Kurslar

İzmir Perküsyon Kursu

Tek başınıza ya da arkadaş grubunuzla stres atacak bir etkinlik mi arıyorsunuz ? Aynı zamanda müzik dinlemekten keyif alıyor ve ritmi elinizle, ayağınızla tekrar mı ediyorsunuz ? İzmir perküsyon kursu sizleri rahatlatacak, günün yorgunluğunu alacak mükemmel bir seçim olabilir.

Stres atmak, deşarj olmak, odaklanmak gibi birçok faydası bulunan perküsyon kursu oldukça eğlenceli ders içerikleri ile sizleri bekliyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için katılabileceğiniz İzmir perküsyon kursu için aynı zamanda hiçbir enstrüman almanıza gerek yok.

Ders harici zamanlarda gelip ücretsiz bir şekilde çalışma yapabileceğiniz müzik okulumuzda ihtiyacınız olan her şey hazır.

Söz Konusu Sanat ritim kursu perküsyon dersleri ile ilgili aklınızda birçok soru mu var ? Hemen ücretsiz deneme dersine katılın. Öğretmenlerimizle tanışın ve keyifli bir deneme dersi ile aklınızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulun.

Vurmalı Çalgılar – İzmir Perküsyon Kursu

Vurmalı çalgılar kendi içerisinde 4 ayrı kategoriye ayrılır. Bunlar jazz – blues, etnik müzik, halk müziği ve sanat müziğidir.

İzmir perküsyon kursu ders içerikleri sizlerin seçmiş olduğu enstrümanlar üzerinden tasarlanır. Böylelikle dersler daha verimli geçer ve ilgi duyduğunuz enstrümanları da öğrenme imkanınız olur.

Sanat müziği çalgıları nelerdir ?

Sanat müziğimizde kullanılan en popüler çalgılar bendir, def, zil, mehter, erbane, kudüm, davul ve kaşıktır

Jazz ve Blues müziği çalgıları nelerdir ?

Jazz ve blues müzikte en sık kullanılan ritim aletleri cajon ve bateridir.

İzmir Perküsyon Kursu Derslerinde Neler Yapılır ? 

Amacımız eğlenerek öğrenmeniz. Bu nedenle ders içerikleri basitten zora doğru olacak şekilde oluşturulur.

Gerekli alt yapının oturması ile beraber ritim kalıpları üzerine çalışmalara başlanır. Önce çeşitli etütlerle desteklenen derslerde içerikler tamamen öğrenildiği zaman parçalara geçilerek kalıcılık sağlanır.

Uygulamalar alt yapı üzerine gerçekleştirilir. Öğretmen eşlikli yapılan perküsyon kursu çalışmaları ile dört dörtlük bir gelişim gösterirsiniz.

İzmir Perküsyon Kursu Ders İçeriği

  • İstediğiniz müzik aletini detaylı öğrenme fırsatı
  • 12 ay haftanın 7 günü ders alma imkanı
  • 09:00 – 22:00 saatleri arasında derslere katılma ve ücretsiz çalışma
  • Dönem sonu grup konserleri ile sahne deneyimi
  • Enstrüman almanıza gerek olmadan derslerden yararlanabilirsiniz
  • Ders içerikleri tamamen sizi mutlu edecek şekilde tasarlanır
  • Enstrüman alımı yapmak istiyorsanız Söz Konusu Sanat’tan tam destek talebinde bulunabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el perküsyon kursu aletlerini birlikte bütçenize göre araştırırız.

Söz Konusu Sanat Perküsyon Kursu İzmir’de Nerede ?

Perküsyon kursu İzmir Göztepe’de yer almaktadır. Göztepe metro, otobüs ve tramvay durakların yürüme mesafesinde bulunan müzik okulumuza ulaşım oldukça kolaydır.

Perküsyon kursu İzmir’e Balçova, Bornova, Gaziemir, Üçyol, Konak, Hatay, Yeşilyurt, Karabağlar, Urla, Narlıdere, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Bayraklı, Çiğli, Güzelyalı, Küçükyalı, Manisa, Bergama’dan rahatça gelebilirsiniz.

İzmir perküsyon kursu fiyatları nedir ?

Perküsyo kursu İzmir fiyatları, ücretleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, mail gönderebilir ya da whatsapptan ulaşabilirsiniz.

Youtube sayfamıza hemen abone olun. Ücretsiz ders içeriklerini takip ederek kendinizi geliştirin.

İzmir perküsyon kursu dışında ilginizi çeken diğer kurslara ait sayfalara aşağıdaki bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz ;

→ İzmir Çello Kursu

→ İzmir Bağlama Kursu

→ İzmir Yan Flüt Kursu

→ İzmir Şan Kursu

→ İzmir Bateri Kursu

→ İzmir Keman Kursu

→ İzmir Piyano Kursu

→ İzmir Klarnet Kursu

→ İzmir Saksafon Kursu

→ İzmir Resim Kursu

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu