Yan Flüt Kursu

Yan Flüt Kursu İzmir : %100 Öğrenme Garantili Flüt Yan Kursu

Yan flüt kursu İzmir Göztepe, sizlerin hiç sıkılmayacağı ve %100 öğrenme garantili flüt kurslarına davet ediyor.

Her anından kesinlikle zevk alacağınız, sizlerin çalmak istediği parçalar üzerinden oluşturulan kişiye özel çalışma programları ile yan flüt çalmak Göztepe flüt kursu ile çok ama çok kolay!

Dünya genelinde kullanılan güncel flüt metotları ile kısa sürede flüt çalmanın keyfini yaşayın.

Tarihin tüm güzel yanlarını yaşayan bir Rum evinde, sanat ile iç içe geçmiş bir kurumda kendinizi geliştirmekten daha güzel ne olabilir ki ?

İzmir’in en iyi flüt öğretmenlerinden Göztepe’de yan flüt kursu alarak sizler de bu enstrümanı çalmayı öğrenebilirsiniz.

Abarttığımızı mı düşünüyorsunuz ? En iyi müzik eğitimi İzmir‘e hemen katılarak kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Hemen ücretsiz deneme dersine katılın. Hem kurumumuzu görün hem de öğretmenlerimiz ile tanışın. Bu mükemmel ayrıcalığını kendiniz deneyimleyin.

Deneme dersine katılmak için bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Yan Flüt Kursu Hizmet İçeriği

Yan flüt kursu İzmir‘in en kolay ulaşılabilir konumlarından biri olan Göztepe‘de sizleri bekliyor.

%100 öğrenme garantili flüt kursu öğretmenlerimizin yardımı ile hemen parça çalmayı doğru flüt teknikleri ile öğrenin.

İş ve okul çıkışlarında vakit kaybetmeden, merkezi konumda olan müzik okulumuza tramvay, metroya veya otobüs ile kolaylıkla ile ulaşabilirsin.

Bizim öğrencilerimiz her zaman en iyisini hak eder! Eğer İzmir’de yan flüt kursu eğitimine katılmak istiyorlarsa en donanımlı sınıflar en verimli kişiye özel hazırlanan programlar ile öğrenirler.Haftanın 7 Günü Yan Flüt Kursu

Müzik okulumuz haftanın 7 günü 09:00-22:00 saatleri arasında sürekli olarak açık.

Çalışma saatlerinden kaynaklı derslere katılamayacağını düşünüyorsan artık bu düşüncelerden kurtulmanın tam zamanı.

Ortak bir şekilde belirlediğimiz ders gün ve saatleri ile dilediğin gün ve saatte yan flüt derslerine katılabilirsin.

Gelmek istediğin gün ve saat hiç önemli değil. Yeter ki bir adım at! Senin için en uygun programı oluşturacağız.

Sen doya doya eğitimlerden maksimum verimle faydalan diye ihtiyacın olan her şeyi flüt kursumuzda sağlıyoruz.

Artık aramıza katılmanın zamanı geldi!

Kişiye Özel Yan Flüt Çalma Programı

Yan flüt öğrenmek, kendini müzikal olarak geliştirmek istiyorsan ihtiyacın olan tek şey bir çalışma programı. Ama standart bir çalışma programından bahsetmiyoruz burada!

Kişiye özel yan flüt öğrenme programı oluşturulurken onlarca kaynaktan, metottan yararlanılıyor. Peki bu sizler için neden önemli ?

Öncelikle bilmen gereken şu. Eğer flütte kendini geliştirmek istiyorsan bol egzersiz yapmalı bol etüt çalışmalısın. Ancak bu bir süre sonra sıkıcı bir durum olabilir. İşte burada devreye kişiye özel program giriyor.

Tamamı çalmak istediğin, dinlemekten hoşlandığın parçalar sana etüt çalışmaları mantığı ile gösteriliyor. Kısacası eğlenirken öğreniyorsun ve motivasyonunun hep yüksek kalıyor.

Sene Sonu Yan Flüt Kursu Gösterilerinde Yer Alın

Onlarca egzersiz çalıştın, parça çalmayı öğrendin ve yan flüt tekniğini iyi bir seviyeye getirdin.

Yetmez! Şimdi sahneye adım atma zamanı.

Bu zamana kadar edindiğin tüm bilgi birikimini, onlarca kişi karşısında sahnede sergilemek ne kadar da heyecan verici tahmin edebiliyor musun ?

Hem kendi başına performasını sergile hem de diğer öğrencilerimizin de içine dahil olduğu müzik gruplarında yer al.

Yapman gereken tek şey düzenli çalışmak, kedini geliştirmek ve eksiklerini kapamak.

Hadi şimdi müzik yapma zamanı!

Ücretsiz Yan Flüt Telafi Dersleri

Programında bir aksilik çıktı ve derse katılamayacak mısın ?

Herhangi bir ek ücret ödemeden ücretsiz telafi dersinden yararlanabilirsin.

Yapman gereken tek şey ders saatinden 5 saat önce haber vermek. Ardından belirlenen telafi günü için ister fiziksel olarak sanat merkezimize gelip derse katılabilirsin istersen online olarak bu eğitimden faydalanabilirsin.

Ücretsiz Yan Flüt Çalışma İmkanı

Evde enstrümana çalışırken sorun mu oluyor ? Komşularından çekindiğin için tam performans gösteremiyor musun ?

Hemen müzik okulumuzu ara ve yer ayırt. İzmir yan flüt kursu ders odalarında dilediğin kadar ücretsiz çalışma yapabilirsin.

Tam donanımlı sınıflarda eksiksiz bir şekilde kendini geliştirmeye devam edebilirsin.

İzmir Yan Flüt Kursunda Hangi Alanlarda Eğitim Alabilirsin ?

Eğitim içeriklerimizi hazırlarken İzmir’de hobi kursları ve güzel sanatlar hazırlık kursu olarak iki ayrı kategoride oluşturuyoruz.

İstersen hobi kursuna katılarak kendini geliştirebilirsin istersen lise ya da üniversite güzel sanatlar hazırlık programları ile dilediğin okulu kazanabilirsin.

Güzel Sanatlar Hazırlık Yan Flüt Kursu

Amacın lise ya da üniversitede öğretmenlik ya da konservatuar bölümüne girmekse doğru adrestesin.

Tamamı sınav müfredatına uygun, çıkmış ve çalınması zorunlu eserler üzerinden işlenen derslerle kısa sürede başarıyı yakala.

Hobi Kursları Yan Flüt Eğitimi

Hobi eğitimi diyerek geçme! Baştan savma, düzensiz bir eğitimdense kendini geliştirebileceğin en kaliteli flüt dersleri Söz Konusu Sanat’ta seni bekliyor!

Hobi eğitimlerinin de en kalitelisini size sunan kurumumuza hemen kayıt olabilir ve derslere başlayabilirsin.

İzmir Yan Flüt Kursu Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz yan flüt kursu sizler için sunduğumuz ve kesinlikle kaçırmamanız gereken bir hizmet.

Peki nedir bu ücretsiz flüt kursunu bu kadar önemli yapan şey ?

Öncelikle yan flüt eğitimi alacağın kurumu görmek, öğretmenimizle tanışmak senin için büyük bir artı. Merak ettiğin soruları doğrudan öğretmenimize sorarak en sağlıklı cevaplara sahip olabilirsin.

Ayrıca biz, sizleri tanımak istiyoruz. Daha kaliteli hizmet verebilmek adına flüt derlerinden beklentini, nasıl bir gelişim içinde olmak istediğini öğrenmemiz gerekli. Sana özel bir yan flüt çalışma programı oluşturabilmemiz için oldukça önemli.

Yaklaşık 20 dakika gerçekleşen deneme dersinde aslında birçok konuda bilgi sahibi oluyorsun. Bunun içinde ;

 • Notaların sol anahtarı üzerindeki yerleri
 • Flüt tutuşu ve postür çalışması
 • Flüt üfleme tekniği çalışması
 • Egzersizler yapılmakta

Eğer bir hobi istiyorsak bizleri neyin beklediğini bilmemiz gerekli. İnsan doğası gereği hiç bilmediği bir alanda adım attığında gerilir, panik yapar ve yapamacağından korkar.

Bunu aşabilmek içinse olayı deneyimlemek gerekli. Biz sizlere yan flüt çalmanın nasıl bir his olduğunu deneyimletmek ve ön yargılarınızı kırmak istiyoruz.

İzmir Özel Yan Flüt Kursu Her Seviye İçin

Yan flüt eğlenceli bir müzik aleti olmasıyla birlikte sesi de bir o kadar güzel enstrümandır. Sen de yan flüt çalmak istiyor fakat

 • Yan flüt denilen bu müzik aleti nasıl bir müzik aleti
 • Öğrenme süreci nasıl, ne kadar zamanda yan flütle şarkı çalabilirsin
 • Yan flüt çalmaya başlamak için yaşın uygun mu
 • Yan flüt fiyatları ne kadar
 • İzmir Yan flüt kursunun fiyatı ne kadar ve İzmir’de nereden yan flüt dersi alabilirsin
 • Online yan flüt eğitimi var mı sorularının cevaplarını bu yazımızda paylaşıyoruz.

Güzelyalı Yan flüt kursuyla ilgili aklınızı karıştıran sorularınızı buradan cevaplıyoruz, böylelikle sen de yan flüt çalmakla ilgili en doğru kararları verebilirsin.

Kişiye özel oluşturulan müfredatlarımız ile ne çalmak istiyorsan o alanda eğitim görürsün. Klasik Batı müziği alanında çalışmalar yapabilir, film müziklerini seslendirebilir ya da beste çalışmaları yapabilirsin. Yan flüt kursu İzmir öğretmenlerimiz, sen ne istersen sana onu vermek için buradalar !

Sıkıcı bol egzersizler yerine bu egzersizleri parçalar üzerinde çalışmak, kişinin enstrümana olan isteğini de arttırmaktadır. Melodisini bildiğin parçalar üzerinden en keyifli dersler yan flüt kursu İzmir‘de !

Zamanın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz ve bu nedenle kısa zamanda çok büyük işler başarmak istiyoruz, seninle birlikte.

Kısa sürede en verimli ders içerikleri çabuk bir şekilde sonuç almanın senin motivasyonuna katkısını biliyoruz. Bu nedenle ders içeriklerini her zaman öğrencilerimizin memnun olması adına özenle oluşturuyoruz.

Özellikle diyafram nefesi çalışmalarının yapılması ve diyafram nefesinin öğrenilmesi ile birlikte daha rahat bir şekilde çalınan yan flüt aynı zamanda sağlık açısından da oldukça faydalı kazanımlara sahiptir.

Daha sağlıklı olan diyafram nefesinin günlük hayatta kullanma alışkanlığını kazanmak hem yeterli oksijenin vücudumuza girişini sağlamaktadır hem de stres durumları ile başa çıkmamıza yardımcı olmaktadır.

Ayrı bir başlık olan nefes terapisi eğitimleri tamamen diyafram nefesi odaklı çalışmalar ile gerçekleşmektedir. Kısacası sadece yan flüt kursu İzmir Güzelyalı da eğitim almak ile kalmıyor aynı zamanda birçok açıdan vücudunuza yatırım yapmış oluyorsunuz.

Online Yan Flüt Eğitimi İle En Eğlenceli Yan Flüt Dersleri

Yan flüt eğitimi almak istiyor ancak yan flüt kursuna gelecek zamanın mı yok ? Dert etmene hiç gerek yok ! Zamanın yoksa Söz Konusu Sanat o zamanı senin için yaratıyor.

Kendi evinde rahat bir ortamda online yan flüt dersine katılarak sen de yan flüt çalmayı kısa sürede öğrenebilirsin. En ucuz online yan flüt dersleri o kadar ekonomik ki sadece ders aldığın süre kadar ödeme yaparsın.

Online yan flüt kursuna kayıt olmak ve almak için yapman gerekenler ;

 • Söz Konusu Sanat’ın iletişim numarasından bize ulaşarak ders gün ve saatini belirle
 • Ortak bir şekilde belirlediğimiz ders gününde bilgisayar karşısında hazır ol
 • Online enstrüman derslerimiz zoom, gotomeeting gibi profesyonel alt yapıya sahip programlar ile gerçekleşmektedir.
 • Güzel bir internet alt yapın varsa kullanıcı adın ile bizi bu platformlardan ekle ya da biz sana online yan flüt eğitimi için katılım linki atalım
 • Dersler sırasında videolar kayıt altına alınmaktadır. Ders sonrası kayıtlar istediğin mail adresine gönderilecektir. Böylelikle tekrar edebilecek bir kaynağın olacak ve hatasız bir şekilde kendini geliştirebileceksin.
 • Her ders 1 parça öğrenme garantisi ile online enstrüman derslerine davetlisin.

İzmir Yan Flüt Kursu Sık Sorulan Sorular

Bu başlık altında paylaşacağımız soru ve cevaplar yan flüt kursu İzmir ücretsiz deneme dersine gelen katılımcıların ve bizlere sms, Whatsapp gibi platformlardan ulaştırılan sık sorulan soruları içermektedir.

Bu soruların cevapları tamamen alanında uzman yan flüt kursu İzmir öğretmen kadromuz  tarafından cevaplanmıştır.

Müzik kursu İzmir Güzelyalı yardımıyla hayallerinizi ertelemeyin ve bugün onlar için bir adım atın.

Eminiz ki sizlerin de merak ettiği sorular burada mevcut. Sadece 5 dakikanı ayırarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsin.

Yan Flüt Çalmak Zor Mu ?

“]Yan flüt çalmak doğru bir yan flüt eğitmeninin desteğiyle kesinlikle zor değildir. Yan flüt eğitimleri sırasında aşama aşama ilerlendiği için yan flüt kursunda size özel program hazırlanır, bu program sizlerin ilerleme seviyesine ve ilgisine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Üflemeli enstrümanlar genellikle zordur tarzında bir düşünce biçimi yaygın ancak durum gerçekten böyle değil. İlk dersten itibaren yan flütten ses çıkarabilirsin.

Daha sonrasında ise bu üfleme ile elde edilen tonun korunması üzerinde çalışmalar çeşitli parça ve egzersizler yardımı ile sağlanır.

Bir yandan nota eğitimi ile birlikte flüt üzerinde parmak çalışmaları yapılır. Eğer günü gününe disiplinli bir şekilde çalışma fırsatı bulabilirsen ilk ayın sonundan itibaren basit parçaları çalabilirsin.

Daha kısa sürede kendimi daha çok geliştirmek istiyorum, bir gün içinde flüte daha fazla vakit ayırabilirim diyorsan yan flüt kursu İzmir öğretmenimizden sana özel bir çalışma programı oluşturmasını isteyebilirsin.

Ne Kadar Sürede Yan Flütle Şarkı Çalmaya Başlarım?

Bu tamamen katılımcının ne kadar yan flüt çalıştığına göre değişiklik gösteren bir durumdur. Kimi öğrenciler 2. haftadan itibaren yan flüte üfleyebilirken kimi öğrencilerin 1 ayı bulmaktadır.

Ne kadar düzenli çalışırsan o kadar kısa sürede yan flüt çalabilirsin. Tabi ki ortalama bir süre vermek gerekirse 6 ay sonunda güzel bir seviyede yan flüt çalıyor olabilirsin.

Yan flüt kursu İzmir derslerine devamlılığın ve günü gününe çalışman bu süreyi kısaltmak tamamen senin elinde. Kişiye özel çalışma programları ile istediğin seviyeye daha kısa sürede gelebilirsin.

İzmir Yan Flüt Kursu Fiyatları Nedir ?

İzmir flüt kursu ücretleri eğitim aldığın kurum, öğretmen kalitelisi, kullanılan metotlar gibi birçok etmene bağlı olarak değişmektedir.

Flüt kursu fiyatları hakkında bilgi almak için bize hemen yazın.

Yan Flüt Fiyatları Ne Kadar?

En ucuz yan flüt fiyatları günümüzde 150 dolar civarında başlamaktadır. Bu fiyata hesaplı bir yan flütü satın almanız mümkündür.

Yan flüt tavsiyesinde bulunmamızı istersen; satın almayı düşündüğün en hesaplı yan flüt ilerleyen zamanlarda problem yaratabileceği için, hesaplı bir yan flüt satın almak isteyenler biraz daha pahalı yan flüt markalarına bakarak en azından 200 dolar civarındaki yan flütleri tercih etmeleri çok daha sağlıklı olacaktır.

Yan flüt satın almak istiyorsan bilen biriyle satın alman daha doğru olacaktır. Hele bir de ikinci el yan flüt alacaksan bu daha da önemli. Eğer henüz yan flüt satın almadıysan ve yan flüt satın almak istiyorsan yan flüt kursumuzdaki eğitmenlerin desteğiyle bir flüt seçimi yapabilirsiniz.

Öğrencilerimize verdiğimiz desteği aynı esirgemeden aynı şekilde size de vermeye hazırız.

Söz Konusu Sanat olarak anlaşmalı olduğumuz müzik evlerinden yan flüt satın almayı düşünenler için çok daha ekonomik bir şekilde temin edebiliyoruz.

Enstrüman Satışınız Var Mı ?

Birçok müzik marketle anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Belirlediğin bütçe dahilinde en sağlıklı ürünü birlikte araştırabiliriz.

Enstrümanların bize geliş fiyatları daha ekonomik olduğu için acele edip tek başına almanı tavsiye etmiyoruz. Hem öğretmenimizin görüşlerini öğren hem daha ekonomik al!

Yan Flüte Kaç Yaşında Başlanır ?

Yan flüt çalmak için kesinlikle yaşın geç değil kaç yaşında olursan ol yan flüt eğitimlerine katılabilirsin, sanat yapmanın özellikle hobi amaçlı sanat yapmanın hiç bir yaşı olmaz.

Yan flüt çalmak için alt katılım yaşı 10 dur. Dudak yapısı ve yan flüt ağırlığını rahat bir şekilde dengede tutmak oldukça önemlidir. Bu katılım yaşı genel bir bilgilendirme amacı içindir.

Eğer daha küçük yaşlarda yan flüt kursu İzmir‘e kayıt olmak isteniliyorsa ücretsiz deneme derslerimize katılabilir ve öğretmenimizin görüşleri doğrultusunda daha sağlıklı bir karar verilmektedir.

Yan Flüt Çalmak İçin Güçlü Bir Nefes Gerekli Mi ?

Yan flüt çalmak için güçlü bir nefese sahip olmaya gerek yok, önemli olan sahip olduğun nefesi doğru şekilde kullanabilmen. Bu yüzden yan flüt eğitimleri sırasında öncelikle nefes egzersizleri de çalışılıyor.
Yan flüt çalmak için de fazladan bir yeteneğe ihtiyaç duyulmuyor, önemli olan gerçekten istekli olmak ve düzenli çalışmak.

Yan Flüt Çalmak İçin Güçlü Bir Nefes Gerekli Mi ?

Yan flüt çalmak için güçlü bir nefese sahip olmaya gerek yok, önemli olan sahip olduğun nefesi doğru şekilde kullanabilmen. Bu yüzden yan flüt eğitimleri sırasında öncelikle nefes egzersizleri de çalışılıyor.
Yan flüt çalmak için de fazladan bir yeteneğe ihtiyaç duyulmuyor, önemli olan gerçekten istekli olmak ve düzenli çalışmak.

En İyi Yan Flüt Markaları Neler ?

En iyi flüt markaları aslında ayırabileceğin bütçeye göre değişiklik gösterir. Eğer bu alanda ilk defa çalışma yapacaksan kesinlikle başlangıç yan flütlerine yönelmen daha sağlıklı olacaktır.

En iyi başlangıç flüt markaları ;

 • Pearl
 • Schobert ZFL280
 • Fox FL 110s
 • Yamaha 212

Başlangıç yan flüt fiyatları döviz kuruna göre değişmekle beraber ortalama olarak 120 usd 130 usd seviyelerinde başlamaktadır.

En İyi Yan Flüt Markaları Neler ?

En iyi flüt markaları aslında ayırabileceğin bütçeye göre değişiklik gösterir. Eğer bu alanda ilk defa çalışma yapacaksan kesinlikle başlangıç yan flütlerine yönelmen daha sağlıklı olacaktır.

En iyi başlangıç flüt markaları ;

 • Pearl
 • Schobert ZFL280
 • Fox FL 110s
 • Yamaha 212

Başlangıç yan flüt fiyatları döviz kuruna göre değişmekle beraber ortalama olarak 120 usd 130 usd seviyelerinde başlamaktadır.

Söz Konusu Sanat’ta Flüt Kurslarına Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Yan flüt kursu İzmir‘e kayıt yaptırmak için sadece kursumuza istediğin zaman başvurman ve yan flüt kursu başvuru formunu doldurman yeterlidir.

Yan flüt kursumuz İzmir Göztepe’de çok merkezi bir konumda yer almaktadır. Kursumuza Göztepe, Balçova, Karabağlar, Güzelyalı, Yeşilyurt’tan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Söz Konusu Sanat, belediyelerin flüt kurslarından biri değildir. İzmir Göztepe’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, LCMABRSMRock School Of London sertifikasyon programlarına öğrenci hazırlayan özel bir kurumdur.

İzmir’de Nerede Yan Flüt Kursu Var ?

İzmir’in en hesaplı, en eğlenceli yan flüt kursuna ulaşmanız için Göztepe metrodan birkaç adım ilerlemeniz yeterli.

Eğer ki metro size ters geliyorsa dolmuş, otobüs ve vapur seferleriyle de rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yan Flüt Kursu İzmir Hatay‘a sadece Hatay’dan değil Bornova, Balçova, Buca, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Üçyol, Poligon, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere, Konak, Karabağlar, Alsancak gibi semtlerden de oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Göztepe metro, tramvay duraklarına 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan Söz Konusu Sanat’ı en kısa zamanda ziyaret et!

Yan Flüt Çalmak İçin Gereken Özellikler Nelerdir ?

Aslında bunun için belirli bir liste yoktur. Sadece şunu iyi bilmen gerekli. Eğer bu alanda kendini geliştirmek istiyorsan kesinlikle disiplinli, özverili bir şekilde çalışman gerekli.

Gününü etütleri, parçaları çalıştığın takdirde çok kısa sürede ciddi bir yol kat edeceksin buna emin ol!

Başa dön tuşu
Kapalı