Resim Kursu

İzmir resim kursu, çöpten adam dahil çizemem diyenlerin adresi!

Resim kursu İzmir Göztepe ile istersen hobi olarak kendini geliştir istersen okullara hazırlan ve dilediğin bölümü kazan.

Her anından keyif alacağın, tamamı kişiye özel oluşturulan resim kursu içerikleri ile istediğin alanda kendini geliştirmenin tadını çıkar.

Güncel eğitim metotlarının takip edildiği resim derslerinde karakalem, yağlı boya, sulu boya gibi alanlardan istediğini seçerek o alanda eğitim alabilirsin.

Torsbüst ve onlarca objenin bulunduğu bir resim atölyesi Göztepe‘de çizmek isteyebileceğin, kaleminin güçlenmesine yardımcı olacak her şey hazır bir şekilde seni bekliyor.

Tarihi bir Rum evinde bulunan resim atölyemizde sadece sınıflarda da çizim yapmak zorunda değilsiniz. Havanın güzel olduğu durumlarda bahçeye çıkabilir, açık mutfaktan kendinize bir kahve yaparak anın tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir’in birçok yerinden ulaşımın rahat olduğu Göztepe resim kursuna otobüs, tramvay, vapur ve metro ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan çeşitli sorular mı var ?

Hemen ücretsiz deneme dersi için randevu oluşturun. Kurumumuzu gör ve öğretmenlerimizle tanış. Bu soruların en sağlıklı, doğru yanıtlarını hemen öğren.

İzmir Resim Kursu Hizmet İçeriği

%100 öğrenme garantili resim kursu, öğretmenlerimizin hazırladıkları içeriklerle çok daha keyifli!

Kısa sürede ortaya bir ürün çıkarmak istediğinin farkındayız. İşte tam da bu nedenle en verimli kişiye özel programı senin için oluşturuyoruz.

3 ayda portre çizmek mi ? Kesinlikle hayal değil!

Yağlı boya, sulu boya ya da akrilik çalışmaları mı yapmak istiyorsun ? Her anı seni mutlu etmek, geliştirmek için tasarlanan resim eğitimi ile kendi sınırlarını keşfet!

Haftanın 7 Günü Resim Dersleri

Sanat okulumuz haftanın 7 günü açık. Sabah 09:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veren Söz Konusu Sanat’ta dilediğin zaman resim kursuna katılabilirsin.

Çalışma saatlerin çok mu sıkıntılı ? Her hafta vardiyaların mı değişiyor ?

Merak etme! Bu tarz konularda canını sıkmana hiç gerek yok. Ortak bir şekilde belirlediğimiz ders günleri ile sana uyan zamanlarda bu eğitimden faydalanabilirsin.

Sen yeter ki kendini geliştirmek iste. Alanında uzman öğretmenlerimiz ders içeriğini tamamen zevk alacağın ve kendini geliştirebileceğin şekilde sana özel tasarlayacak.

Böylelikle hem eğlenecek hem öğreneceksin hem de motivasyonun sürekli artacağı için resimden daha çok zevk alacaksın.

Kişiye Özel Resim Kursu Programı

Resim çizmeyi öğrenmek, kendini bu alanda geliştirmek istiyorsan ihtiyacın olan tek şey isteklerin doğrultusunda hazırlanmış bir program.

Bizim için değerlisin! Kendini geliştirmene yardımcı olmak istiyoruz. İşte bu nedenden dolayı isteklerini, beklentilerini bilmemiz bizim için çok önemli.

Akrilik, sulu, yağlı boya ya da kara kalem çalışmalarından istediğin alanda eğitim alabileceğin İzmir resim kursu, çizim öğrenme programları ile çok daha keyifli!

Günlük hayatın sıkıcılığından uzaklaşman, kendini keşfetmen için bir kaçış noktası oluşturuyoruz senin için.

Sen doya doya öğren, doya doya kendini geliştir diye ihtiyacın olan her şeyi düşünüyoruz!

Bizim öğrencilerimiz İzmir’de resim kursu alacaklarsa en donanımlı sınıflarda en kaliteli eğitimi hak ederler!

Sene Sonu Resim Kursu Sergilerinde Yer Alın

Birçok resim alanında kendini geliştirdin. Her resim türüne ait özel teknikleri öğrendin ve saatlerce bunların pratiklerini yaparak çizimini güçlendirdin.

Şimdi sıra dönem sonu sergilerinde. Hem kişisel çalışmaların yer aldığı hem de konsept çalışmalarla katılabileceğin dönem sonu sergileri ile halka açık kültür merkezlerinde çizimlerini sergile.

Yeni insanlarla tanış ve kültüren etkileşimde bulun. Unutma, duygu ve düşünceler paylaştıkça artar!

Senin gibi sanata ilgi gösteren kişilerle aynı ortamda bulun, bu atmosferi hisset ve güzel anlar yaşa!

Her şey senin için! Kendini geliştirmen, daha iyi hissetmen için.

Hadi ne duruyorsun ? Şimdi resim çizme zamanı.

Ücretsiz Resim Kursu Telafi Dersleri

Programlarında oluşacak bir sıkıntıdan dolayı derse katılamayabilirsin. Bu gayet doğal bir durum.

Katılamadığın dersler için ücretsiz telafi derslerinden faydalanabilirsin. İster fiziksel olarak resim okulumuza gelerek de telafi dersine katılabileceğin gibi online olarak da yararlanabilirsin.

Ücretsiz resim kursu telafi dersinden yararlanmak için katılamayacağın gün ders saatinden 5 saat öncesinde bize haber vermen gerekli. Ardından telafi dersinden yararlanabilirsin

Tam Donanımlı Resim Atölyeleri

Burada yok yok! Büstler, torslar, tüm çizim materyalleri seni bekliyor.

Ders harici zamanlarda dilediğin zaman gelip çalışabileceğin resim atölyelerimiz katılımını bekliyor.

Gelirken sadece hayallerini getir, geri kalan ve ihtiyacın olacak her şeyi biz senin için çoktan hazırladık.

Hemen ücretsiz resim kursu deneme dersine katıl!

İzmir Resim Kursu Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz resim kursları senin için sunduğumuz ve kesinlikle kaçırmaman gereken fırsatlardan bir tanesi!

Peki ücretsiz resim kursu İzmir deneme dersini bu kadar önemli yapan şey nedir ?

Öncelikle kurumu görmen, öğretmenimiz ile tanışman açısından oldukça değerli bir hizmet bu. Aklında olan soruların cevaplarını en sağlıklı şekilde öğretmenlerimizden alabilirsin.

Ayrıca seni tanımak istiyoruz. Resimden dersinden beklentin, ilgi alanlarını bilmek istiyoruz. Çünkü kişiye özel çalışma planını bu şekilde tasarlıyoruz.

Zamanın hepimiz için oldukça değerli olduğunun farkındayız bu nedenle az zamanda büyük işler yapmak istiyoruz, senin de isteğinle.

Kısa sürede ortaya bir ürün çıkarmak sizleri daha çok mutlu edecektir işte bu nedenle en ufak bir zaman kaybı yaşamadan doğru tekniklerle resim çizmeyi öğretiyoruz.

Yapamayacağım düşüncesinden kurtulmanın tam zamanı. Eğer bu alanda ilk defa çalışma yapacaksan çeşitli korkuların olması normal ancak bu ön yargılardan kurtulmanın bir yolu var.

Senin deneyimlemen. İşte ücretsiz resim kursu deneme dersinde bunu sana en harika şekilde deneyimletmeye çalışıyoruz.

İzmir Karakalem Kursu

Eğer herhangi bir resim geçmişiniz yoksa temel kavramları öğrenmek adına karakalem kursu ile başlamanız birçok açıdan size yardımcı olacaktır.

Karakalem kursunda temel olarak öncelikle elinizin açılması gerekmektedir. Bunun için çeşitli objeler üzerinde çizimlerle derslere başlanıyor.

Ardından bunların tonlamaları, ışık gölge, perspektif gibi konulara derslerimizde yer veriliyor. Tabi ki sadece derslerde yaptıklarımızda sınırlı kalmıyoruz. Öğretmenimizle ders dışında da iletişim halinde olduğunuz için ders dışı çalışmalar için öğretmenimizden yardımcı ek çalışmalar alabilirsiniz.

Karakalem kursu İzmir sizlere sadece basit düzeyde çizim yapmayı değil bir yere oturduğunuzda elinize kağıt kalem alıp çok kısa sürede eskiz çıkaracak bilgileri aktarmayı amaçlıyor.

İzmir Akrilik Boya Kursu

Akrilik kursu da özellikle yağlı boya meraklılarının ilgisini çeken bir diğer eğitim.

Yağlı boyaya oldukça benzeyen ve hızlı kuruyan boyalarla çalışılan bu kurs kendini geliştirmek isteyen resim severler için birebir.

İster yağlı boya kursu ile başla sonrasında akrilik kursuna yönel istersen tam tersi. Öğreneceğin teknikleri birbiri içinde kullanabileceğiniz bu iki resim türü ile gördüğünüz çizimleri tuvale aktarmak oldukça eğlenceli.

İzmir Göztepe akrilik kursu ile kısa sürede çalışmalarınızı ortaya çıkarın.

Sıcak, aile ortamı gibi bir resim atölyesinde resmin tüm alanlarında eğitim almanın keyfini çıkarın. Anatomi, Portre ve Perspektif Çizimi

Karakalem kursu İzmir‘de yok yok! Merak ettiğin, sormak istediğin sorular için ücretsiz deneme dersine katılmayı unutma.

Ayrıca dilersen anatomi, portre çizimi gibi diğer alanlarda da kendini geliştirebilir ve her ders biraz daha üzerine yeni konularla bilgi koyarak iyi bir karakalem ustası olabilirsin.

Ders içeriklerimizde perspektif konusuna oldukça detaylı olarak değinilmektedir fakat mesleki kazanım açısından özellikle mimarların tercih ettiği perspektif kursu İzmir‘e de tek olarak katılabilirsin.

İzmir Göztepe karakalem kursu ile çöp adamdan daha fazlasını çizmeyi en ince ayrıntılarına kadar öğrenin!

Karakalem kursu fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsin.İzmir Yağlı Boya Kursu

İzmir yağlıboya kursu ile hayallerindeki çizimleri artık yapmak çok kolay!

Yağlı boya kurslarında içerik tamamen sana göre belirleniyor. Profesyonel öğretmenlerimizinde yardımı ile sınıf ortamında her anından zevk alarak istediğin çizimler üzerinde çalışabiliyorsun.

Çalışmalarını eve götürebileceğin gibi dilersen resim atölyemizde de bırakarak geldiğin zamanlarda bu çalışmalara kaldığınız yerden devam edebilirsin.

Yağlı boya kursu İzmir‘de alacağın eğitim ile kısa sürede evde kendi tuvallerin üzerinde de çalışmalara başlayabilirsin.

Hata mı yaptın ? Ya da hata yapmaktan mı korkuyorsun ? Bu hataları tuval üzerinde yağlı boya kursunda öğreneceğin teknikler ile kapamayı öğrenebilirsin.

A’dan z’ye oldukça detaylı bir yağlı boya kurs programı seni bekliyor.

İzmir Göztepe yağlı boya kursu ile hayallerini gerçekleştirmek ve içindeki ressamı ortaya çıkarmanın tam zamanı!

İzmir Suluboya Kursu

Sulu boya bizlere ilkokul yıllarından beri gösterilen ama oldukça yanlış anlatılan bir resim tekniği.

