Sıkça Sorulan Sorular

Söz Konusu Sanat İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Kurslara kayıt olmak için ne gerekmektedir?

Kurslarımıza kayıtlanmak için yapmanız gereken tek şey Söz Konusu Sanat’a mail, whatsapp, arama yoluyla ulaşıp randevu almanızdır.Kurslara kayıtlanma esnasında sizden herhangi bir belge vb. talep edilmemektedir.Derse kayıtlandıktan sonra ödeme yapmanız  ve Söz Konusu Sanat bilgi formunu  doldurmanız yeterlidir.

Sanat Merkezinin yeri nerede?

Söz Konusu Sanat, İzmir Hatay’da yer almaktadır. Sanat merkezimiz metroya, dolmuşa, otobüse çok kısa mesafede yer almaktadır. Sanat merkezine ulaşım çok kolaydır. Sadece Hatay’dan  değil, Karabağlar’dan, Konak’tan, Göztepe’den, Güzelyalı’dan, Balçova’dan, Narlıdere’den, Üçyol’dan da bir çok sanatsever Söz Konusu Sanat’ı tercih etmektedir.

İsteyen herkes kayıtlanabilir mi?

Kurs almak isteyen her birey kayıt yaptırabilmektedir.Ayrıca kurslarımıza başlamadan önce aklınızda seçeceğiniz alanla ilgili tereddütler varsa öncelikle ücretsiz deneme derslerimize katılarak aklınızdaki sorulara cevaplar bulabilir ve profesyonel eğitmenlerimizin sizin için tavsiyelerini alabilirsiniz.!

Kurslarınıza katılmak için herhangi bir yaş sıralaması mevcut mudur?

Kurslarımızda herhangi bir alt veya üst yaş sınırı bulunmamaktadır.İstekli olan ve öğrenmek isteyen herkes kurslarımıza katılabilir. Her yaş aralığında öğrencimiz bulunmakla birlikte en küçük öğrencimiz 3, en ileri yaştaki öğrencimiz ise 84 yaşındadır.

Kursların tamamlanması kaç ay sürüyor?

Kursularımızda başlangıç eğitimi 3 ay gibi bir süreci kapsamaktadır.Gelmek istediğiniz seviyeye göre kurslarımızın süresi uzamakta veya kısalmaktadır.

Ders gün ve saatleri nasıl belirleniyor?

Kursumuz saat 09.00-23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Sanat merkezi ve öğrencinin müsaitlik durumuna göre saatler ortaklaşa belirlenmektedir.

Kurs ücretleri ne kadar?

Kurslarımızda belirlenen fiyatlar İzmir’deki en uygun kurs fiyatlarıdır. Söz Konusu Sanat’ta bütçenize uygun, kaliteli ve eğlenceli bir eğitim verilmektedir. Kurs fiyatlandırmalarıyla alakalı bilgi almak için bize mail ile ulaşabilirsiniz.

Sanat merkeziniz ne gibi donanımlara sahip?

Sanat merkezimiz enstrumanlar ve ses sistemleriyle alakalı tüm donanımlara sahiptir.Kursumuzda uygun saat belirlenmesi durumunda sürekli etüd imkanı mevcuttur. Sanat merkezimizde Tv, dergi, ikram, internet, müzik, playstation gibi imkanlar sunulmaktadır. Beklerken hoş vakit geçirmeniz açısından öğrencilerin ve öğretmenlerin bütün konforu düşünülmüştür.

Etüt imkanı var mı?

Sanat merkezimizle iletişime geçip saat belirlemeniz halinde her zaman etüd olanağı bulunmaktadır.

Kurs dışında etkinlikler yapılıyor mu?

Sanat merkezimizde her hafta belirlenen günlerde düzenli olarak etkinlik yapılmaktadır. Film günü, go kart, paintball, konser etkinlikleri gibi birçok farklı ve eğlenceli aktivitelerimize sizde katılabilirsiniz.!

Öğretmenleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Eğitmenlerimiz, sertifikalı programlara katılmış, dalında çeşitli konserler düzenlemiş , müzik eğitimi almış ve buralardan mezun olmuş dalında profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Gelemediğim dersler için telafi yapılıyor mu?

Derse katılamayacağınızı dersten önce haber vermeniz durumunda kaçırılan derslerinizin telafisi yapılmaktadır.

Başa dön tuşu