Resim kursu İzmir Göztepe ile istersen hobi olarak kendini geliştir istersen okullara hazırlan ve dilediğin bölümü kazan.

Her anından keyif alacağın, tamamı kişiye özel oluşturulan resim kursu içerikleri ile istediğin alanda kendini geliştirmenin tadını çıkar.

Güncel eğitim metotlarının takip edildiği resim derslerinde karakalem, yağlı boya, sulu boya gibi alanlardan istediğini seçerek o alanda eğitim alabilirsin.

Torsbüst ve onlarca objenin bulunduğu bir resim atölyesi Göztepe‘de çizmek isteyebileceğin, kaleminin güçlenmesine yardımcı olacak her şey hazır bir şekilde seni bekliyor.

Tarihi bir Rum evinde bulunan resim atölyemizde sadece sınıflarda da çizim yapmak zorunda değilsiniz. Havanın güzel olduğu durumlarda bahçeye çıkabilir, açık mutfaktan kendinize bir kahve yaparak anın tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir’in birçok yerinden ulaşımın rahat olduğu Göztepe resim kursuna otobüs, tramvay, vapur ve metro ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan çeşitli sorular mı var ?

Hemen ücretsiz deneme dersi için randevu oluşturun. Kurumumuzu görün ve öğretmenlerimizle tanışın. Bu soruların en sağlıklı, doğru yanıtları hemen öğrenin.