Kurslar

İzmir Trompet Kursu

İzmir’de trompet kursu arıyor ancak beklentilerinizi karşılayan bir yer bulamıyor musunuz ? Söz Konusu Sanat özel İzmir trompet kursu ile çok vakit kaybetmeden bu enstrümanı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Zaman hepimiz için oldukça değerli, bunun farkındayız. Bu nedenle en kısa sürede sizlere trompeti öğretmek, seviyenizi ilerletmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Az zamanda büyük işler yapmak zor değil. İyi bir öğretmen, doğru metot seçimleri ile sizde kolayca trompet öğrenebilirsiniz.

Kişiye özel oluşturulan ders içerikleri trompet kursundan alacağınız keyfi, deneyimi maksimuma çıkarın!

Söz Konusu Sanat trompet eğitimi hakkında merak ettiğiniz konular mı var ? Hemen ücretsiz trompet kursu deneme dersi için randevu oluşturun.

Hem öğretmenimizle tanışın hem kurumumuzu görün. Merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz soruların cevaplarını öğretmenlerimizden alın.

İzmir trompet kursları arasında en çok ilgiyi gören kurumumuza dilediğiniz zamana gelebilirsiniz.

İzmir Trompet Kursu Eğitim Programı

Üflemeli enstrümanlar grubunda yer alan trompet üzerinde seslerin elde edilmesi için pistonlar bulunmaktadır. Bu pistonların farklı kombinasyonları kullanılarak ilgili notalar elde edilir.

Karışık gibi görünse de aslında parmak hareketlerini öğrenmek oldukça kolaydır. Zaten eğitim süreci bir anda size notaların tamamını öğretilerek başlamamaktadır.

  • Tek ses üfleme
  • Nota sayısını arttırma, çeşitli tempo ve tartımlarla birleştirme

Olarak ifade edilebilir. Çalması zevkli ve bir o kadar da emek isteyen bir enstrümandır.

Üflemeli enstrümanlar gitar gibi perdeli enstrümanların akort sisteminden yararlanmaz. Yani gitarda teller belirli bir gerginliğe göre ayarlandıktan sonra ilgili perdede nereye basarsanız basın ses değişmez.

Ancak özellikle trompette doğru sesi öğrenmek, onu çıkarabilmek için dudaklarınızın pozisyonu çok önemlidir. Yerine göre sıkmalı yerine göre gevşetmelisiniz.

İzmir trompet kursu ders içeriklerinde bu konular üzerinde durulmaktadır. Amacımız trompetten rastgele sesler değil de bilinçli bir şekilde doğru ses elde etmeniz açısından sizi geliştirmek.

Ayrıca bildiğiniz üzere enstrümanda kendinizi geliştirmeniz için düzenli egzersiz yapmanız gerekli. Ancak sürekli egzersiz ve etüt çalışmak bir süre sonra öğrenciyi sıkmakta ve beklentilerini karşılamamaktadır.

Çünkü enstrümanda parça çalmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle de özel trompet kursu ders içeriklerini oluşturuyoruz.

Bu ders içerikleri sizlerin sevdiği ve çalmak istediği parçalardan oluşuyor tabi ki aynı zamanda da çeşitli etütlerle destekleniyor.

Kısacası bir yandan parça çalarken diğer yandan teknik gelişiminizi etütlerle sağlıyoruz. Bu da derslerden zevk almanızı, enstrümana olan ilginizi artmasını sağlıyor.

İzmir Trompet Kursu Ders İçeriği 

  • İhtiyacınıza göre oluşturulan ders içerikleri
  • Güncel metotlar ve yaratıcı eğitim
  • Haftanın 7 günü dilediğiniz saatte ders alma imkanı ( 09:00 – 22:00 arası )
  • Konserlerde ve sosyal sorumluluk projelerinde yer alma fırsatı
  • İkinci el, sıfır enstrüman araştırmalarında tam destek
  • Öğretmen ve öğrencilerden oluşan dinleti grubu çalışmaları
  • Trompet kursu ders içeriğine dahil olan ücretsiz solfej ve teori dersleri

İzmir Ücretsiz Trompet Kursu Deneme Dersi 

Ücretsiz İzmir trompet kursu deneme derslerinin amacı sizlerin kurumu görmeniz ve öğretmenimizle tanışmanız.

Ayrıca daha önceden hiç trompeti elinize almadıysanız, üflemediyseniz sizler için güzel bir deneyim olacak.

A’dan Z’ye tüm sorularınızı sorup öğretmenimizle konuşabileceğiniz deneme derslerinde aklınızdaki tüm soru işaretlerini tek tek gideriyoruz.

Yapıp yapamayacağınız konusunda çeşitli endişeleriniz varsa ücretsiz trompet kursu deneme dersi sizlere ilaç gibi gelecek, birçok konunun zihninizde şekillenmesini sağlayacak.

İzmir Göztepe Trompet Kursu 

Göztepe trompet kursu yardımı ile kendiniz için bir adım atmanın zamanı geldi. Artık sürekli bahaneler üretip vazgeçtiğiniz hobiniz, hayal olmaktan çıkabilir.

Söz Konusu Sanat’ın uzman trompet kursu öğretmenlerinin sizler için hazırlayacağı programlarla başarıyı yakalayın!

Hem de günde 30 ar dakikalık çalışmalar bunun için yeterli olacak. Tüm eksiklerinizi kapayabileceğiniz gibi parça çalmaya da rahatlıkla başlayabilirsiniz.

Söz Konusu Sanat Trompet Kursu İzmir’de Nerede ? 

Trompet kursu İzmir Göztepe’de bulunmaktadır. Toplu taşıma duraklarına oldukça yakın olan müzik okulumuza gelmeden önce randevu almayı unutmayın.

Ayrıca trompet kursu İzmir’e Buca, Konak, Hatay, Üçyol, Yeşilyurt, Karabağlar, Alsancak, Narlıdere, Urla, Karşıyaka, Bostanlı, Gaziemir, Çiğli, Mavişehir, Bayraklı, Manisa, Bergama, Bornova, Balçova, Güzelyalı, Küçükyalı’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Youtube sayfamıza hemen abone olun. Ücretsiz ders içeriklerini takip ederek kendinizi geliştirin.

İzmir trompet kursu dışında ilginizi çeken başka eğitimler varsa aşağıdaki bağlantıları kullanarak istediğiniz eğitim hakkında bilgi alabilirsiniz ;

→ İzmir Çello Kursu

→ İzmir Bağlama Kursu

→ İzmir Yan Flüt Kursu

→ İzmir Şan Kursu

→ İzmir Bateri Kursu

→ İzmir Keman Kursu

→ İzmir Piyano Kursu

→ İzmir Klarnet Kursu

→ İzmir Saksafon Kursu

→ İzmir Resim Kursu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu