Müzik Aleti Satışı

İzmir’in Bütçenize En Uygun Müzik Aleti Satışı / Söz Konusu Sanat

Müzik aleti fiyatlarını ne kadar olduğunu merak ediyor, İzmir Hatay‘da, Karabağlar’da, İzmirspor ya da Konak tarafındaki müzik aleti satışı yapan mağazalara bakıyorsanız, İzmir’de müzik aleti satış yerlerini araştırıyor ve sadece belli başlı sadece ismi olan yerlerden değil uygun olan yerler arıyorsanız sadece belirttiğimiz ilçelerden değil İzmir’in her yerinden müzik aleti satış mağazamıza rahat bir şekilde ulaşıp en doğru ve uygun müzik aletlerini satın alma konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bütçenize uygun, sizin müzikal ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir müzik aleti almak istiyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Müzik aleti satışında, nakit veya kredi kartı ile  alacağınız enstrümanlarda uygun fiyat ve çok fazla farklı marka-model seçeneği ile size  ve cebinize uygun bir satış garantisi vermekteyiz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Müzik aleti almak istiyorsanız sanat merkezimize info@sozkonususanat.com adresi üzerinden veya 0553 174 68 89 numaralı telefondan ulaşıp aklınızdaki bütçenizi ve marka-modeli belirtirseniz, profesyonel eğitmenlerimiz size düşündüğünüz markalar hakkında detaylı bilgi verecektir. Ayrıca bütçenizin o marka için uygun olmaması durumunda  enstrümanlar arasından muadil olarak en uygunu belirlenip sizinle iletişime geçilip, yönlendirme yapılacaktır.

Sizde sizi kandırmaya çalışan ve kötü bir müzik aletini sorunsuz gibi pazarlayan satıcılardan sıkıldıysanız, profesyonel eğitmenlerden tavsiyeler almak istiyor ve bununla ilgili eğitim yerlerinin fikrini almak istiyorsanız ‘’Söz Konusu Sanat’’ bu konuda sizin bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

İsmimizden de belli olacağı üzere sanata gönül vermiş ve sanatın önündeki engelleri kaldırmaya and içmiş Söz Konusu Sanat kurucularının en büyük hedefi tıpkı öğrencilerimize olduğu gibi sizlere de gönüllü şekilde yardımcı olmaktır. Sanat Merkezimize mail, Whatsapp veya arama yoluyla ulaşıp müzik aleti satışı konusunda profesyonel destek alabilirsiniz. Unutmadan, bizden temin ettiğiniz her müzik aletinin, kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz aksesuarları da size hediyemiz! Sonuçta; Söz Konusu Sanat ise gerisi teferruattır. ?

Peki Söz Konusu Sanat Nerede?

İzmir Hatay‘ın en merkezi yerlerinden biri olan İzmirspor metro çıkışında bulunmaktadır. Bateri Kursu İzmir Hatay için aynı zamanda Balçova, Bornova, Buca, Konak, Karabağlar, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Üçyol, Poligon, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere ve Alsancak‘tan da kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sanat merkezimiz metro, vapur, dolmuş, otobüs gibi ulaşım araçlarına çok yakın bir konumda yer almaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Başa dön tuşu