Kampanyalar

]Kurulduğu ilk günden bu güne sanata farklı bir bakış açısı getiren Söz Konusu Sanat, hala sizlerin istekleri doğrultusunda kendini geliştirmekte ve öğrenci olsun olmasın herkese en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

⇒ Önemli ! ⇐

Söz Konusu Sanat kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçtiğiniz zaman sorunuz.

Sıkıcı bir eğitim anlayışı yerine kişiye özel müfredat desteği ile birlikte sanatın herhangi bir dalında eğitim almak artık çok daha zevkli !

Söz Konusu Sanat ailesine katıldığınız anda bu kurumda sadece ders almadığınızı fark edeceksiniz.

Sürekli düzenlenen aktiviteler, sanat dolu bir ortamda diğer sanat severler ile hoş sohbetler ve çok daha fazlası burada !

Söz Konusu Sanat Kurs Fiyatları

Eğer herhangi bir sanat dalında kendinizi geliştirmek istiyor ancak hangi alanda eğitim almak istediğinize karar veremiyorsanız yapmanız gereken sadece bizi aramak !

Merak ettiğiniz, ilgi duyduğunuz sanat dalı hangisi olursa olsun sizleri Ücretsiz Deneme Dersi Sistemi ile tanıştırmak istiyoruz.

Ücretsiz deneme dersinin avantajları 

  • Herhangi bir ücret ödemeden öğretmenlerimiz ile tanışma fırsatı
  • Ders içerikleri ya da müfredatı ile ilgili sormak istediğiniz soruları alanında uzman öğretmenlerimize sorabilirsiniz.
  • Ders alacağınız kurumu ve bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz

Söz Konusu Sanat Kurs Kurları Hakkında Bilgi

Sanat merkezimizde alacağınız dersler için ayrı ayrı kurlar bulunmaktadır. Katılmayı düşündüğünüz sınıflar hakkında sizlere detaylı bilgi, ön görüşme sırasında verilmektedir.

Bu kurlar arasında aşağıdaki seçeneklerden birini seçebilirsiniz ;

  • Bire bir özel sınıf
  • Kısa zamanda daha çok bilgi sınıfı
  • Arkadaşlarını al gel sınıfı
  • Ekonomik toplu sınıf
  • İzmir’de bir ilk olan online eğitim sınıfı
  • Evders özel sınıfı

Kurlar Hakkında Açıklamalar

Yukarıda bahsettiğimiz çeşitli kurlar hakkındaki detaylı açıklamalara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru için, eğer bu yazımızı mobilden girerek okuyorsanız 0553 174 68 89 numarasına dokunarak bizleri anında arayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sağ altta bulunan konuşma panelinden bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer ki 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde cevap alamazsanız sol tarafta bulunan ” SKS Bilgi Hattı ” fotoğrafına dokunarak direkt whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bire bir özel sınıf

Temel eğitim süreci içerisinde aynı zamanda sizin kişisel zevkinize, eğer enstrüman eğitimi alıyorsanız çalmayı sevdiğiniz parçalardan oluşan, resim dersi alıyorsanız istediğiniz teknikleri içeren ( kara kalem, yağlı boya vb ), yazarlık dersi alıyorsanız yazmak istediğiniz tür ve içeriklerden oluşan ( hikaye, roman, şiir vb ), fotoğrafçılık eğitimi alıyorsanız çekmek istediğiniz fotoğraflara göre ( dış çekim, ürün katalog çekimi vb ) müfredat oluşturulmaktadır.

Kişiye özel bire bir sınıflar tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda ilerleyen bir kurdur.

Kısa zamanda çok bilgi sınıfı

Kısa zamanda çok bilgi sınıfı tamamen hızlandırılmış programlar içindir. Eğer ki düzenli gelme şansına sahip değilseniz, kursa uzun süre devam edemeyeceksiniz ya da yetiştirmeniz gereken bir performans varsa bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bu kurda ders saati arttırılarak devam edilmektedir. Daha sık sürelerde dersler işlenmekte olup daha kısa sürede daha çok kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kısa zamanda çok bilgi sınıfı bire bir özel gerçekleşebileceği gibi dilerseniz arkadaşlarınızla da katılabilirsiniz.

Arkadaşlarını al gel sınıfı

Toplu sınıf ders seçeneklerinden biri olan ” arkadaşlarını al gel sınıfı ” tamamen size özel açılan sınıflardır. Ders içerikleri ve ilerleyişi tamamen size göre belirlenir.

Bire bir derslere göre daha uygun fiyata sahip bu sınıflara dilediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz. Sınıflar size özel olarak açılacağı için siz ne zaman kayıt yaptırırsanız derslerimiz o zaman başlamaktadır.

Ekonomik toplu sınıf

Ekonomik toplu sınıf aynı arkadaşlarını al gel sınıfına benzemektedir. Katılımcı sayısı 8 ile sınırlı olan bu sınıfa kayıt olabilirsiniz. Ekonomik toplu sınıfta ders içerikleri ve ilerleyişi önceden belirlenmiş bir müfredata göre yapılmaktadır.

Yine bire bir derslere göre daha uygun bir ücrete sahip olan toplu sınıflara dilediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz ve aktif olarak devam eden sınıflarımızda yerinizi alabilirsiniz.

Online eğitim

Online eğitim fırsatından yararlanmak için İzmir içerisinde oturmanıza gerek yok. İşten geç çıkan ya da ev rahatlığında ders almak isteyen kişiler için mükemmel bir fırsat olan online eğitimler aynı bire bir özel sınıf mantığı ile işlemektedir.

Ders içerikleri tamamen sizin istediğiniz şekilde ayarlanmaktadır. Ayrıca online eğitimde ne kadar ders almak isterseniz o kadar ödersiniz. İsterseniz 20 dakika isterseniz 200 dakika ! Esnek bir işleyişi sahip online eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için hangi alanda eğitim almayı düşünüyorsanız, sitemizin kurslar sekmesinden istediğiniz kursa tıklayın ve bilgi almaya başlayın.

Ev ders özel sınıfı ile evde ders keyfi

Bir diğer kur seçeneklerimizden biri olan ev ders ile evinizden hiç çıkmadan rahat bir şekilde kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz. Ev ders seçeneğinden bire bir özel olarak yararlanabileceğiniz gibi aynı şekilde arkadaşlarınız ile toplu sınıf eğitimi alarak da bu eğitimden yararlanabilirsiniz.

Söz Konusu Sanat Kampanyaları Hakkında Bilgi

Karşınıza sürekli yenilikler ile çıkan SKS’de uygulanmak olan kampanyalar aşağıda belirtildiği gibidir. Her zaman avantajlı her zaman ekonomik cep dostu eğitimler !

Toplu Teori Dersleri

Hangi enstrüman dersini alıyorsanız alın önceden belirlenmiş ve günü sabit toplu teori derslerine katılabilirsiniz. Teori dersleri haftada bir gün 30 dakika kadar sürmektedir.

Dilerse öğrenciler daha sonrasında etüt odalarımızda teorik olarak öğrendikleri bilgileri enstrüman üzerinde çalışabilirler. Bu süreç zarfında öğretmenlerimizin de gözetimi altında olacaklarından hatasız bir şekilde kendilerini geliştirebilirler.

Müzik aleti almak isteyenlere ek indirimler

Birçok müzik market ile anlaşmalı olarak çalışan Söz Konusu Sanat’tan dilediğiniz enstrümanı daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Aynı zamanda istediğiniz yardımcı ekipmanlar konusunda da bu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken neye ihtiyacınız olduğunu söylemek, ardından sizlere bütçeniz dahilinde neler alınabileceğine dair bir liste ulaştırılacaktır.

Tavsiye kapmanyası

Eğer bir arkadaşınız sizin öneriniz ile kayıt oluyorsa bunu kayıt esnasında söylemesi yeterlidir. Tavsiye eden kişi, yönlendirdiği kişi kursa devam ettiği sürece %8 indirim kazanmaktadır.

Avantajlı ders saati uygulaması

Hafta için saat 14.00 a kadar olan derslere %10 ek indirim uygulanmaktadır. Sizler de hafta içerisinde uygunluk durumunuzu ayarlayarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Aynı anda kayıt indirimi

Söz Konusu Sanat bünyesinde verilmekte olan derslerden herhangi ikisine kayıt olunması durumunda mevcut kurs ücreti üzerinden %15 ek indirim uygulanmaktadır.

Bu fırsattan ister kendiniz isterseniz arkadaşınız ile yararlanabilirsiniz.

Başa dön tuşu