Kurslar

İzmir Çello Kursu

İzmir’de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir çello kursu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Söz Konusu Sanat özel çello kursu olarak sizlere alanında en iyi hizmeti veriyoruz.

İzmir çello kursu eğitim programı içerisinde sizlerin temelini geliştirmek ve kısa sürede 100’lerce parça çalmanıza yardımcı olacak müfredatlar oluşturuyoruz.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için bir hobi kursu mu arıyorsunuz ? Ya da lise, üniversite müzik bölümlerine mi hazırlanmayı düşünüyorsunuz ? Hem sesi ile hem de görüntüsü ile çello kursu sizin için mükemmel bir tercih olabilir.

Amacımız en kısa sürede bir alt yapı oluşturmak çünkü biliyoruz ki birçok parçayı çalmak istiyorsunuz. Bunu yapabilmek içinde notaları iyi okumalı, çelloda sesleri temiz basmalı ve teknikleri doğru kullanmalısınız.

Özellikle ders harici zamanlarda yapacağınız çalışmalarda internetten birçok parçanın notalarına ulaşıp çalışmayı deneyebilirsiniz.

Eğer düzgün bir çello eğitimi almadıysanız büyük ihtimalle sesler kötü çıkacak, tempo olmayacak ve en kötüsü de enstrümandan soğumanız söz konusu olacaktır.

Biz bu aşamada herhangi bir sorun yaşamamanız için özenle kişiye özel çello öğrenme programı oluşturuyoruz. Tamamı sizin eksiklerinizi giderecek ve başladığınız bir eseri doğru bir şekilde yorumlamanıza yardımcı olacak içeriklerle destek oluyoruz.

İzmir çello kursları arasında en popüler kurs olan Söz Konusu Sanat’ta ücretsiz deneme derslerine katılarak kendiniz, eşiniz ya da çocuğunuz için bir adım atabilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm soruları öğretmenimize sorabileceğiniz ücretsiz çello kursu deneme dersleri aynı zamanda sizler için çok eğlenceli geçecek, bunun garantisini veriyoruz.

İzmir Çello Kursu Eğitim Programı

Çello, perdesiz bir enstrüman olduğu için çalımının çok zor olduğu düşünülür ama aslına bakacak olursanız her enstrümanın belirli zorlukları vardır.

Bu zorluklar ise o enstrümanı değerli kılan ve onu keşfetmeniz için size yol gösterici bir niteliktedir. Doğru bir öğretmen ve doğru bir öğrenme programı ile çello eğitiminde başarıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kısa sürede 100’lerce parça çalmak hayal değil. Günümüz dünyasında, her sıkıntıya yönelik oluşturulan müzik metotlar ile artık çok daha kolay bir şekilde çello öğrenebilirsiniz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz ? Diğer müzik kurslarından farklı olarak sizlere nasıl bir hizmet sunuyoruz ?

Aslında cevap oldukça basit ;  kişiye özel çello kursu eğitim programı oluşturarak.

Enstrümanda kendinizi geliştirmek için sürekli egzersiz yapmalısınız. Bunu kesinlikle okumuşsunuzdur. Ancak sürekli olarak egzersiz ya da etüt çalışmak sizin enstrümandan beklentinizi karşılamayabilir.

Bu noktada sizlerin zevkine, çalmak istediğiniz parçalardan oluşan bir öğretim yöntemi devreye giriyor. Her bir parça kendi içerisinde egzersizdir aslında.

Amacımız sürekli motivasyonunuzu yüksek tutarak parça çalarken teknik olarak kendinizi geliştirmenize yardımcı olmak.

Yani aslında hem çeşitli egzersizler yaparak teknik olarak kendinizi geliştiriyorsunuz hem de parça çalarak bu işten fazlası ile tat alıyorsunuz. Harika değil mi ?

Çello Kursu İzmir Ders İçeriği 

 • Esnek ders gün ve saatleri
 • Haftanın 7 günü 09:00 – 22:00 arası sürekli eğitim
 • Kişiye özel hazırlanan çello dersi içerikleri
 • Ders harici zamanlarda ücretsiz bir şekilde dilediğiniz kadar çello çalışma imkanı
 • Çello derslerinde sadece bu enstrümanı çalmayı öğrenmezsiniz. Ders içeriğine dahil olarak ücretsiz teori ve solfej dersleri
 • Her yaşa her bütçeye uygun eğitim
 • Öğrendiklerinizi dönem sonu konserlerinde sergileme fırsatı
 • Öğretmen ve öğrencilerden oluşan oda müziği gruplarında çalma imkanı
 • Sıfır ve ikinci el enstrüman alımlarında teknik destek. İzmir’de birçok müzik mağazası ile anlaşmalı çalışıyoruz böylelikle sizler adına daha uygun fiyata çello temin edebiliriz.
 • Ya da dilerseniz ikinci el alımlarda sizin adınıza enstrümanı kontrol ederek işinize yarayıp yaramayacağı konusunda yardımcı olabiliriz.
 • %100 öğrenme garantili çello dersleri

İzmir Ücretsiz Çello Kursu Deneme Dersi 

Ücretsiz çello kursu sizler için sunduğumuz ve özellikle çello hakkında bir bilgisi olmayan kişilerin kesinlikle katılması gereken, kaçırılmaması gereken bir fırsat!

Ücretsiz İzmir çello kursu deneme dersini bu kadar önemli yapan şey ne peki ?

Öncelikle çello dersleri alacağın kurumu görmek, öğretmenimizle tanışmak, merak ettiğin soruları direkt olarak öğretmenimize sormak ve en sağlıklı cevapları almak senin açından oldukça önemli.

İkinci olarak ise biz, sizleri tanımak istiyoruz. Müzikten beklentileri, gelmek istenilen seviyeleri, çalmak istenilen parçaları öğrenmek istiyoruz. Çünkü ders içeriklerimizi buna göre tasarlıyoruz.

Ayrıca en sık karşılaştığımız ” ben yapamam, yeteneğim yok, çello benim neyime ? ” sorularının cevaplarını alabilmemiz için ön yargılardan kurtulmana yardımcı oluyoruz.

Yaklaşık 30 dakika süren İzmir çello kursu ücretsiz deneme dersleri işte bu ön yargılardan kurtulmak için çok önemli. Neden mi ?

Hiç bilmediğimiz bir alanda adım attığımız zaman içimizi kaplayan panik hissi, başaramayacağımız düşüncesi oldukça doğal bir durumdur. Ancak bizler deneme dersinde ;

 • Çello nasıl tutulur
 • Yay nasıl çekilir
 • Notalar nasıl okunur

gibi konularda sizlere bilgiler aktarıyoruz. Aslında bir alt yapı oluşturuyoruz ve bu 30 dakika içerisinde emin olun çello çalmanın o kadar zor olmadığını sen kendin deneyimliyorsun. İşte bu noktada da tüm ön yargılarından kurtulabiliyorsun.

İzmir Özel Çello Kursu 

İzmir özel çello kursu öğrenme programı ve alanında uzman enerjik öğretmenlerinin yardımı ile anında başarıyı yakalayacaksın.

Yapmanız gereken bir şey var. O da sizler için oluşturulan programa uymak ve düzenli çalışmak.

Enstrümanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız disiplinli bir şekilde vakit ayırmalısınız. Biz bunu yapacağınızı biliyoruz çünkü ilginiz var.

Hadi hemen ücretsiz deneme dersleri için bir randevu oluşturun ve sizler için en sağlıklı yol haritasını birlikte çizelim.

Yetişkinler İçin İzmir Çello Kursu 

İzmir’de yetişkin kursları arıyorsan belki de çello dersleri aradığın eğitim olabilir.

Rutin, bunaltıcı bir günün sonunda kendini bir hobi edinerek, bu alanda kendini geliştirerek ödüllendirmeye ne dersin ?

Kafa dağıtmak, sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak ve en önemlisi bunların hepsini yaparken kendini müzikal bir alanda donanımlı hale getirmek oldukça tatmin edici değil mi ?

Hemen iletişime geç ve İzmir yetişkin çello kurslarından en uygun fiyatlarla yararlan.

Çocuklar İçin İzmir Çello Kursu 

İzmir çello kursu çocuklar için en alt katılım yaşı 5’tir.

Üstelik ilk aşamada enstrüman alınmasına da gerek yok. Çocuğunuzun fiziksel özelliklere göre en uygun çello boyutu ile müzik okulumuzdaki enstrümanaları kullanabilirsiniz.

Tabi ki de küçük yaş gruplarına verilen yetişkin grupları gibi değildir. Amacımız öncelikle enstrümanı sevdirmek.

İzmir çocuk kurslarına hemen kayıt ol ve gelişimine katkıda bulun.

Bu nedenle ders içerikleri ritmik oyunlarla ve orff ile desteklenmektedir.

İzmir Göztepe Çello Kursu 

İzmir Göztepe çello kursu ile hayallerinize bir adım daha yaklaşırsınız çünkü bu yolda tek başınıza yürümezsiniz.

Herhangi bir sıkıntı ile karşılaştığınız zaman sizi başından savan, ilgilenmeyen kişilerle karşılaşmazsınız. Kendinizi geliştirmeniz için elinden geleni yapan ve tam anlamı bir öğretmen vasfı taşıyan kişilerle çalışma yaparsınız.

Kısa sürede çello çalmak istediğinizi biliyoruz! Günlük sadece 30 ar dakikalık çalışmalar ile tüm eksiklerinizi giderin ve iyi bir çellist olmak yolunda sağlam adımları birlikte atalım.

Söz Konusu Sanat Çello Kursu İzmir’de Nerede ? 

Çello kursu İzmir Göztepe’de eğitimlerine aktif olarak devam etmektedir. Sizler de tramvay, metro ve otobüs duraklarına 3 dakika yürüme mesafesinde olan müzik okulumuza hemen gelerek bu eğitimden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca çello kursu İzmir’e Bornova, Alsancak, Gaziemir, Hatay, Karabağlar, Yeşilyurt, Konak, Güzelyalı, Küçükyalı, Balçova, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Narlıdere, Urla, Çiğli, Bergama ve Manisa’dan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çello Kursu İzmir İçin Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda paylaştığımız soruların tamamı bizlere deneme dersinde yöneltilenlerden oluşmaktadır.

Eğer aradığınız soruyu aşağıda bulamazsanız Söz Konusu Sanat İzmir çello kursunu isterseniz arayabilir isterseniz Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

İzmir çello kursu ile eğlenerek öğrenin! Size özel hazırlanan ders içerikleri ile sevdiğiniz parçaları kısa süre çalın ve kendinizi geliştirin.

Youtube sayfamıza hemen abone olun. Eklenen içeriklere ilk siz ulaşın ve ücretsiz etütler ile kendinizi geliştirin.

İzmir çello kursunda alanında en tecrübeli öğretmenlerden en ekonomik şekilde ders alın.

İzmir çello fiyatları nedir ?

Çello ücretlendirmeleri almak istediğiniz çellonun kalitesine göre çeşitlilik göstermektedir.

Pahalı bir çello satın almanız da hesaplı bir çello satın alman da mümkündür. Eğer korkularınız varsa, çelloyu alırım sonra vazgeçersem bir kenarı atarım boşuna çello satın almak için çok para vermeyeyim diyorsanız, ucuz bir çello satın alabilirsiniz fakat çok ucuz bir çello satın alırsanız çello çalmaktan çok zevk almayabilirsiniz.

Çello kursu İzmir olarak en ucuz çelloyu tercih etmek yerine biraz daha kaliteli bir çello satın almanızı öneririz.

Ne kadar sürede çello ile parça çalarım ?

Çalmak istediğiniz şarkının zorluğuna göre bu süre bir kaç ayı ya da bir kaç haftayı bulabilir.

Bir de çello çalışmak için, çello egzersizlerine ayırdığınız sürede öğrenme sürenize doğrudan etki edecektir.

Kısa sürede çello çalmanın, kısa sürede çelloyla şarkı çalmanın yolu bıkmadan ve belli bir rutinde çello egzersizleri yapmaktan geçer.

İstediğiniz seviyeye daha kısa sürede gelmek istiyorsanız İzmir çello kursu öğretmenlerimizden sana özel çalışma programı oluşturmasını isteyebilirsiniz.

Yoğun bir tempo ile daha kısa sürede kendini geliştirmek tamamen kendi elinde!

İzmir çello kursu fiyatları nedir ?

Çello kursu İzmir fiyatları, ücretleri eğitim aldığınız kuruma, öğretmen kalitesine ve birçok şeye bağlı olarak değişmektedir.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

Kursa katılmak için çello almama gerek var mı ?

Çellonun pek de küçük bir alet olduğu söylenemez, durum böyle olunca çelloyu yanınızda taşımak da sıkıntı olacaktır.

Çello eğitimi alırken çellonu yanında getirmenize gerek yok. Çello dersleri sırasında çello kursumuzun çellolarını kullanabilirsiniz ve ayrıca çello satın almadıysan öğrenme süreciniz boyunca İzmir çello kursu odalarında yer alan çelloları kullanabilirsiniz.

Çello dersi dışında ilgini çeken başka branşlarda mı var ? Aşağıdaki bağlantıları ziyaret ederek dilediğiniz kurs hakkında bilgi alabilirsiniz ;

→ İzmir Çello Kursu

→ İzmir Bağlama Kursu

→ İzmir Yan Flüt Kursu

→ İzmir Şan Kursu

→ İzmir Bateri Kursu

→ İzmir Keman Kursu

→ İzmir Piyano Kursu

→ İzmir Klarnet Kursu

→ İzmir Saksafon Kursu

→ İzmir Resim Kursu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu