsunuz. Oldukça güzel değil mi ?

İzmir Bağlama Kursu Ders İçeriği 

 • En güncel metotlardan oluşan en iyi bağlama eğitimi
 • Alanından uzman öğretmenler tarafından oluşturulan saz kursu içerikleri
 • Haftanın 7 günü eğitim alma imkanı
 • Enstrümanınız yoksa ders harici zamanlarda gelip ücretsiz bir şekilde çalışma fırsatı
 • Dönem sonu konserlerinde yer alma şansı. Hem bireysel hem orkestra çalışmaları ile öğrendiklerinizi sahnede çalabilirsiniz
 • Bağlama dersi içeriklerine teori ve solfej eğitimi dahildir. Yani sadece bağlama çalmayı öğrenmezsiniz müzik alt yapınız sağlam bir şekilde geliştirilir.
 • Sıfır veya ikinci el enstrüman almayı düşünüyorsanız Söz Konusu Sanat arkanızda.
 • İkinci el enstrümanları sizin adınıza deneyebilir, işinizi görme durumu konusunda bilgilendirilirsiniz.
 • Sıfır enstrüman alımlarında ise anlaşmalı müzik mağazalarından sizler adına çok daha ekonomik bir şekilde temin edebiliriz.
 • Öğreneceğiniz teorik bilgiler ile eser analizinin nasıl yapıldığını adım adım izleyin
 • Her yaşa yönelik bağlama dersleri ile 7’de 70’e eğitim

İzmir Ücretsiz Bağlama Kursu Deneme Dersi 

Ücretsiz bağlama kursu hizmetimizi kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ders verilen kurumu görmenizin yanı sıra öğretmenimizle tanışmak ve konuşmak için mükemmel bir fırsat.

Ayrıca 30 dakika kadar gerçekleşen ücretsiz İzmir bağlama kursunda ;

 • Bağlama hakkında bilgiler
 • Temel müzik bilgisi
 • Bağlama tutuşu ve çeşitli egzersizler
 • Basit bir parçanın icrası gerçekleştiriliyor

Deneme derslerinde eğer daha önceden bağlamayı hiç çalmadıysanız çok ilginç içerikler sizi bekliyor. Bağlama çalmanın ne kadar kolay olduğunu sizin deneyimlemenizi istiyoruz.

Hemen ücretsiz deneme dersi için randevu oluşturun.

Özel İzmir Bağlama Kursu ( h2 )

Özel İzmir bağlama kursu öğretmenlerinin sizler için hazırlayacağı programlar ile kısa sürede başarıyı yakalayın.

Günü gününe bu programa çalışın ve sağlam bir alt yapı ile kendinizi geliştirin. Çok değil günlük 20 şer 30 ar dakikalık düzenli çalışmalar eksiklerinizi kapamanız adına çok yardımcı olacaktır.

Bir yandan notaları öğrenin diğer yandan bağlama tekniklerini. Tabi ki de bu ikisinin birleşimi olan parçaları. Sizleri çok eğlenceli bir bağlama kursu süreci bekliyor.

İzmir Göztepe Bağlama Kursu

Artık hayallerin için bir adım atmanın zamanı geldi. Uzun zamandır ertelediğiniz bağlama öğrenme isteğinizi fiziksel eğitimle birleştirmenin onlarca parça öğrenmenin tam sırası.

İzmir Göztepe bağlama kursu yardımı ile bu hayalleri gerçekleştirmek elinizde. Kısa zamanda başarıyı mı yakalamak istiyorsunuz ? Doğru adrestesiniz!

Artık başkalarının ne düşündüğünü unutun ve kendiniz için bir adım atın. Sağlıklı bir eğitimle güzel sonuçlar elde edin.

Söz Konusu Sanat Bağlama Kursu İzmir’de Nerede ? 

Bağlama kursu İzmir Göztepe’de eğitimlerine devam etmektedir. Merkezi bir konumda olan müzik okulumuza toplu taşıma araçlarından indikten sonra yürüyerek 2 dakikada ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bağlama kursu İzmir’e Buca, Bornova, Bayraklı, Hatay, Yeşilyurt, Karabağlar, Konak, Küçükyalı, Güzelyalı, Karşıyaka, Menemen, Gaziemir, Çiğli, Bostanlı, Mavişehir, Narlıdere, Urla, Bornova, Balçova, Alsancak, Bergama, Manisa’dan kolaylıkla gelebilirsiniz.

Bağlama Kursu İzmir İçin Sık Sorulan Sorular 

İzmir bağlama kursu ücretsiz deneme dersine katılan onlarca kişinin sorduğu ve en çok merak edilen soruları sizler için bir araya getirdik.

Aradığınız soruyu bulamazsanız Söz Konusu Sanat İzmir bağlama kursuna ait telefon numarasını arayabilir ya da Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Youtube sayfamıza hemen abone olun. Eklenen içeriklere ilk siz ulaşın ve ücretsiz etütler ile kendinizi geliştirin.

Bağlama çalmak zor mudur?

Bağlama, eğer doğru bağlama kursundan eğitim alıyorsan çalması kesinlikle zor değil.

Keyifli bir müzik aletidir, bırakın zorluğu yoldaş olur size. Eğer düzenli çalışmalarınıza devam ederseniz üçüncü bağlama dersinden itibaren haftada bir parça öğrenebilirsiniz.

Bağlama çeşitleri nelerdir hangi bağlamanın eğitimini almalıyım?

Bağlamanın bir çok çeşidi bulunmaktadır ama en çok tercih edilen bağlama çeşitleri uzun sap bağlama ve kısa sap bağlamadır. İkisiyle de farklı yörelerin türküleri daha rahat çalınabilir.

Sen hangi yöreden türküler çalmak istiyorsan bağlama öğretmenimiz sizi o konuda yönlendirir ve en doğru size en uygun bağlama çeşidini seçmenizi sağlar.

Böylelikle hangi bağlama türünü çalmak istediğine daha rahat karar verebilirsin. Ancak yazıyı okuduktan sonra aklında hala çeşitli sorular varsa bu soruları bize dilediğin zaman ulaştırabilirsin.

Bağlama fiyatları ne kadardır?

Bağlama fiyatlarını etkileyen bir çok unsur vardır, bağlamanın yapımında kullanılan ağaç bağlamanın fiyatını belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Eğer bağlama çalmak istiyorsan, çok kötü bir bağlama satın almamalısın. Kötü bir bağlama sizi bağlama çalmaktan soğutabilir.

Yeni başlayan öğrenciler için sağlıklı bir bağlama fiyatı 380 TL civarından başlamaktadır. Burada verdiğimiz fiyat değişkenlik gösterebilir.

Ayrıca burada bahsettiğimiz yeni başlayanlar için bağlama önerisinde dikkat edecek olursanız sizlerin öğrenci bağlaması almasını tavsiye etmiyoruz.

Bağlama çalmayı ne kadar zamanda öğrenirim, ne zaman bağlamayla şarkı çalabilirim?

3 ayda temel bağlama eğitimini tamamlayabilir ve istediğin şarkıların çalışmalarına başlayabilirsin.

İlerleyen seviyelerde ise bağlamada ulaşmak istediğiniz düzeye göre süre değişecektir. Bağlama öğretmeninizin verdiği egzersizleri düzenli yaparak bağlama çalmayı kısa zamanda öğrenebilirsin.

İzmir bağlama kursu fiyatları ne kadar?

İzmir bağlama (saz) kursu fiyatları, ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz arayabilir ya da whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

İzmir bağlama kursu dışında ilginiz çeken başka kurslar da varsa aşağıdaki bağlantıları kullanarak dilediğin kurs hakkında bilgi alabilirsin ;

→ İzmir Çello Kursu

→ İzmir Bağlama Kursu

→ İzmir Yan Flüt Kursu

→ İzmir Şan Kursu

→ İzmir Bateri Kursu

→ İzmir Keman Kursu

→ İzmir Piyano Kursu

→ İzmir Klarnet Kursu

→ İzmir Saksafon Kursu

→ İzmir Resim Kursu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu