Tiyatro kursu İzmir, ister hobi amaçlı ister okullara hazırlık eğitim programları ile İzmir Hatay’da !

Dilediğin eğitimi alabilmek için artık önünden hiçbir engel yok. Alanında uzman tiyatro kursu İzmir öğretmenlerimiz ile hangi oyunu sahnelemek istersen, hangi alanda kendini geliştirmek istersen onun eğitimini alırsın.

Bire bir özel olarak yararlanabileceğin tiyatro eğitimlerinde aynı zamanda sınıf dersi seçeneklerini de bulunmaktadır. Sene sonundan düzenlenen gösteriler için sınıf dersi seçeneklerini sizler için tavsiye etmekteyiz.

Başlangıç aşamasında ” utanırım, yapamam, çok heyecanlıyım ” gibi düşüncelerle kurumumuza başvuran kişiler için alışma evresi olarak ilk bir kaç ay özel eğitim verilmektedir ancak tiyatronun bir ekip işi olduğu düşünülürse, bu süre zarfında kişinin motivasyonu yükseltildiği için artık sınıf derslerinde yerini alacak seviyeye gelecektir.

Söz Konusu Sanat’ın kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için ; https://sozkonususanat.com/kampanyalar/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Hatay bana uzak keşke Karşıyaka‘da yeriniz olsa diyorsanız kardeş sanat merkezimizin tiyatro kursu İzmir sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz ; https://www.erturgutsanatmerkezi.com/tiyatro-kursu-izmir/

Tiyatro kursu İzmir hakkında yazılan yazımızda aşağıdaki soruların cevaplarına ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz;

  • Tiyatro kursuna katılım için şartlar nelerdir?
  • Tiyatro kursu bittikten sonra neler oluyor?
  • Tiyatro kursu ücreti ne kadar?

Tiyatro kurslarımız bünyesinde yaratıcı drama kursu, yetişkin tiyatro kursu, çocuk tiyatro kursu ve doğaçlama tiyatro kursları verilmektedir.