Müzik Kursu

Müzik Kursu İzmir : Enstrüman Öğrenmenin Doğru Adresi

Söz Konusu Sanat müzik kursu İzmir bünyesinde dilediğin enstrüman dersini çok uygun fiyatlarla alabilirsin. Daha önceden enstrüman çalmayı bilip bilmemen de önemli değil !

Yeni yazılan blog yazılarından ya da kampanyalardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin. Ayrıca sitemizi açtığında sana sorulan ” Söz Konusu Sanat Sana bildirim göndermek istiyor ” isteğine evet dersen kişilere özel hazırladığımız kampayanlardan anında haberin olabilir.

İster ilk defa bu maceraya atılacak ol istersen belirli bir alt yapın olsun. Sana özel oluşturulan kişisel müfredatlar ile tamamı senin çalmak istediğin parçalardan oluşan müzik kursu İzmir‘e davetlisin.

Artık istediğin şeyler için adım atmanın harekete geçmenin zamanı geldi !

Sanat ile eğlenceyi iç içe getiren Söz Konusu Sanat’ta her anından keyif alacağın dersler seni bekliyor. Aklında hala “ben yapamam, yeteneğim yok ” düşünceleri dolanıyorsa bu düşüncelerin cevaplarını almak çok ama çok basit. Müzik kursu İzmir ücretsiz deneme dersi ile hangi enstrümana ilgin ve yeteneğin olduğunu keşfedebilirsin.

Bizim öğrencilerimiz en iyisini hak eder !

Sen doya doya çalışıp kendini geliştir diye bu özel kampanya seni bekliyor. 3 aylık kayıt yaptıran öğrencilerimize de 1 ay bizden hediye!

Acele et hemen yerini ayırt! Son katılım 1 Haziran.

Ücretsiz deneme dersine katılmak için yapman gerekenler çok kolay.

Ben whatsapp üzerinden yazmak istiyorum, hem oradan benimle konumda paylaşır mısınız ? ” Diye düşünüyorsan, evet paylaşırız. Bizlere sorularını, isteklerini iletmek için sol tarafta bulunan görsele dokunabilir ve sorularını hemen whatsapp üzerinden ulaştırabilirsin.

Unutma ! DENEMESİ BEDAVA !

Müzik kursu İzmir : En Eğlenceli Dersin Adresi

Tüm müzik kurslarımızda sizler için sağladığımız hizmetler aşağıda listelenmiştir. Merak ettiğiniz soruları bizlere iletmeyi asla unutmayın !

  • Derslerimize haftanın 7 günü sabah 09.00 – 22.00 arasına kayıt yaptırabilirsin.
  • Derslere gelirken müzik aleti getirip kendini yormana hiç gerek yok.
  • Dersler öncesinde ve sonrasında ücretsiz bir şekilde odaları kullanarak etüt yapabilirsin.
  • Müzik aleti satın almak istiyorsanız müzik kursu İzmir olarak bütçeniz dahilinde en uygun ve en kaliteli enstrümanı anlaşmalı olduğumuz müzik evlerinden temin ediyoruz.
  • Çalışanlar için derslerimiz saat 22.00’ye kadar devam etmektedir.
  • Derslerin hepsi uygun fiyatlıdır, herkesin dilediği dersi alabilmesi için cep dostu, sizi üzmeyecek kurs fiyatları sizi bekliyor.
  • Tüm derslerimizde %100 öğrenme garantisi verilmektedir.
  • Her yaş grubuna ve kişiye özel ders programları hazırlanmaktadır.

Müzik kursu İzmir’de Alabileceğin Enstrüman Dersleri

Aşağıda alabileceğin enstrüman dersleri ile ilgili kısa açıklamalar ve ilgili kursun sitemiz içerisinde bağlantısı verilmektedir. Dilersen bu bağlantılara tıklayarak ilgili sayfaya giderek daha fazla bilgi öğrenebilirsin.

Enstrüman derslerinden en uygun fiyatlarla yararlanmak için sitemizde bulunan ” kampanyalar ” sekmesini hemen ziyaret etmeni öneriyoruz. Dilersen bu bağlantı ile ” kampanyalar ” sayfasına gidebilirsin ; https://sozkonususanat.com/kampanyalar/Gitar kursu 

İzmir’in en kaliteli gitar kursu seni bekliyor. Elektro gitar, bas gitar, klasik gitar ya da akustik gitar ! Seç birini, çünkü her birinin eğitimi alanında uzman müzisyenlerimiz tarafından eğlenceli bir şekilde derslerde sana veriliyor.

Her şey güzel tamam da ben evde çalışmak için de enstrüman almalıyım bu olayı nasıl çözeriz diyorsan, merak etme. Söz Konusu Sanat’ın uzman eğitmen kadrosu ve anlaşmalı olduğu müzik evleri ile senin için en güzel olan enstrümanı anında temin ediyoruz

Klasik, elektro, akustik, bas gitar fiyatlarına kafanı takarak kendini hiç üzme ! Burada senin için her zaman bir çözüm var.

Gitar kursu sayfamıza gitmek için kullanabileceğin bağlantı; https://sozkonususanat.com/gitar-kursu-izmir/

Keman Kursu

Klasik Batı Müziği, Türk Sanat veya Türk Halk Müziği, hangisine ilgi duyduğun hiç önemli değil. Aklında çalmak istediğin parçalar belli, ilerlemek istediğin alanın ne olduğunu biliyorsan İzmir’in en sosyal keman kursu seni burada bekliyor.

Tamamı senin çalmak istediğin parçalardan oluşan keman derslerinde hem eğlenecek hem öğreneceksin. Sıkıcı, tek düze dersler yerine tamamen ilgini ve odağını en üst seviyede tutmanı sağlayacak ders içerikleri burada.

Söz Konusu Sanat’ta hem en kaliteli keman dersini alacaksın hem de en ucuz keman fiyatları konusunda sana yardımımız ile işini görebilecek, seni idare edebilecek en kaliteli kemanı temin edeceğiz.

Keman dersi sayfamıza gitmek için kullanabileceğin bağlantı; https://sozkonususanat.com/keman-kursu/

Piyano Kursu

Bir yandan sosyalleşmek diğer yandan sanat alanında kendini geliştirmek istiyorsan Söz Konusu Sanat’a bir adım atman gerekli. En ekonomik piyano kursu olarak isteyen, hayali piyano çalmak olan herkesi bekliyoruz !

Kurulduğumuz günden bu güne vermiş olduğumuz kaliteli eğitimden herkes yararlanabilsin diye en uygun piyano ders ücretleri ile her zaman karşınızdayız.

Okula hazırlık ya da hobi olarak, hiç önemli değil. Eğer aklında bu enstrümanı çalmak var hemen şuan ücretsiz deneme derslerimize başvurarak randevu alabilirsin.

Piyano çok pahalı kursa gelsem bile evde nasıl çalışacağım diye düşünmene hiç gerek yok ! Kursumuzda bulunan piyanoları ücretsiz bir şekilde istediğin zaman kullanabilirsin.

Piyano kursu sayfamızı ziyaret etmek için bu bağlantıyı kullanabilirsin; https://sozkonususanat.com/piyano-kursu/

Bateri Kursu

İzmir’de tek ! Akustik davul dersleri ile gerçek baterinin hazzını alabilirsin. Bateri derslerinde ister dijital istersen akustik olanı tercih edebilir ve bateri eğitimlerine bunun üzerinden devam edebilirsin.

Caz,pop,rock hiç fark etmez ! İstediğin müzik tarzında alacağın eğitim ile kısa bir sürede sahneye çıkmaya hazırlan !

Evde bateri nasıl çalışırım, hem yer yok hem de pahalı diyorsan üzülme. Ücretsiz bir şekilde gelip istediğin kadar kurumumuzda bulunan baterileri kullanabilir ve çalışmalarını yapabilirsin. Sen sadece kendini geliştirmek iste, biz her zaman sana destek oluruz !

Bateri kursu sayfamıza gitmek için bu bağlantıyı kullanabilirsin; https://sozkonususanat.com/bateri-kursu/

Çello Kursu

İnsan sesine en yakın sese sahip olması, duruşu ve asaleti ile ünlü olan çelloyu sen de çalmak istiyor ancak hem ekonomik hem de ulaşımı kolay bir yer mi arıyorsun ? Cevap, Söz Konusu Sanat’ta !

Çok kolay bir konumda olan sanat merkezimize metro, dolmuş, otobüs ile çok rahat bir şekilde gelebilir ve duraklarda indikten sonra en fazla iki dakika yürüyerek varabilirsiniz.

Derslere gelirken çello getirmene gerek yok ! Kursumuzda bulunan çelloyu istediğin kadar hem ders öncesi hem ders sonrası kullanabilirsin. Ayrıca çello almak istersen en ucuz çello fiyatlarını senin için karşılaştırabilir ve sana en uygun çelloyu seçmen konusunda yardımcı olabiliriz.

Çello dersi sayfamıza ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsin; https://sozkonususanat.com/cello-kursu/

Şan Dersi

Güzel şarkı söylemek, sesi etkili kullanmak, kendini daha iyi ifade edebilmek şan derslerine katılanların kendilerini en çok geliştirmek istedikleri alanlardır.

Sen de derslere düzenli devam etmen ve ders içinde yapılan egzersizleri evde, günlük hayatta da sık sık kullanman koşulu ile kısa sürede güzel bir şekilde şarkı okuyabilirsin ya da bir toplantıda herkesin seni pür dikkat dinlemesini sağlayabilirsin.

Şan kursu ile ne kadar şarkı söylerim ya da ne kadar sürede etkisini görebilirim diye merak ediyor olabilirsin. Şan derslerinde ses tellerini geliştirmeye çalışacağını ve ses tellerinin de birer kas olduğunu unutma. Spor salonuna gitsek 1 ayda karın kası yapabilir miyiz ? Ses tellerine de aynı şekilde yaklaşmak gereklidir.

Şan dersi ile ilgili sayfamıza ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsin; https://sozkonususanat.com/san-dersi/

Yan Flüt Kursu

Son dönemlerin bir diğer popüler enstrümanı olan yan flüt ülkemiz kültürünce benimsenmiş ve birçok parçaya adapte olmuş bir enstrümandır.

Bu enstrüman ile aklına gelebilecek her türlü müziği yapabilirsin. Klasik Batı Müziği, pop müzik ve hatta rock ! Kullanım alanı o kadar geniş ki bu konuda hiçbir sıkıntı çekmezsin.

Yan flüt dersi almak istiyor ancak yan flüt fiyatları nedir diye merak ediyorsan cevap yine Söz Konusu Sanat’ta. En ucuz yan flüt fiyatları ile kısa sürede bu enstrümanı alarak derslerde kendini geliştirmeye başlayabilirsin.

Yan flüt kursu sayfamıza ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsin; https://sozkonususanat.com/yan-flut/

Klarnet Kursu

Klarnet ülkemizde en popüler olan en çok benimsenen enstrümanların başında gelmektedir. Hüzünlü ve tüyleri diken diken eden bu enstrümanı bir kez dinleyen mest olurken, çalmak isteyen kişi sayısınında fazla olması gayet normaldir.

Klarnet üfleme tekniği açısından çok zor olmayan bir enstrümandır. Düzenli çalışan biri ilk ayın sonundan itibaren çeşitli parçalara basit bir şekilde eşlik edecek seviyeye gelebilir.

Ayrıca işi görecek, aldığın zaman seni iki üç sene idare edecek klarnet fiyatları da çok pahalı değildir. Söz Konusu Sanat’ın anlaşmalı olduğu müzik evlerinden bütçen dahilinde en ekonomik ve en güzelini senin için temin edebiliriz.

Klarnet kursu fiyatları ve klarnet ile ilgili sayfamıza ulaşmak için bağlantısını kullanabilirsin; https://sozkonususanat.com/klarnet-kursu/

Saksafon Kursu

Saksafonun verdiği ses aslında tam bir ilkbahar havasında yağan ılık yağmurun tenimizde hissettirdiği his ile aynı.

Üzüntüyü, sevinci, coşkuyu, aşkı ve birçok güzel hissi tam anlamı ile ifade edebilen bir enstrüman bu. Eğer sen de saksafon kursu almak istiyorsan ve bu enstrümanın sana hissettirdikleri hoşuna gidiyorsa doğru adrestesin.

Yapmak istediğini, heveslerini, hayallerini artık erteleme !

En ucuz saksafon kursu fiyatları ve en ucuz saksafon fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geç.

Saksafon dersi ile ilgili sayfamıza ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsin; https://sozkonususanat.com/saksafon-kursu/

Bağlama Kursu

Bağlama da yine klarnet gibi kültürüm tarafından benimsenmiş ve yüzyıllardır Anadolu topraklarında duyguları nesilden nesile aktarmak için kullanılan mükemmel enstrümanlardan birisidir.

Uzun sap ve kısa sap olmak üzere iki farklı alanda kendin geliştirme fırsatına sahip olacağın bu enstrümanda Anadolu’ya ait birçok yöreden birçok parça çalmayı kısa sürede öğrenebilirsin.

Hangi bağlama çeşidini çalmak istediğin konusunda bir fikrin yoksa deneme derslerine katılarak öğretmenimiz ile konuşabilir ve kendin için en doğru seçimi yapabilirsin.

Bağlama kursu sayfamızı ziyaret etmek için bu bağlantıyı kullanabilirsin; https://sozkonususanat.com/baglama-kursu/

İzmir’in en kaliteli müzik kursu olan Söz Konusu Sanat’ta her yaştan insan göre uygun eğitimler var !

Başa dön tuşu