Kurslar

İzmir Güzelyalı Keman Kursu

Güzelyalı‘da oturuyor ve evinize yakın bir müzik kursu mu arıyorsunuz ? Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve kaliteli vakit geçirmek mi istiyorsunuz ?

İzmir Güzelyalı keman kursu tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kısa sürede öğrenme garantili eğitimleri ile sizleri müziğin büyüleyici dünyasına davet ediyor!

Stres atmak, sosyalleşmek, sanatın her alanı ile ilgilenen kişilerle bir arada buluşmak ve aynı zamanda da eğitim almak. Günümüz dünyasında belki de en çok ihtiyacımız olan durumlardan birisi de bu.

Bunların her birini kolaylıkla gerçekleştirmek sizin elinizde. İzmir’de keman kursu veren yerler oldukça fazla ancak merkezi bir konumda yer alan Söz Konusu Sanat Güzelyalı keman kursunda eğitim almanın avantajlarını merak mı ediyorsunuz ?

 • Dilediğiniz saatte keman eğitimine katılma şansı
 • Öğrencilere ve sektörlere özel indirimler
 • Vardiyalı çalışan kişiler için esnek ders gün ve saatleri
 • Sadece ders almak değil aynı zamanda sosyalleşmenin de adresi
 • Enstrüman almadan eğitim alabileceğiniz tek kurum
 • Ders harici zamanlarda ücretsiz çalışma imkanı
 • Ücretsiz telafi dersleri ve konserlerde yer alma şansı

Ve daha onlarca neden sizleri İzmir Güzelyalı keman kursunda bekliyor.

Hemen ücretsiz deneme dersine katılın. Keman alanında alabileceğiniz en kaliteli eğitimi kendiniz deneyimleyin. İletişim için 0553 174 68 89 numarasını arayabilir ya da Whatsapp butonundan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Güzelyalı Keman Kursu Lider Eğitimin Adresi

İzmir Güzelyalı Keman DersleriKısa sürede enstrüman çalmak istediğinizi biliyoruz. Bu müzik eğitimine başlayan hemen hemen herkesin tek isteği denilebilir.

Özellikle hobi amaçlı bir şekilde kendinizi geliştirmek istiyorsanız bunu istemek de en doğal hakkınız. Sıkıcı egzersizlerle boğuşmak yerine parça çalmak çok daha eğlenceli geliyor kulağa değil mi ?

Keman derslerimizin içeriklerini oluştururken bunu göz önünde bulunduruyoruz. Amacımız sizlere vakit kaybettirmeden en kısa sürede parça çalmanızı sağlamak.

Böyle dediğimiz zaman yanlış anlaşılıyor o nedenle bu hassas konuyu sizler için şu şekilde açıklamak istiyoruz ;

– İzmir Güzelyalı keman kursu öğretmenlerimiz ile yapacağınız çalışmalar da tabi ki de aynı zamanda egzersizler çalışacaksınız.

– Teknik gelişiminizi desteklemek, notalara daha çok hakim olmanız ve özellikle de ilerleyen aşamalarda canınız bir parça çalmak istediğinde notalarına bakarak bunu çalabilmeniz için etütler oldukça önemli.

– Ancak bir noktada sürekli egzersiz yapmak sıkıcı oluyor. İşte bu noktada kişiye özel keman kursu öğrenme metodu devreye giriyor.

Kişiye özel öğrenme metodu nedir ?

Sizlerin müzik zevkine göre tasarlanmaktadır. Çalmak istediğiniz parçalar seviyenize uygun hale getirilip çalışması yapılır. Aslında bir yandan parça çalmayı öğrenirsiniz diğer yandan ise yine egzersiz yaparsınız.

Peki sonuç nedir ? Aslında tamamen motivasyon. Arada kendimizi ödüllendirmemiz gerekli. İşte bu öğrenme metodu size bu açıdan yardımcı oluyor.

İzmir Güzelyalı keman kursunda alacağınız eğitimin benzersiz ve nitelikli olması için sürekli olarak içeriklerimizi güncelliyoruz.

İzmir Güzelyalı Keman Kursu Ücretsiz Deneme Dersi

Youtube sayfamıza abone olarak bizi desteklemek ister misiniz ? Hemen Söz Konusu Sanat’a ait tanıtım filmini izleyin, ayrıcalıklı müzik eğitiminin nerede ve nasıl gerçekleştiğini öğrenin!

Amacımız kesinlikle kaliteli vakit geçirmenizi sağlamak. Hobi ya da profesyonel olarak hangi alanda ilerlemek istemeniz tabi ki de önemli ama daha da önemlisi harcadığınız vakit buna değmeli.

İşte bu yüzden keyif almalısınız ki her derse daha da istekli gelin. Enstrümanınızı daha çok sevin.

Ancak bunu deneyimlemeden bilmeniz çok zor. Bunu anlayabilmeniz için sizleri ücretsiz keman kursu deneme dersine davet ediyoruz.

İzmir Güzelyalı keman kursu ücretsiz deneme derslerinin amacı aslında aklınızdaki soruların en sağlıklı cevaplarını alabilmeniz.

Kurumumuzu görüp öğretmenlerimizle tanışmanız ve merak ettiğini her şeyi direkt olarak öğretmenlerimizle konuşmanız en iyi şekilde eksiklerinizi kapamanıza yardımcı olacak.

Tabi ki de bu kadar şey ile sınırlı değil keman kursu deneme dersleri. Peki başka ne yapılıyor ? Aslında keman ile ilk tanışmanız bu noktada sağlanıyor.

 • Yay ve keman tutuşu
 • Çeşitli yay egzersizleri
 • Temel düzeyde nota bilgisi
 • Piyano eşlikli çalışmalar

Sizleri bekliyor. Bunu yapıyoruz çünkü keman çalmanın çok zor olduğu algısını kırmak için sizlere bunu deneyimletmemiz gerekiyor. Emin olun ki deneme derslerinden sonra keman çalmanın aslında zordan çok eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz.

İzmir Güzelyalı keman kursu dışında ilginizi çeken diğer kurslar var mı ? Gitar, piyano, çello ya da başka bir branş ? Hemen aşağıdaki bağlantıları takip edin istediğiniz eğitim hakkında bilgi alın ;

 İzmir Gitar Kursu

→ İzmir Çello Kursu

→ İzmir Bağlama Kursu

→ İzmir Yan Flüt Kursu

→ İzmir Şan Kursu

→ İzmir Bateri Kursu

→ İzmir Keman Kursu

→ İzmir Piyano Kursu

→ İzmir Klarnet Kursu

→ İzmir Saksafon Kursu

→ İzmir Resim Kursu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu