Söz Konusu Sanat müzik kursu İzmir bünyesinde dilediğin enstrüman dersini çok uygun fiyatlarla alabilirsin. Daha önceden enstrüman çalmayı bilip bilmemen de önemli değil !

Yeni yazılan blog yazılarından ya da kampanyalardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin. Ayrıca sitemizi açtığında sana sorulan ” Söz Konusu Sanat Sana bildirim göndermek istiyor ” isteğine evet dersen kişilere özel hazırladığımız kampayanlardan anında haberin olabilir.

İster ilk defa bu maceraya atılacak ol istersen belirli bir alt yapın olsun. Sana özel oluşturulan kişisel müfredatlar ile tamamı senin çalmak istediğin parçalardan oluşan müzik kursu İzmir‘e davetlisin.

Artık istediğin şeyler için adım atmanın harekete geçmenin zamanı geldi !

Sanat ile eğlenceyi iç içe getiren Söz Konusu Sanat’ta her anından keyif alacağın dersler seni bekliyor. Aklında hala “ben yapamam, yeteneğim yok ” düşünceleri dolanıyorsa bu düşüncelerin cevaplarını almak çok ama çok basit. Müzik kursu İzmir ücretsiz deneme dersi ile hangi enstrümana ilgin ve yeteneğin olduğunu keşfedebilirsin.

Bizim öğrencilerimiz en iyisini hak eder !

Sen doya doya çalışıp kendini geliştir diye bu özel kampanya seni bekliyor. 3 aylık kayıt yaptıran öğrencilerimize de 1 ay bizden hediye!

Acele et hemen yerini ayırt! Son katılım 1 Haziran.

Ücretsiz deneme dersine katılmak için yapman gerekenler çok kolay.