Kurslar

İzmir Üçyol Keman Kursu

İzmir Üçyol keman kursu eğitim programları ile kısa sürede keman çalmayı öğrenmek artık hayal değil!

Yeni bir hobi edinmek, vaktinizi en verimli şekilde değerlendirmek ya da güzel sanatlar fakültesinde okumayı mı düşünüyorsunuz ?

Hepsi birbirinden güzel ve ulaşılabilir hedefler. Doğru yaklaşım, doğru metotlar ve doğru eğitim ile artık hepsi mümkün hem de en kısa sürede!

İzmir’de müzik eğitimi alabileceğiniz birçok kurum var! Peki Söz Konusu Sanat Üçyol keman kursu diğerlerinden farklı olarak sizlere ne mi sunuyor ?

 • Haftanın 7 günü sınırsız eğitim
 • Ders harici zamanlarda ücretsiz çalışma imkanı
 • Enstrüman almadan eğitimlerden yararlanma fırsatı
 • Kişiye özel çalışma programı
 • Öğrendiklerinizi sergilemeniz için sene sonunda sahne gösterileri
 • Ücretsiz telafi dersleri
 • Öğrencilere ve sektörlere göre çeşitli indirimler

Ve çok daha fazlası sizleri İzmir Üçyol keman kursunda sizleri bekliyor!

Aklınızda çok fazla soru olduğunu biliyoruz. Hemen ücretsiz deneme dersine katılın. Merak ettiklerinizi öğretmenimizle bire bir konuşarak en sağlıklı cevapları alın.

İzmir Üçyol Keman Kursu İle Sınırsız Gelişim

Keman kursu dersimize ait içeriklerin tamamı kısa sürede maksimum yol kat etmeniz üzerine kurulmaktadır.

Kısa sürede parça çalmak istediğinizi biliyoruz. Hatta parça çalmak değil iyi bir seviyeye gelerek internetten parça açıp bunu bir anda seslendirmeyi istediğinizi de biliyoruz.

O zaman yapılacak tek bir şey kalıyor. Kişiye özel öğrenme programı.

Kişiye özel öğrenme programı, tamamı sizlerin çalmak istediği ve dinlemekten keyif aldığı parçalar üzerinden oluşturulan bir içerik.

Enstrüman çalarken kendimizi geliştirmek için elbette düzenli egzersiz de yapmalıyız ancak bu egzersizler bir süre sonra oldukça sıkıcı bir hale gelmekte.

Bu noktada da sizler sıkılmadan bu yolda ilerlemenize devam edin diye melodisini bildiğiniz bu sevdiğiniz parçaları aslında size öğretiyoruz. Bir yandan hem egzersiz yapmış oluyor hem de parça çalmayı öğreniyorsunuz.

Keman çalmak gerçekten sandığınızdan daha kolay! Sadece belirli anlarda ilgi çekici içeriklere ihtiyaç duyuyor insan. Bu içerikler de aslında keman çalarken daha çok tat almanızı sağlayacak parçalardan başka bir şey değil.

İzmir Üçyol keman kursu olarak tabi ki de sürekli parçalarla ilerlemiyoruz. Bir yandan sizlerin teknik gelişimi içinde yeterli alt yapıyı oluşturmamız gerekmekte.

Bu alt yapının faydasını daha sonra evde keman çalmak istediğiniz zaman göreceksiniz. Keman dersinde öğrendikleriniz aslında evde daha önceden hiç çalmadığınız bir parçayı çalmak istediğiniz zaman daha da kendini belli edecek.

Notaları güzel okumanız, az hata ile çalmanız, doğru yay basıncını kullanmanız gibi konular işte bu alt yapının içerisinde.

İzmir Üçyol Keman Kursu Ücretsiz Deneme Dersi

Deneme dersleri sizler için sunduğumuz ek hizmetlerimizden bir tanesi ve açıkcası kesinlikle yararlanmanız gereken bir hizmet.

Peki deneme dersinin amacı nedir ? Ücretsiz keman kursu deneme dersinde neler yapılıyor ?

Öncelikle sizin kurumu görmesi, öğretmenimizle tanışması adına ilk adımı attığımız mükemmel bir an. Sizleri tanımak istiyoruz, müzikten beklentinizi, kendinizi ne kadar geliştirmek istediğinizi merak ediyoruz.

Ardından keman ile ilk tanışmanız gerçekleşiyor. Bu süreç içerisinde ;

 • Keman tutuluşu
 • Keman yayının tutuluşu
 • Nota değerleri
 • Keman hakkında çeşitli bilgiler
 • Yay egzersizleri
 • Son olarak da öğretmenimiz ile eşlikli bir parça çalıyorsunuz
Keman çalmanın nasıl bir his olduğunu deneyimlemenizi istiyoruz. Çünkü çok zor, yapamam gibi düşüncelerden kurtulmanızın tek yolu bu alanda atacağınız bir adım. Bunu deneyimlerseniz her şeyi daha farklı olacağını anlayacaksınız.

İzmir Üçyol keman kursu hakkında daha fazla bilgi almak için mutlaka deneme dersi için randevu oluşturun.

Keman kursu fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın ; 0553 174 68 89

Youtube kanalımıza abone olarak bizi desteklerseniz çok seviniriz!

İzmir Üçyol keman dersi dışında ilginizi çeken diğer branşlar varsa aşağıdaki bağlantıları kullanarak istedikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz ;

 İzmir Gitar Kursu

→ İzmir Çello Kursu

→ İzmir Bağlama Kursu

→ İzmir Yan Flüt Kursu

→ İzmir Şan Kursu

→ İzmir Bateri Kursu

→ İzmir Keman Kursu

→ İzmir Piyano Kursu

→ İzmir Klarnet Kursu

→ İzmir Saksafon Kursu

→ İzmir Resim Kursu

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu