Kurslar

İzmir Balçova Gitar Kursu

İzmir Balçova gitar kursu, kısa sürede onlarca parça çalmak isteyen kişinin ilk tercihi!

Hobi ya da profesyonel olarak gitar çalmak istiyorsanız Balçova gitar kursu öğretmenlerimizin sizler için oluşturacağı programlar ile bunu kısa sürede başarabilirsiniz.

Gitar çalmak, sandığınızdan çok daha kolay! Doğru metotlar, doğru öğretmen ve doğru çalışma biçimi ile ilk 3 ay içinde onlarca parça çalmayı öğrenebilirsiniz.

Müzik eğitimini birçok kurumdan alabilirsiniz. Evet bu doğru ancak Söz Konusu Sanat Balçova’da gitar dersi almak isteyenleri neler mi bekliyor ?

  • Ücretsiz telafi dersi imkanı
  • Haftanın 7 günü dilediğiniz saatte eğitim
  • Tamamı sizlerin çalmak istediği parçalardan oluşan ders içerikleri
  • Dönem sonunda sahne alma fırsatı
  • Sizin gibi sanata ilgili birçok kişi ile sosyalleşme imkanı
  • Aile sıcaklığı tadında, sadece ders almak için değil aynı zamanda vakit geçirmeye de gelebileceğiniz bir ortam
  • Bire bir ve sınıf dersi seçenekleri

Ve daha onlarcası sizi bekliyor.

Hemen İzmir Balçova gitar kursu için ücretsiz deneme dersine randevu oluşturun. En nitelikli gitar dersinin nasıl gerçekleştiğini deneyimleyin!

İzmir Balçova Gitar Kursu – Lider Eğitim

Balçova gitar dersi içerikleri tamamen sizi memnun edecek şekilde, sıkıcılıktan uzak, eğlenebileceğiniz biçimde tasarlanır.

Bunu sürekli vurguluyoruz çünkü sıkıcı parmak egzersizlerini yapmayı sevmediğinizi biliyoruz. Aslına bakarsanız hangi enstrüman olursa olsun kendinizi geliştirmek için düzenli bu egzersizleri yapmalısınız.

Ancak bu egzersizleri daha eğlenceli bir biçimde öğrenme fırsatınız var! Parça çalarak da bu çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Müzik zevkinize, çalmak istediğiniz parçalara göre bir liste oluşturuyoruz ve bu parçaları sizlerin çalarken eğleneceği aynı zamanda sizi geliştirecek pasajlara bölüyoruz. Böylelikle bir yandan hem egzersiz yapıyorsunuz hem de sevdiğiniz parçaları çalıyorsunuz.

Bu kadar mı ? Elbette değil!

Balçova gitar kursunda yapacağınız tüm çalışmalar alt yapı üzerine gerçekleştirilir. Yani bir gitarist olarak ihtiyacınız olan tüm davul, vokal ve diğer enstrümanların alt yapılarını sizler için yazıyoruz.

Sizler de öğrendiğiniz parçaları bunları duyarak üzerine çalıyorsunuz! Hem ritim duygunuzu geliştiriyor hem de tek başına gitar çalmanın verdiği sıkıcılık ortadan kalkıyor.

İzmir Balçova Gitar Kursu Ücretsiz Deneme Dersi

Gitarda kısa sürede onlarca parça çalmanız mümkün ancak sadece bir şartla. Doğru ve sizi sürekli geliştirecek bir eğitim almalısınız.

Ama böyle bir eğitimi gözünüz kapalı nasıl seçebilirsiniz ?

Gözünüz kapalı seçmeyin, öncelikle siz bunu deneyimleyin diye ücretsiz gitar kursu deneme derslerimize katılmanızı istiyoruz.

Bu deneme derslerinin amacı tamamen sizlerin kurumu görmesi ve öğretmenlerimizle tanışmanız. Çünkü biliyoruz ki aklınıza takılan, sormak istediğiniz sorular var ve bu soruları en iyi öğretmenlerimizden öğrenebilirsiniz.

İlk adımı atmak hep korkutucu olmuştur. Bu ilk adımı bilinçli bir şekilde atmanıza, bunu en sağlıklı şekilde deneyimlemenize işte ücretsiz Balçova gitar kursu deneme dersi ile yardımcı oluyoruz.

İzmir Balçova Gitar Kursu Sık Sorulan Sorular

Aşağıdaki sorular sizler gibi gitar dersi almak isteyen ve bizlere iletilen sorulardan oluşuyor. Eğer aradığınız soruları bulamazsanız Söz Konusu Sanat Balçova gitar kursu iletişim numarasından bizleri arayabilir ya da Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Youtube sayfamıza abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın!

Gitar derslerinden yararlanmak için gitarım olmalı mı ?

Eğitimlerimize katılmak için enstrüman almanıza gerek yok. Ders harici zamanlarda ücretsiz çalışma imkanı sizleri bekliyor.

Parmaklarım kısa gitar çalabilir miyim ?

Parmak boyunuz kısa ise üzülmenize gerek yok. Parmak açma egzersizleri ile rahatlıkla gitar üzerinde parmaklarınızı açabilirsiniz.

İkinci bir seçenek ise daha küçük perde aralığına ve kasaya sahip gitar seçimi olabilir. Bu şekilde de rahatlıkla gitar çalabilirsiniz.

Balçova gitar kursu ders gün ve saatleri nelerdir ?

Ders gün ve saatlerini tamamen ortak belirliyoruz. Haftanın 7 günü dilediğiniz zaman eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Balçova Gitar kursu dışında ilginizi çeken başka kurslar bulunuyor mu ? Hemen aşağıdaki bağlantıları inceleyin ve dilediğiniz branş hakkında bilgi alın ;

 İzmir Gitar Kursu

→ İzmir Çello Kursu

→ İzmir Bağlama Kursu

→ İzmir Yan Flüt Kursu

→ İzmir Şan Kursu

→ İzmir Bateri Kursu

→ İzmir Keman Kursu

→ İzmir Piyano Kursu

→ İzmir Klarnet Kursu

→ İzmir Saksafon Kursu

→ İzmir Resim Kursu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu