Kurslar

Söz Konusu Sanat bünyesinde müzik, resim, fotoğraf, diksiyon, tiyatro, yaratıcı drama, yazarlık ve dans gibi sanatın bir çok alanında birebir özel veya sınıf dersleri verilmektedir.

Müzik alanında bir çok batı müziği ve türk müziği enstrumanının hobi amaçlı eğitimlerin yanı sıra müzik okullarına hazırlık eğitimleri de verilmektedir.

Resim alanında karakalem, sulu boya, yağlı boya gibi bir çok resim tekniği üzerine eğitim verilmektedir.

Fotoğraf alanında temel fotoğraf, ileri fotoğraf ve özel alanlara ayrılmış fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra belirli aralıklarla şehir içi ve dışı fotoğraf gezileri de düzenlenmektedir.

Kurslarımıza kayıtlar yılın her zamanı sürekli olarak devam etmektedir, bireysel derslere her an kayıt yaptırmanız mümkündür, sınıf dersleri için ise belli dönemler kayıt yaptırabilirsiniz.

Dersler sırasında her hangi bir ekipman getirmeniz gerekmez, derslerde kullanmak için gerekli her şey sanat merkezimizin tam teşekküllü sınıflarında tarafımızca sağlanmaktadır.

Ayrıca kursumuz tüm misafirlerine aşağıdaki avantajları da sunar.

Kampanyalar

Bütün derslerimiz kendi alanında uzmanlaşmış, deneyimli ve genç eğitmenler tarafından verilmektedir. Derslerimiz dışında bir çok sosyal etkinliği de hayata geçiriyoruz, ve bunlara tüm öğrencilerimiz yakınlarıyla birlikte katılabilirler.

Başa dön tuşu