Sulu boya kursunda istediğin tüm resimleri kaliteli malzemeler ile kağıda doğru tekniklerle aktarmayı öğrenebilirsin.

Özellikle karakalemde kendini geliştiren öğrencilerin bir sonraki seçimi olan sulu boya, en hızlı ve pratik yöntemlerle öğrenmeniz için tasarlanmış ders içerikleri ile seni bekliyor.

Sulu boya kursu İzmir‘de öğreneceğin tekniklerle yapamayacağınız çalışma yok. Renklerin birbiri ile uyumunu daha da keşfedebileceğiniz bu eğitim kesinlikle denemeye değer.

İzmir Göztepe sulu boya kursu farklılık aramak isteyenlerin birinci tercihi olarak ortaya çıkıyor.İzmir Özel Resim Kursu İle Her Seviyede Ders İmkanı

Yağlı boya kursuressamlık kursu araştırmalarına artık son verebilirsiniz.

Çöpten adam bile çizemiyorum ki resim benim neyime deme !

Güzel bir resim kursu İzmir’de alacağın eğitim ile sen de kısa sürede güzel resimler çizebilirsin !

Resim çizmenin doğuştan bir yetenek gerektirdiği ve sonradan öğrenilemeyeceği düşünülmektedir. Fakat işin aslı gerçekten böyle değildir.

Bu tarz durumlarda kimse disiplin konusuna değinmek istemez. Disiplin aslında senin bir alanda kendini geliştirmek için ne kadar odaklanabileceğin, çalışmalarına ne kadar vakit ayırabileceğin ile ilgilidir.

Bu işi hobi olarak dahi düşünüyorsanız kesinlikle düzenli vakit ayırmanız gerekmektedir. Herkes güzel tablolar çizmek istiyor ancak kaç kişi bunu başarabilir ?

Emek gösteren, vakit ayıran kişinin farkı bu durumlarda ortaya çıkmaktadır. Hem istediği seviyeye daha kısa sürede gelmekte hem de belki de en önemlisi kendi kişisel gelişiminin tadına varmasıdır.

Hangi sanat alanında kendini geliştirmek istiyorsan yetenekten çok daha önemli bir konu bulunmaktadır. Bu da senin bu işi ne kadar istediğindir. Güzel bir şekilde gitar çalmak ya da resim çizmek için yetenekten çok gerçekten bu alanlarda kendini ne kadar geliştirmek istediğin önemlidir.

Her bütçeye uygun, en ekonomik ve kaliteden ödün vermeyen eğitim anlayışı ile sizler de bu fırsatlardan yararlanabilirsin. Detaylı bilgi almak için iletişim numarasından bize ulaşabilir ya da sağ altta bulunan konuşma panelinden sorularını iletebilirsin. Resim kursu İzmir‘in uzman öğretmen kadrosu ile kısa sürede sonuçlar elde edeceksin !

Bireysel ya da toplu resim dersi ile ilgili merakına son veriyor ve seni resim kursu İzmir‘in büyülü dokunuşlarına davet ediyoruz! Sen de güzel arkadaşlıklar oluşturarak, keyifli ve keyifli olduğu kadar da eğlenceli bir resim eğitimi almak istemez misin?

Resim Kursu İzmir Hatay : Çöp Adam Çizemem Diyenlerin Adresi

İzmir‘in en ideal hobi resim kursu İzmir Göztepe‘de her kesime seslenmekte. İster yetişkinler için resim kursu, ister güzel sanatlara hazırlık kursları veya çocuk için resim kursu Söz Konusu Sanat olduğunda her zaman sana en doğru şekilde eğitim vermek için hizmetinde olacaktır.

Evet, aklımı okudun diyorsan İzmir’de Söz Konusu Sanat ile resim Kursu seni çöp adam çizmekten kurtarıyor ve en güzel resimleri çizebilmen için sana eşsiz bir ders deneyimi sunuyoruz!

Sen de artık çöpten adam çizmekten fazlasını yapmak istiyorsan ve seviyeni ileriye taşımayı düşünüyorsan, sence de bir adım atmanın zamanı gelmedi mi?

İzmir Resim Kursu Sık Sorulan Sorular

Aşağıdaki sorular bizlere çeşitli sosyal medya kanalları ile ya da ücretsiz deneme dersine katılan kişilerin merak ettiklerinden oluşmaktadır.

Eminiz ki bu sorular arasında merak ettiklerin var. Sadece 3 dakikanı ayırarak yazımızın tamamını okuyabilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Sanatla kalın!

Resim Kursuna Başlama Yaşı Nedir ?

3 yaş ve üzeri resim derslerinden yararlanabilir. Özellikle küçük çocukların kalem tutma gibi alışkanlıkların doğru bir şekilde kazanılması adına parmak motor kas gelişimi oldukça önemlidir.

Bunun dışında resim dersi alabilmek için kesinlikle bir yaş sınırı yok. Kaç yaşında olursan ol yeni bir hobi edinmek için asla geç değil![/rt_accordion_content][rt_accordion_content title=”

Resim Yapmak Yetenek İşi Mi ?

“]Yetenek bir işi kısa sürede kavrama ve yeni ürünler ortaya koyma sürecinde oldukça önemlidir.

Ancak unutulmamalı ki işlenmeyen yetenek hiçbir şey ifade etmez. Kısacası yetenekten çok disiplinli çalışma ile herkes rahatlıkla resim çizebilir, hayalindeki seviyeye ulaşabilir.

İzmir Resim Kursu Fiyatları Nedir?

“]Resim kursu İzmir fiyatları eğitim aldığın kurum, bu kurumun öğretmen kalitesi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir.

İzmir resim kursu ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geç.

Resim Kursu Ders İçeriği Nasıldır ?

“]Resim kurslarımız hobi amaçlı resim kursu ve resim okullarına hazırlık amaçlı resim kursu olarak 2’ye ayrılmaktadır.

Hobi amaçlı resim kursu öğrencinin beklentileri doğrultusunda hazırlanıp şekillenen bir resim dersi programıyla ilerlerken okula hazırlık amaçlı resim dersi ile öğrencinin girmek istediği resim okulunun sınav müfredatına göre bir hazırlık yapılır.[/rt_accordion_content][rt_accordion_content title=”

Ne Kadar Sürede Güzel Resim Çizebilirim?

“]Bu kişiden kişiye göre değişiklik göstermekte ve tamamen gelmek istediğin seviye, yapmak istediğin çalışmalar bu süreci etkilemektedir.

Genel olarak 3 ile 6 ay arasında ciddi bir gelişim gösterebilirsin.  Yine ortalama olarak 3 ay içerisinde portre çizimi yapabilecek alt yapıya sahip olabilirsin.

Hangi Alanlarda Eğitim Alabilirim?

Karakalem, yağlı boya, sulu boya ve akrilik boya alanlarında ayrı ayrı eğitime katılabilirsin.

Her eğitim aslında bir sonrakinin temelini oluşturmaktadır. Özellikle daha önceden resim ile uğraşmadıysan karakalem eğitimi başlangıç için tekniklerin oturması adına idealdir.

Söz Konusu Sanat İzmir Resim Kursu Nerede?

Söz Konusu Sanat İzmir Göztepe’de yer almaktadır.

Göztepe metro ve tramvay duraklarına 3 dakika yürüme mesafesinde olan sanat okulumuza metro, tramvay, otobüs gibi toplu taşıma araçları rahatlıkla ulaşabilirsin.

Resim İçin Gerekli Malzemeleri Nereden Alabilirim?

Çalıştığımız birçok toptancı var. İstediğin markaları birlikte araştırabilir ve en ekonomik şekilde temin edebiliriz.

Başa dön tuşu