Söz Konusu Sanat Blog

İzmir’in En İyi Müzik Kursu

İzmir‘de yaşıyorsanız ve kendinizi ya da çocuğunuzu müzik, resim, yazarlık, fotoğrafçılık, tiyatro, bale, diksiyon, yaratıcı drama gibi alanlarda geliştirmek istiyorsanız kesinlikle kaliteli bir müzik kursuna ihtiyacınız var.

İzmir’in en iyi müzik kursuna kayıt olmak isteyen siz değerli öğrenciler için Söz Konusu Sanat’ta küçük bir geziye çıkacağız.

Bu yazımız içerisinde verdiğimiz hizmetlerden, eğitim içeriklerinden ve sizlerin katılabileceği sertifikasyon programlarından bahsedeceğiz.

Bizim öğrencilerimiz İzmir’de müzik kursu alacaklarsa en kaliteli hizmeti hak ederler.

İzmir‘de birçok müzik kursu bulunmakta. Bunlar arasında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olanlar kadar farklı amaçlarla çalışan dernekler ve vakıflar bulunmaktadır.

Aslında hemen hemen tüm kurumlar kaliteli hizmet vererek öğrencilerine bir şeyler katmak, yeni ufuklar açmak isterler.

Ancak bu son zamanlarda çok farklı bir boyuta ulaştı. Bu kurumlar kendinilerine yatırım yapmamakla beraber öğrencilerini de ancak belirli bir düzeye kadar geliştirebilir oldular.

Çünkü kendilerini daha iyi hizmet vermek, sundukları iyilikleri onlarca insana ulaştırmak ve bir farklılık yaratmak adına çalışmadılar.

Peki daha iyi hizmet verebilmek için ne yapılabilirdi ?

Öncelikle öğretmen kadrolarında kendilerini geliştirmeyi felsefe edinmiş kişilerle çalışabilirlerdi. Ders içeriklerini, materyalleri buna göre tasarlayabilirlerdi.

Her alanda olduğu gibi bu hizmet sektörü de sürekli değişmekte. Önemli olan ise bu değişime ayak uydurabilmek ve gerçekten İzmir müzik okulları arasında parmakla gösterilen, memnun kalınan bir yer olmak için sürekli çalışmak.

İzmir Müzik Okullarında Kimden Eğitim Almalı ?

İzmir’de müzik, resim okullarında eğitim alırken aslında yapmanız gereken ilk şey bu kurumun vizyonunu, eğitime yaklaşımını deneyimlemek.

Peki bu nasıl deneyimlenir ? Yani kursa kayıt olmadan verilen eğitimi, öğretmenlerin iletişimini, kurum sahiplerinin sizlerle olan diyaloglarını ve size iyi niyetli yaklaşımını nasıl anlayabilirsiniz ?

Cevap aslında oldukça basit. Ücretsiz deneme dersine katılmak bunu deneyimlemeniz açısından oldukça önemli.

Normalde birçok kurumda deneme dersinde hangi branşı istiyorsanız öğretmenle konuşmanız için bir gün ve saat belirlenir ve aklınızda olan soruların 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde anlatmanız beklenir.

Bu tamamen yanlış bir yaklaşımdır. Yani daha önceden bu alanlarda herhangi bir bilgisi olmayan kişi bu kadar kısıtlı zamanda neyi, nasıl anlayabilir ki ?

Kendiniz, çocuklarınız güven içinde ders alın 

Alanında uzman, pedagojik formasyona sahip öğretmen kadromuzun sizi bilgilendirmesine izin verin ve hemen ücretsiz deneme dersine katılın.

İzmir müzik kursları alanında size eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşatmaya hazırız!

Söz Konusu Sanat Deneme Derslerinin Farkı Ne ?

Öncelikle biz kesinlikle sizden 10 dakika gibi bir sürede derdinizi, düşüncelerinizi bize anlatmanızı beklemiyoruz. Aksine sizlere en iyi deneyimi yaşatmak, en kaliteli hizmet verebilmek adına sizleri tanımaya çalışıyoruz.

10 dakika değil! Tam 60 dakika gerçekleşen deneme derslerini hizmetinize sunuyoruz.

Bu süre tam olarak öğretmenimizi tanımak, ders işleyişi hakkında bilgi sahibi olmanız, merak ettiğiniz konuları uzun uzun konuşmanız açısından size yardımcı oluyor. Tabi ki de bitmedi!

Deneme dersinden sonra kurum yöneticilerimizle bir kahve eşliğinde Söz Konusu Sanat’ın işleyişine dair konuşabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Amacımız ön yargılarınızı kırmak ve sizlerin gelişimine katkıda bulunmak. Kurulduğumuz günden bu güne sürekli olarak vurguladığımız, sahip çıktığımız iki sözümüz, felsefemiz var.

Bu sözler aynı zamanda Söz Konusu Sanat’ın kimliğini ve eğitim felsefesini taşımaktadır.

  • Bizi öğrencilerimiz her zaman en iyisini hak eder!
  • Söz Konusu Sanatsa Gerisi Teferruattır!

İzmir Müzik Kursları Alanında En İyi Olmak

Bir kurum açılır. Günlük, haftalık, aylık hatta yapılabiliyorsa yıllık planlar yapılır. Bu süre içerisinde sürekli olarak içinde bulunduğu sektörü büyütmek adına kendini geliştirmeye çalışır.

Verdiği hizmetle rakiplerinden sıyrılır. Ardından rakipleri bu ilerleyen İzmir müzik kursunun faliyetlerini inceler, kendi verdiği hizmeti geliştirmeye çalışır.

İşte bu içinde bulunduğunuz, hizmet verdiğiniz sektöre değer veren, geliştiren ve büyüten bir yaklaşımdır. Sonunda herkes kazanır. Kurumun saygınlığı artar, öğrenciler çok daha kaliteli eğitim alır.

Ancak burada bir kurumun yapmaması gereken şey İzmir’de sanat okulunun kendini İzmir’in en iyi müzik kursu olarak tanıtmasıdır.

Bırakın buna, sunduğunuz farklılıkları deneyimleyenler karar versin. Sizin ileri görüşlülüğünüz, çalışmalarınız, hizmetleriniz eğer o insanların yararına ise ve doğru kanallardan insanlara ulaşıyorsanız bu zaten fark edilecektir.

M.E.B’ bağlı kurumumuzda Milli Eğitim onaylı sertifikasyon programlarına katılabileceğiniz gibi yurt dışı denkli sınavları içinde ayrı ayrı programlara katılabilirsiniz.

LCM, ABRSM, Rock School of London müzik programları ile dünya genelinde kabul edilen sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Sertifika programları hakkında bilgi almak için bizi arayın.

 

Haftanın 7 günü dilediğin saatte eğitim alma imkanı. İzmir müzik, resim kursları sizleri bekliyor!

Birebir ve sınıf dersleri ile potansiyelinizi keşfedin, kendinizi geliştirin. Öğrenme garantili eğitimler

Kendinizi bu kadar geliştirmişken sene sonlarında düzenlenen sergilerde ve konserlerde yerinizi almanın tam zamanı

Herhangi bir nedenden dolayı katılmadığınız dersler için ücretsiz telafi imkanı 

Enstrüman almanıza gerek yok. Ders harici zamanlarda dilediğiniz kadar ücretsiz çalışma fırsatı

 

Sinema, konser, çiğdem, boyoz, film ve tabu geceleri! Sınırsız etkinliklere dilediğiniz zaman katılabilirsiniz

Söz Konusu Sanat’ı yakından tanımaya ne dersiniz ? Hadi kısa bir tur atalım.

İşte İzmir müzik kurslarından kareler karşınızda.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu