Kurslar

İzmir Bateri Kursu

İzmir bateri kursu ya da İzmir davul kursu mu arıyorsunuz ? Artık bu arayışınıza son vermenin zamanı geldi.

En uygun bateri kursu fiyatları ile kısa sürede öğrenme garantili eğitimler sizi bekliyor. Ayrıca ders harici zamanlarda gelip ücretsiz bir şekilde çalışma da yapma imkanını da sizlere sunuyoruz.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek, kendinize stres atabileceğiniz bir hobi arıyorsanız bateri eğitimleri kesinlikle ihtiyacınızı karşılayacak.

Hızlı bateri çalmak için ihtiyacınız olan her şey Söz Konusu Sanat’ta sizleri bekliyor.

Temel ve rock ritimlerinin yanı sıra stil incelemelerine kadar her şey bu bateri kursunda sizi bekliyor.

El ayak koordinasyonu, nota bilgisi, bateride atak oluşturma bilgileri, baget kontrolü, rudimentler ve çok daha fazlası.

A’dan Z’ye oluşturulmuş öğrenme programı ile özel bateri dersleri sizleri kısa sürede usta bir bateriste çevirecek.

Söz Konusu Sanat bateri eğitimi hakkında birçok sorunuz olduğunu biliyoruz. Ücretsiz bateri kursu deneme derslerine katılarak bu soruların cevaplarını almaya ne dersiniz ? Baterinin nasıl çalındığını öğrenin ve bu işin ne kadar keyifli olduğunu deneyimleyin.

İzmir Bateri Kursu Eğitim Programı 

Bateri çalmak gerçekten çok kolay. Baget kontrolü, el ve ayak koordinasyonu ilk başta oldukça karışık görünüyor farkındayız ancak kesinlikle böyle değil.

Olay tamamen sistematik ilerleyiş içerisinde gizli. İşte bu noktada da tüm teknikleri doğru bir şekilde kavradıktan sonra hepsinin kombin edilmesin önem taşıyor.

Kısa sürede kendini geliştirebileceğiniz, bateri çalmaktan zevk alacağın, seni mükemmel bir baterist yapacak ders içeriklerimiz hazır ve sürekli olarak güncelleniyor.

Enstrüman öğrenmenin temeli düzenli etüt yapmak da ama biliyoruz ki sadece etüt çalışması kişilerin canını oldukça sıkıyor. İşte bu noktada kişiye özel bateri kursu programı devreye giriyor.

Peki nedir bu özel bateri kursu programı ? Aslında oldukça basit. Sizlerin müzik zevkine ve çalmak istediği parçalara göre tasarlanan bir müfredat bu.

Bir yandan çeşitli etütlerle kendinizi geliştirirken diğer yandan bu etütleri sevdiğiniz parçalar içerisinde tekrarlıyorsunuz. Böylelikle motivasyonunuz hiç düşmeden sürekli olarak artış gösteriyor ve parça çalarak tekniklere hakim oluyorsunuz.

Bateri Kursu Ders İçeriği 

  • En güncel ve tamamı eksiklerinizi giderecek 100’den fazla eğitim metodu
  • Haftanın 7 günü 09:00 – 22:00 arasında ders alma imkanı
  • Hem akustik hem de dijital bateri de ders alma imkanı
  • Tam donanımlı bateri kursu odalarımızda yapacağınız çalışmalar alt yapılarla desteklenme olup tam bir konser havasında gerçekleşmektedir
  • Tamamen kişinin müzik zevkine ve ilerlemek istediği alana yönelik oluşturulan bateri öğrenme programı
  • Ders harici zamanlarda ücretsiz etüt yapma imkanı
  • Her bütçeye uygun bateri dersleri
  • Her yaş aralığına yönelik özel eğitim
  • Alanında uzman bateristlerin gelip konuşma yaptığı workshoplar

İzmir Ücretsiz Bateri Kursu Deneme Dersi

Ücretsiz bateri kursu  kesinlikle katılmanızı tavsiye ettiğimiz hizmetler biri.

Peki neden ücretsiz bateri kursu deneme dersi bu kadar önemli ?

Öncelikle bateri dersleri alacağın kurumu görmen, öğretmenlerimizle tanışman ve bizim seni yakından tanımamız sana özel bir program çıkarırken oldukça işimize yarıyor.

Dediğimiz gibi ders içerikleri kesinlikle kişiye özel.

İkinci olarak daha önceden bateri çalmayı hiç deneyimlemediysen kaçırılmaması gereken mükemmel bir fırsat bu.

Deneyim diyoruz çünkü eğitimlere katılmak isteyenlerin akıllarında hep bir soru işareti oluyor ve ” ben yapamam, yeteneğim yok, bu yaştan sonra bateri benim neyime ” düşünceleri geçiyor.

Yaklaşık 20 dakika kadar süren deneme dersinde öncelikle sizlere bateri tanıtılıyor. Bateride duruş, baget tutuşu gibi kavramları öğreniyorsunuz.

Ardından çeşitli egzersizler yapıyoruz ve bu 30 dakika içerisinde kesinlikle sizlere bir parça çalmayı öğretiyoruz. Amacımız bu noktada tamamen ön yargılarınızdan kurtulmanız.

Bateri çalmanın ne kadar zevkli olduğunu, bateri çalmanın aslında çok da zor olmadığını kendiniz deneyimleyin istiyoruz.

Bu nedenle de İzmir bateri kursu ücretsiz deneme dersine katılmanı şiddetle tavsiye ediyoruz.

İzmir Özel Bateri Kursu 

İzmir özel bateri kursu ayrıcalığı ile kısa sürede 100’lerce parça çalmayı öğrenin. Uygulamanız, takip etmeniz gereken tek şey size özel oluşturulan bateri kursu programı.

Başarıyı yakalamanız, eksiklerinizi gidermeniz için ihtiyacınız olacak tüm çalışmalar bu programda yer alıyor.

Sadece günlük 30 dakikalık çalışmalar bu başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak. Eksiklerinizi kapatacak ve mükemmel bir baterist olmanız için gerekli alt yapıyı oluşturacak. 

Yetişkinler İçin İzmir Bateri Kursu

İzmir’de yetişkin kursları arıyorsanız belki de bateri dersleri ihtiyacınız olan eğitim olabilir.

Günlük rutin hayatın sıkıcılığından uzaklaşmak, günün stresini atmak için mükemmel bir tercih!

Kafa dağıtmak, eğlenmek, efor sarf etmek ve spor yapmak. Aslında hepsi bateri kursu ders içeriğinde mevcut.

Belki de şimdi bir şans verme sırasıdır, ne dersin ? Hemen iletişime geçin en uygun fiyatlarla yetişkinler bateri kursundan yararlanın.

Çocuklar İçin İzmir Bateri Kursu

Küçük yaş grupları için bateri eğitimlerine katılım yaşı 3 ve üzeridir.

Vücuttaki bir çok kas grubunun gelişimini destekleyen bateri eğitimi küçük yaş grupları için inanılmaz faydalıdır.

Amacımız bu yaş grubuna enstrümanı sevdirmektedir. Bu nedenle ders içeriği orff ile beraber tasarlanmaktadır.

Küçük yaş gruplarına yapabileceğiniz en güzel yatırım kesinlikle müziğin bir dalı ile uğraşmasıdır.

Hemen arayın ve en uygun ücretlerle çocuk bateri kurslarından yararlanın.

İzmir Göztepe Akustik Bateri Kursu 

İzmir Göztepe bateri kursu ile hayalleriniz için bir adım atmanın tam zamanı!

Disiplin, çalışma ve özveri. İşte bunların her birini uyguladığınız zaman bateride başarısız olmanızın imkanı yok.

Size özel bateri kursu çalışma programı ile zorlukları kolayca aşın ister hobi ister profesyonel olarak kendinizi geliştirin.

%100 öğrenme garantili MEB onaylı bateri kursu sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hazır bekliyor.

Söz Konusu Sanat Bateri Kursu İzmir’de Nerede ? 

Bateri kursu İzmir Göztepe’de hizmet vermektedir. Ulaşım açısından oldukça merkezi bir yerde olan müzik okulumuza metro, tramvay ve toplu taşıma araçlarından indikten sonra 3 dakika yürüyerek gelebilirsiniz.

Ayrıca bateri kursu İzmir’e Alsancak, Buca, Gaziemir, Hatay, Karabağlar, Üçyol, Konak, Balçova, Bornova, Karşıyaka, Narlıdere, Urla, Yeşilyurt, Mavişehir, Bostanlı, Güzelyalı, Küçükyalı, Çiğli, Bergama, Manisa’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bateri Kursu İzmir İçin Sıkça Sorulan Sorular 

Aşağıda yer alan soruların büyük çoğunluğu deneme dersine katılan ya da bizlere whatsapp gibi platformlardan iletilenlerden oluşmaktadır.

Eğer merak ettiğiniz soruları aşağıda bulamazsanız bizleri arayabilir ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Youtube sayfamıza abone olarak bizi destekleyebilir, eklenen içeriklere ilk siz erişerek sanat alanındaki haberleri takip edebilirsiniz.

İzmir bateri kursu öğretmenlerinin tamamen size özel hazırladığı programlar ile kısa sürede eğlenerek bateri çalmayı hemen öğrenin!

İzmir bateri kursu ile ilgili en çok merak edilen sorular işte karşınızda!

Bateri çalmak zor mu ?

Bateri çalması kesinlikle zor değildir fakat eğitim sürecinde biraz daha yavaş ilerleyeceğiniz noktalar illaki olacaktır.

Çünkü hem iki el hem de iki ayak farklı şekilde ritm tutacak-buna koordinasyon çalışması adı verilir-dışarıdan bakınca çok zor durabilir.

Ama adım adım denedikten sonra zor değil eğlencelidir. Bir süre sonra sınıftan her çıktığınızda yüzünüzde kendinizi engelleyemediğiniz bir tebessüm ile bulmanız mümkün.

Bateri eğitiminde öncelikle bagetlerin hakimiyeti ve bagetlerin en doğru şekilde tutulması için yani ”stick control” adı verilen dersler ile trampet ve pad üzerinde çalışmalar yapılır.

Sonrasında ufak ritm çalışmalarına geçilir. Ve ara dersler ile zenginleştirdiğimiz metodlar ile ritm çalışmaları sonrasında sevdiğiniz şarkıların çalışmalarına geçilir.

Ardından öğrenilmesi gereken tüm ritm kalıpları yavaş yavaş çalışılmaya başlanır.

Bateri çalmayı ne kadar sürede öğrenirim ?

Davul çalmayı öğrenme süreniz isteğinize ve çalışmalarınıza bağlıdır.

Eğitim süreci ilerleyen aşamalarda tarza göre değişkenlik gösterse de temel eğitim süreci 12 ay kadardır.

Bu süre içerisinde birçok parçayı öğrenecek ve kendini ciddi bir seviyede geliştirmiş olacaksın. Ayrıca teorik eğitim konusunda da güzelce yol kat edeceksin.

Fakat daha profesyonel bir eğitim daha uzun sürebilmektedir. ”Bateri çalmayı öğrenmek” uzun bir süreç değildir. Bu yine her enstrümanda olduğu üzere halk efsanelerine dayanır.

Bu süreç tamamen sana bağlı! Derslere devamlılığın kadar evde yaptığın çalışmalar çok önemli. Youtube gibi platformlarda ünlü bateristleri takip edebilir, onların tekniklerini çalışarak kendini daha da geliştirebilirsin.

İzmir bateri kursu fiyatları nedir ?

Bateri kursu fiyatları eğitim aldığın kuruma, öğretmen kalitesine, derste kullanılan ekipmanların kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Bateri kursu İzmir fiyatları, ders ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Elektronik davulda mı yoksa akustik davulda mı eğitim veriyorsunuz ?

Söz Konusu Sanat İzmir bateri kursu eğitim programında her iki bateri çeşidini de kullanıyoruz.

Derslerde hem dijital bateriyi hem de akustik bateriyi çalmayı öğreniyorsunuz.

Bateri kursuna başlamak için geç mi kaldım ?

Yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu düşünün.

Hayallerini gerçekleştirmek, kendiniz için bir adım atmak için kesinlikle geç kalmadınız. Siz yeter ki çalışmak kendinizi geliştirmek isteyin.

İzmir bateri kursu öğretmenlerimiz sizlere bu konuda gereken tüm desteği sağlayacaktır.

Bateri satışınız var mı ?

Anlaşmalı çalıştığımız müzik mağazaları var. Buradalardan isterseniz dijital isterseniz akustik olmak üzere daha uygun fiyatlara sizler adına temin edebiliyoruz.

Evde bateri çalışmasını nasıl yapabilirim ?

Evde kendi kendine bateri çalışması için bir çift baget ve bir çalışma pedi yeterli.

Sağ ve sol el kontrolünüzü arttıracak bu çalışmalar işinizi görecektir.

Tabi ki de ders harici zamanlarda gelerek ücretsiz bir şekilde İzmir bateri kursu odalarında çalışmalarınızı yapabilir, kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

Bateri dışında başka kurslara da mı ilginiz var. ? Aşağıdaki bağlantıları kullanarak dilediğiniz kurs hakkında bilgi alabilirsiniz ;

→ İzmir Çello Kursu

→ İzmir Bağlama Kursu

→ İzmir Yan Flüt Kursu

→ İzmir Şan Kursu

→ İzmir Bateri Kursu

→ İzmir Keman Kursu

→ İzmir Piyano Kursu

→ İzmir Klarnet Kursu

→ İzmir Saksafon Kursu

→ İzmir Resim Kursu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu