Keman kursu İzmir Göztepe ile %100 öğrenme garantili, her anından zevk alacağınız, en güncel eğitim metotları ile kısa sürede başarıya ulaşabileceğiniz keman kursları sizi bekliyor.

keman-kursu-izmir-göztepe

Sanat ile tarihin iç içe geçtiği bir binada, büyüleyici bir atmosferde İzmir’in en iyi öğretmenlerinden keman kursu almanın ayrıcalıklarını yaşayın.

Tramvay, metro, vapur ve otobüs gibi tüm toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz Göztepe keman kursunda vaktinizi en kaliteli şekilde değerlendirin.

Şüpheniz mi var ? Hemen ücretsiz deneme derslerine katılın.

Kurumumuzu görün ve bizlerle tanışın. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını, alanında profesyonel öğretmenlerimizden öğrenin.

Kendiniz için, çocuğunuz için en doğru eğitimi almak, bu eğitim ve içerikleri ile merak ettiklerinizi öğrenmek için ücretsiz deneme derslerine randevu oluşturun.

İzmir’de keman kursu arayışınıza son verin! En nitelikli öğretmenlerle, kısa sürede kendinizi geliştirin. Okula hazırlık ve hobi kursları ile amacınıza hemen ulaşmanın tadını yakalayın.

İzmir’de en uygun sanat eğitimini arıyorsan doğru adrestesiniz. Söz Konusu Sanat sizlere sadece en uygun eğitimi sunmak ile kalmıyor aynı zamanda sizleri sosyalleşebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz inanılmaz eğlenceli bir ortam vadediyor.

İzmir keman eğitimi, en uygun keman kursu fiyatları ile sizleri bekliyor. Acele et, kontenjan dolmadan yerini ayırt.

keman-kursları-izmir

Keman kursu alanında adından çokça söz ettiren Söz Konusu Sanat’ta en iyi eğitimi alabilirsin. Standart eğitim metotlarının yanı sıra yurt dışında eğitim görmüş, keman pedagoglarından en kaliteli keman derslerine ve en doğru bilgilere ulaşmak için yapman gereken tek şey randevu almak!

Sen de kısa sürede keman çalmayı öğrenen 100’lerce öğrencimizden biri olmak ister misin ? Doğru yaklaşım, doğru metotlar ile bu mümkün. Herkesin müzikal algısı, yeteneği bir değil! Bu nedenle derslerde sizlerin yapısına en uygun keman metotları ile profesyonel bir şekilde eğitim veriyoruz.

hobi-keman-kursu-izmir

Hobi eğitimi almayı düşünüyor ancak düşük beklentiler içerisindeysen hemen bunu aklından çıkarmalısın. İster hobi ister okula hazırlık olsun aynı kalitede özenle eğitim burada.

Hobi eğitimlerinin de her zaman en kalitelisi Söz Konusu Sanat’ta. Tamamı ilgini çekecek kişiye özel ders müfredatları ile başarıyı yakalamak artık çocuk oyuncağı!

keman kursu İzmir - En eğlenceli en sosyal keman kursu

Sizlere sunmuş olduğumuz birçok kampanyadan yararlanabilirsin. Hem daha ekonomik hem de her anı inanılmaz eğlenceli keman kursu İzmir ile kısa sürede istediğiniz tüm parçaları çalabilirsin.

Aklında hala keman çalamam düşüncesi varsa ücretsiz deneme derslerimiz tam da senin ihtiyacın olan şey. Ücretsiz keman kursu İzmir deneme derslerine kayıt olabilir ve öğretmenlerimiz ile tanışabilir aklında olan soruları bizzat kendisine iletebilirsin.

Keman konusunda gerçekten istekliysen ve düzenli vakit ayırarak çalışabileceğinden eminsen sen de rahatlıkla keman çalabilirsin. 1 ay gibi kısa bir sürede temel eğitimi tamamlayabilir ve bu süreç içerisinde de basit parçaların melodilerini çalarak motivasyonunu yüksek tutabilirsin.

Keman eğitiminin ABC’si nedir ?

keman-kursu-izmir-hatay

Keman kursu İzmir öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan blog yazılarımızda sizlere birçok konu hakkında bilgi aktarmaya devam ediyoruz. Aşağıda keman eğitimine yeni başlayacak kişilerin ilgisini çekecek bir yazı bırakıyoruz. Bu yazımızı okuduktan sonra ilgili bağlantıya tıklayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Peki bunlar dışında Söz Konusu Sanat’tan ders almanın avantajları nedir diyorsan ;

 • Burada sadece keman dersi almayacak aynı zamanda kendini birçok alanda geliştirebileceksin
 • Yaz kış fark etmeksizin haftanın 7 günü ders alma imkanı
 • İstersen 09.00 – 22.00 aralığında dilediğin saatte eğitimlere katılabilirsin
 • Sürekli düzenlenen etkinlikler ile sosyalleşmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
 • Odalarımızda ücretsiz bir şekilde istediğin kadar etüt yapma imkanı

Keman çalma konusunda kendini daha çok geliştirmek istiyor ancak keman nasıl öğrenilir konusunda merak ettiklerin mi var ? Hiç merak etmene gerek, güncel olarak yazı girdiğimiz blogumuzda keman ile ilgili onlarca bilgi bulunmakta.

Bir müzik aleti çalmanın faydaları bilimsel olarak yıllar öncesinden ispatlanmış. Bu faydalar arasında yeni bir dil öğrenme ve enstrüman çalarken beynin aynı bölgesinin uyarıldığı da bulunmaktadır. Kapsamlı olarak hazırlanmış bu yazımızı kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz ! Enstrüman çalmaya bakış açınızı değiştirecek bu yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Keman Kursu İzmir Hatay : İzmir’in En Eğlenceli Sanat Okulu

Söz Konusu Sanat sadece keman kursu alınacak bir kurum değil. Biz kurulduğumuz günden bu güne kadar burayı, gelen katılımcılarla birlikte sosyal bir aileye çevirmeyi hedefledik ve bunu da başardık.

söz konusu sanat

Bu kapıdan içeri adım attığınızda sadece ders almıyorsunuz, aynı zamanda sizler gibi sanatın birçok dalı ile uğraşan insanlarla etkileşimde bulunabiliyorsunuz.

Hem sanat alanında kendini geliştirecek hem de sosyalleşeceksin. Sadece bu da değil ! Canın mı sıkıldı ? Çık gel !

İstediğin zaman uğrayabileceğin, kahve içmeye gelebileceğin, yeni insanlar tanıyabileceğin mükemmel bir yer burası.

Kısacası keman kursu İzmir ile sınırlı kalmayıp sizlere birçok şey sunuyoruz ve sizlerin de bu oluşumun, Söz Konusu Sanat ailesinin bir parçası olmanızı istiyoruz.

Neden Söz Konusu Sanat’ı tercih etmelisiniz ?

keman-dersi

Çocuklar İçin Keman Kursu İzmir

Çocuğunuzu müzikle tanıştırmak mı istiyorsunuz ?

çocuk-keman-kursları

İzmir hobi kursları ve profesyonel eğitim kursları arasında ilk sırada yer alan Söz Konusu Sanat’ta her seviyeye göre keman eğitimi mevcut.

Güvenilir bir kurumda, çocuğunuzun kendini geliştirebilmesinden daha güzel ne olabilir ki ? Sanat ile dolu bir ortamda, sanatın her dalı ile uğraşan onlarca kişi ile sosyalleşmesi, daha bu yaşlarda hayatına yön vermesi açısından oldukça faydalı olacaktır.

Çocuk keman kursları başlangıç yaşı 5’tir. 5-7 yaş arası enstrümanı tanıma, notaları öğrenme, doğru yay çekişi ve parmak motor kaslarının gelişmesi açısından birçok çalışma yapılmaktadır.

7 yaş ve üzeri çocuklarda ise akademik eğitim düzeyine geçilmektedir.


Yetişkinler İçin Keman Kursu İzmir

Hayatınız boyunca bir enstrüman öğrenmek istediniz ama vakit mi bulamadınız ?

yetişkin-keman-kursu

Artık bazı şeyleri değiştirerek hayatınıza yeni bir yön vermek mi istiyorsunuz ?

Yetişkinler için hobi keman kursları tam da sizin aradığınız eğitim olabilir. Yoğun ve sıkıcı iş yaşantısına bir mola vermek için kendinizi geliştirmekten, aynı zamanda da yeni bir şeyler öğrenmekten daha zevkli ne olabilir ki ?

Beklentiniz düşük olmasın. Hobi eğitimlerinin en kalitelisi Söz Konusu Sanat’ta sizleri bekliyor. Kaliteden ödün vermeden hobi eğitimi en verimli şekillerde öğrenin.


Keman Hakkında Bilgi ve Özellikleri

Muhtemelen herkesin yakından tanıdığı meşhur bir orkestra çalgısıdır keman. Yaylı çalgılar grubunun üyeleri arasında viola,çello,kontrbas ve keman ya da diğer adı ile violin bulunmaktadır. Ayrıca keman,bu yaylı ailesinin en geniş ses aralığına sahip üyesidir.

Kendine özgü biçimi ve baş döndüren ses ile 16. yy içerisinde sıklıkla kullanılmaya başlanılan kemanın yapımında kullanılan ağaçlar keman bölgesine göre ;

 • Sırt kısmı da denilen teknede Akçaağaç
 • Göğüs kısmında Köknar
 • Yan kısımlar ki buralara pürfling de denilmektedir yine Akçaağaçtan yapılmaktadır

Yine keman kursu İzmir öğretmenlerimizin keman parçaları ve bu parçaların yapımı sırasında kullanılan ağaçların tona etkileri konusunda detaylı bilgi alarak keman seçimi sırasında daha bilinçli davranabilirsin.

Pürfling yaylı enstrümanların kenar kapaklarında bulunan desenlerdir. Bu desenlerin asıl amacı güzel görünmesi değildir. Özel bir yapışkan ile oyularak yapıştırılan bu kısımlar yaylı enstrümanların çatlamasını engellemektedir.

Dört telli bir enstrüman olan kemanın akort düzeni tamamen çalınacak müzik türüne göre ayarlanmaktadır. Batı müziği için kalın telden ince tele doğru Sol – Re – La – Mi notaları kullanılırken Türk müziğinde Do – Sol – Re – La kullanılmaktadır.

Keman akordunu daha rahat yapabilmek için dijital tuner ya da diğer adı ile akort cihazları kullanılmaktadır. Kullanılan akort cihazına göre değişkenlik gösteren bir durumda notaların gösterilmesidir. Kimi cihazlarda notalar direk do – re – mi … şeklinde yazılırken kimi cihazlarda bu notaların harf karşılıkları kullanılmaktadır.

Bu notaları harf karşılıkları sırası ile ; Do (C) – Re (D) – Mi (E) – Fa (F) – Sol (G) – La (A) – Si (B) ‘dir

Peki bu bilgiler güzelde ben kemanı nasıl daha iyi çalarım diye aklından geçiriyor olabilirsin. Tam 10 detaylı madde ile keman çalmanın nasıl bir şey olduğunu, daha iyi keman çalmak için dikkat edilmesi ve uygulanması gerekenleri anlattığımız bu yazı keman çalışma disiplinini kavratacak cinsten !

Keman perdesiz bir enstrüman olduğu için dikkatli çalışılması gereken bir müzik aleti. Dolayısı ile bol hata yapmak normal bir durum fakat asıl önemli olan bu hataları giderebilmek ve doğru sonuca ulaşabilmek. Her kim olursa olsun uygulaması gereken, keman kursu İzmir öğretmenlerimizin üzerine basa basa durduğu o önemli maddeler işte burada !


Kemanın Tarihsel Gelişimi

Ünlü Fransız müzik bestecisi ve teorisyeni Albert Lavignac’a göre keman fikri ve şablonunun Türklerin Oğuz kemençesinden alındığını öne sürmüştür. Bazı kaynaklarda ise Arapların kullandığı Rebab’tan alındığı ifade edilir. Günümüzde kullanılan keman formunu genel olarak korusa da 19.yy küçük değişikliklere uğrayan bir enstrümandır.

Çağdaş keman denilen, eski kemanlarda gövde ve sap daha uzunken keman köprüsü daha yüksek olarak kullanılmaktaydı.Kemanın ilk olarak orkestrada kendine yer bulması ise 15.yy içerisinde gerçekleşmiştir. Önceleri orkestrada tek başına kullanılan keman üzerine yazılan melodiler nedeni ile zaman içerisinde birinci ve ikinci keman kavramları ortaya çıkmış ve orkestra içerisinde kullanımı gün geçtikçe artmıştır.

Tarihsel gelişimi tamamda ben nasıl keman çalarım ? Kemanda parmak egzersizlerini nasıl yapmalıyım ? Sorularının cevapları da burada ! Kısa sürede daha büyük işler başarmak için ne yapmalı ?

Yazımızın içeriğinde, keman kursu derslerinde de anlatılan gam nedir, gam çalışmaları nasıl yapılır bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsin.

Keman perdesiz bir müzik aleti çok zorlanırım, keman ancak küçük yaşta öğrenilir, isterdim ama vaktim yok ki gibi sıradanlaşmış sözleri bir köşeye koyun ve Söz Konusu sanat ile bu yersiz yargıları yok edin! 

Ücretsiz keman kursu İzmir tanışma dersine katılmak için ;

whatsapp-iletişim

Instagram-İletişim

telefon-iletişim

Eğer bu yazımızı mobilden girerek okuyorsanız numaraya dokunarak direkt olarak bizi arayabilir, mesaj atabilir ya da instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Keman kursu İzmir derslerinde gelebileceğiniz noktayı görmek, keman eğitmenlerimizle tanışmak ve yeteneğinizi ortaya çıkarmak için bu mükemmel olanağı mutlaka değerlendirin!


Türk Müziği İle Batı Müziği Arasındaki En Temel Farklar Nelerdir ?

Hangi keman eğitimini alacağın tamamen senin kişisel zevkine, dinlediğin müzik türüne göre göre belirlenmektedir. Ancak hangi keman eğitimini alırsan al belirli bir temel üzerinden ilerleyeceğin için iki tarzda da birçok parçayı çalabilirsin.

Sadece her tarzın kendine ait teknikleri bulunduğu için bunları keman ile yansıtma konusunda bir miktar zayıf kalınabilir anca bu da çalışma yapıldıktan sonra aşılmayacak bir durum değildir.

Bu iki müzik türü arasındaki farkları incelemeden önce keman çalan, kemana ilgi duyan herkesin bilmesi gereken bir diğer önemli konu olan keman temizliği hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Gelelim Türk müziği ve Batı müziği arasındaki temel farklara

 • Her iki müzik türünde de kullanılan temel 7 oktavı ile beraber 8 doğal ses vardır. Batı müziğinde bu 8 nota 12 eşit aralığa bölünürken ki bunlar diyez ve bemol yardımı ile olmaktadır Türk müziğinde ise eşit olmayan 24 aralığa bölünür bu bölüm sırasında ise bemol2 gibi koma kavramları kullanılmaktadır.
 • Klasik Batı müziğinde 1 tam ses 2 eşit aralığa bölünürken Türk müziğinde 1 tam ses eşit olmayan 9 aralığa bölünür.
 • Batı müziğinde 3 temel usul kullanımı varken Türk müziğinde 80 den fazla usul bulunmaktadır.
 • Türk müziğinde kullanılan aralıkların daha farklı ve fazla olması nedeni ile elde edilen melodiler Batı müziğine göre daha renklidir.

Kemanda notaları temiz bir şekilde elde etmek için bol çalışma süreci gerekir. Peki kemanda notaları basarken nelere dikkat etmek gerekli, kemanda nota basarken hangi adımları uygulamamız gerektiğini keman kursu İzmir olarak sizlerle paylaşıyoruz.Keman Kursu İzmir ile Sonuç Odaklı Eğitimler

Keman geçmiş zamanlarda da halk içerisinde en tercih edilen müzik aletlerinden bir tanesi idi ve günümüzde de aynı popülerliğini sürdürmektedir. Öğrenme aşamasında dinleyen kişilerin biraz canını sıksa da hemen hemen 2. aydan itibaren güzel sesler ortaya çıktığında, dinleyenleri keyifle çevrenizde buluşturacak bir müzik aletidir.

Keman taşıması, bakımı kolay, masrafsız bir müzik aletidir. Siz kemanınıza nasıl davranırsanız o da sizlere karşılığını mutlaka misliyle verir.

Keman çalarken güzel sesler gelmiyor mu ? Yay çektiğin zaman önceden gelen o belirgin, tatlı tını yok mu ?

Keman yayı üzerindeki reçine tozları uçtuğunda bu sorunla karşılaşılmaktadır. Keman kursu İzmir derslerimizde düzenli olarak keman bakımını yapmanın, keman kondisyonunu en yüksek seviyede tutmak için uygulanması gereken adımlardan bahsediyoruz.

Kemanda hızlı ilerlemek için yeteneğinizin olması artı bir değer olacaktır, ancak müzik kulağının bulunmaması demek kemanda güzel eserler icra edemezsiniz demek değil tabii ki. Kemanda kendinizi ileriye taşımak için mutlaka hevesli olmalı ve olabildiğince çalışma yapmalısınız.

Başka müzik aletleriyle karşılaştırıldığında kemanın ilerlemesi sürecinin biraz daha ağır olduğu sanılmaktadır. Çünkü keman perdesiz bir müzik aletidir, %100 öğrenme garantili keman derslerimiz sayesinde siz de kişiye özel uygulanan keman öğretim metotlarıyla keman çalabilirsiniz.

Aşağıdaki yazılarda kemanla hakkındaki merak edilenleri cevaplayarak keman kursuna İzmirde Söz Konusu Sanat‘ta’e başlamak isteyenleri rahatlatacak yanıtlar bulabilirsiniz.

Keman Kursu İzmir ile İlgili Sık Sorulan Sorular ve Yanıtları

Gelelim keman hakkında meral edilen ve en çok sık sorulan sorulara. Bu sorular deneme derslerine gelen, bizlere mail,sms ya da whatsapp üzerinden en çok sorulan sorulardan oluşmaktadır.

Bu sorular ve uzman keman eğitmenlerimizin vermiş olduğu cevaplara aşağıdan ulaşabilirsin.


Keman çalması çok zor bir müzik aleti mi?

Keman, tuşlu ve perdeli müzik aletlerine oranla öğrenme kademeleri daha fazla vakit harcamayı gerektiren bir müzik aletidir. Keman icrası basittir demek abartı bir ifade olur ama bu sözlerimiz çalacak kişileri ürkütmesin. Keman da istediğiniz parçaları çalmak hayal edildiği kadar zor değil. Keman üzerindeki notaların yerleri sabit değildir, yani notaların yerlerini belirleyici herhangi bir çizgi bulunmamaktadır. Bu yüzden notaları seslendirirken kendinize güvenmeli, gerekirse başka bir müzik aletinden seslerin kontrolünü sağlamalısınız.

Keman kursu İzmiröğretmenleri tarafından sizler için hazırlanan kişisel çalışma programları ile kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz. Kısa sürede daha hızlı ilerlemek isteyen herkesin uyması gereken çalışma programları tarafınıza iletilmektedir.


Keman çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?

Keman ailesi dışında kalan müzik aletleri için temel öğrenim süreci ortalama 3 ay olarak belirlenmiştir. Ancak violin grubundaki müzik aletleri için temel öğretiler 4 ay gibi bir zaman dilimini kapsamaktadır. Bu dört ay olarak belirlenen süreyi uzatmak ya da kısaltmak tamamen sizin elinizde!

Akılları en çok kurcalayan sorulardan biri de elbette ne kadar sürede keman çalarım olmaktadır. Bu konu hakkında birden fazla cevap verilebilir ancak unutulmaması gereken durum kesinlikle şudur : Keman çalma süresi kişiden kişiye göre, kişinin ne kadar zaman ayırıp çalıştığına göre, çalışma disiplinine göre değişkenlik gösterir.

Bir başkasının 1 sene de geldiği seviyeye sizler düzenli çalışmalarını ile 6 ayda da gelebilirsiniz. Bu tamamen ilgi ve çalışma disiplini ile ilgilidir.


Keman kursuna başlamadan önce keman satın almalı mıyım?

Keman eğitimine başlamadan keman satın almanıza gerek yok. Zaten eğitim almaya başladığınızda sanat merkezimizde bulunan keman eğitmenlerimiz sizi nasıl bir keman almanız gerektiği konusunda detaylı şekilde bilgilendireceklerdir.

Keman satın almak için keman kursu İzmir eğitmenlerimize ulaşıp gerekli açıklamalara ulaşabilirsiniz, ayrıca keman derslerine başladığınızda yanınızda keman getirme zorunluluğu da bulunmamaktadır, keman dersleri sırasında Söz Konusu Sanat’ın  kemanlarını kullanabilirsiniz.


Keman kursu İzmir’de Söz Konusu Sanat’ile fiyatları ne kadar?

Keman dersi ile ilgili ücretlendirmelerimiz kişi tarafından belirlenen ders işleyiş biçimine göre farklılık göstermektedir. Bireysel ve toplu keman derslerimizin bulunduğumuz döneme göre ücretlendirmesi için lütfen sanat merkezimizle iletişime geçiniz.

Keman kursu İzmir güncel fiyat listesi için bizimle iletişim numaramız üzerinden konuşabilirsin. Ayrıca ekonomik ders paketlerinden yararlanmak için Söz Konusu Sanat kampanyalar sekmesini ziyaret edebilirsin.

Keman fiyatları ne kadardır?

Keman fiyatları alacağınız kemanın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ancak başlangıç seviyesindeki kemanlar genellikle 180 TL ve civarından başlamaktadır. 180 TL’nin altında keman edinmek mümkün olsa da bu tarz kemanları kalite konusunda pek tasdik etmediğimiz için Söz Konusu Sanat ailesi olarak pek önermiyoruz.

Nasıl olsa çalmayı öğrendikten sonra daha ileri seviye keman alırım derken çalmaya çok hevesli olduğunuz enstrumandan uzaklaşabilirsiniz. Bu yüzden hem tınılarıyla kulağınıza hoş gelecek hem de ayırdığınız bütçenin çokta üstüne çıkmayacak bir keman almanızı öneriyoruz. Eğer ki bütçeniz uygunsa başlangıç fiyatlarının bir miktar üstünde bir keman tercih etmeniz, sizi uzunca bir zaman rahat ettirecektir.

İkinci el veya sıfır keman alımı sırasında dikkat edilmesi gereken onlarca konu bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


Keman kursu İzmir’de neler öğreneceğim?

Keman eğitiminde ilk basamağı yay çalışmaları oluşturmaktadır. Doğru bir şekilde gerçekleştirilen yay etütlerinin ardından kemanda parmak basma, yani notaları seslendirme aşaması gelmektedir. Bu aşamada seslerin tek tek irdelenmesiyle birlikte temel nota eğitimi bilgileri de eğitmeniniz tarafından size aktarılacaktır.

Keman için belirtilen bu basamakların tek tek tamamlanmasıyla birlikte size uygun bir parça belirlenip, bu eserin seslendirilmesine çalışılmaktadır. Kurslarımız hem hobi hem de konservatuar vb. müzik okullarının eğitimlerine yönelik olmak üzere 2 çeşittir. Sizde dilediğiniz keman kursumuza katılım gösterebilirsiniz.


İzmir Keman Kursu Fiyatları Nelerdir ?

İzmir keman kursu fiyatları bölgelere göre değişiklik göstermektedir.

Alacağınız keman kursunun hem hesaplı olsun hem de kendinizi geliştirebileceğiniz bir yer olmasını istiyorsanız Söz Konusu Sanat keman kursundan mutlaka bilgi isteyin.

Keman kursu ücretlerinden en ekonomik şekilde yararlanmak için ücretsiz deneme dersine katılın.

Söz Konusu Sanat nerede?

Keman kursumuz İzmir Hatay‘da yer almaktadır, keman kursumuza ulaşım çok kolaydır, Balçova, Hatay, Göztepe, Karabağlar’dan keman kursumuza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Keman dersi İzmir‘e katılmak istiyorsanız ücretsiz tanışma derslerimize gelerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Söz Konusu Sanat Keman Kursu İzmir’e Nasıl Ulaşırım?

İzmir’in en samimi, en keyifli keman kursu İzmir’in Hatay semtinde yer almaktadır. Keman kursu Hatay‘a ulaşım için İzmirspor metro istasyonundan sadece bir kaç adım ileriye gitmeniz gerekiyor. Söz Konusu Sanat keman kursuna Balçova, Göztepe, Poligon, Üçyol, Fahrettin Altay, Güzelbahçe, Güzelyalı, Narlıdere, Konak, Karabağlar, Buca, Yeşilyurt, Alsancak ve Bornova gibi semtlerden çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca keman kursu İzmir‘e metro dışında dolmuş, vapur, otobüs gibi ulaşım araçlarıyla da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Keman Dersi İzmir Hatay eğitmenlerimizin yazdığı yazımıza vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz! Keman ya da keman kursu izmirle ilgili tüm merak ettikleriniz için sanat merkezime ulaşabilirsiniz.