Yan flüt kursu İzmir Göztepe, sizlerin hiç sıkılmayacağı ve %100 öğrenme garantili flüt kurslarına davet ediyor.

izmir-göztepe-yan-flüt-kursu

Her anından kesinlikle zevk alacağınız, sizlerin çalmak istediği parçalar üzerinden oluşturulan kişiye özel çalışma programları ile yan flüt çalmak Göztepe flüt kursu ile çok ama çok kolay!

Dünya genelinde kullanılan güncel flüt metotları ile kısa sürede flüt çalmanın keyfini yaşayın.

Tarihin tüm güzel yanlarını yaşayan bir Rum evinde, sanat ile iç içe geçmiş bir kurumda kendinizi geliştirmekten daha güzel ne olabilir ki ?

İzmir’in en iyi flüt öğretmenlerinden Göztepe’de yan flüt kursu alarak sizler de bu enstrümanı çalmayı öğrenebilirsiniz.

Abarttığımızı mı düşünüyorsunuz ? En iyi müzik eğitimi İzmir‘e hemen katılarak kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Hemen ücretsiz deneme dersine katılın. Hem kurumumuzu görün hem de öğretmenlerimiz ile tanışın. Bu mükemmel ayrıcalığını kendiniz deneyimleyin.

Deneme dersine katılmak için bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soruların en doğru cevaplarını bulmanız konusunda profesyonel öğretmen kadromuz ile sizlere yardımcı olalım.

En asil üflemeli çalgılardan biri olan yan flütü sen de çalmak istiyorsan mükemmel bir karar verdin !

Aklından şu düşünceleri geçiriyorsun “yapamam, yaşım çok ilerledi, zaten üflemeli çalgı bana göre değil” yanılıyorsun. Ücretsiz yan flüt kursu İzmir Göztepe deneme derslerimize katılarak merak ettiğin her şeyi öğrenebilirsin.

yan flüt kursu İzmir - kısa sürede parça çalın

İzmir’in en hayat dolu sanat merkezinde hem eğlenecek, hem yeni arkadaşlıklar edinecek hem de sevdiğin enstrümanı güzel bir şekilde çalmayı öğreneceksin.

İster bir bir özel ders istersen arkadaşını kap gel sana özel sınıf dersi seçeneğinden yararlan ! Daha ekonomik ücretlerle yan flüt kursu İzmir‘den yararlanmak için kampanyalar sayfamıza kesinlikle göz atmalısın !

Deneyimli yan flüt öğretmenlerinden İzmir’in en kaliteli derslerini alın.

Söz Konusu Sanat’ta yan flüt kursu İzmir almanın artılarını merak ediyorsan ;

 • Haftanın tüm günleri sabah 9 akşam 22 aralığında ders imkanı
 • Evde çalışamıyorum çok ses çıkıyor diye düşünüyorsan ücretsiz bir şekilde çalışma odalarımızda etüt yapabilirsin
 • Aile sıcaklığını hissettiren bir sanat merkezinde keyifli anlar
 • Etüt fırsatlarından yararlanmak için bize mesaj atman yeterli ! Derslikler uygun olduğu sürece istediğin kadar İzmir yan flüt kursu odalarında çalışma yapabilirsin.

Ücretsiz deneme derslerimizden yararlanmak için tek yapman gereken randevu almak !

whatsapp-iletişim

Instagram-İletişim

telefon-iletişim


Yan Flüt Kursu İzmir : İzmir’in En Çok Tercih Edilen Sanat Kursu

Yan Flüt Kursu İzmir Göztepe

Yan flüt eğlenceli bir müzik aleti olmasıyla birlikte sesi de bir o kadar güzel enstrümandır. Sen de yan flüt çalmak istiyor fakat

 • Yan flüt denilen bu müzik aleti nasıl bir müzik aleti
 • Öğrenme süreci nasıl, ne kadar zamanda yan flütle şarkı çalabilirsin
 • Yan flüt çalmaya başlamak için yaşın uygun mu
 • Yan flüt fiyatları ne kadar
 • İzmir Yan flüt kursunun fiyatı ne kadar ve İzmir’de nereden yan flüt dersi alabilirsin
 • Online yan flüt eğitimi var mı sorularının cevaplarını bu yazımızda paylaşıyoruz.

Güzelyalı Yan flüt kursuyla ilgili aklınızı karıştıran sorularınızı buradan cevaplıyoruz, böylelikle sen de yan flüt çalmakla ilgili en doğru kararları verebilirsin.

Kişiye özel oluşturulan müfredatlarımız ile ne çalmak istiyorsan o alanda eğitim görürsün. Klasik Batı müziği alanında çalışmalar yapabilir, film müziklerini seslendirebilir ya da beste çalışmaları yapabilirsin. Yan flüt kursu İzmir öğretmenlerimiz, sen ne istersen sana onu vermek için buradalar !

Sıkıcı bol egzersizler yerine bu egzersizleri parçalar üzerinde çalışmak, kişinin enstrümana olan isteğini de arttırmaktadır. Melodisini bildiğin parçalar üzerinden en keyifli dersler yan flüt kursu İzmir‘de !

Yazımızın geri kalanına geçmeden önce yan flütü daha kondisyonlu, aldığın ilk günkü gibi kullanman için bazı önerileri verdiğimiz bu yazımıza göz atabilirsin. Sadece enstrümanı çalmayı aynı zamanda bakımlarının, temizliğinin ne sıklıkla nasıl yapılması gerektiği de anlatılan yan flüt dersi İzmir‘de a’dan z’ye flüt hakkında tüm bilgilere sahip olacaksın.

Zaten ilkokul sıralarından geçerken bir çoğumuzun bir blok flüt deneyimi var, hatta blok flütle verilen ödev parçaları çalmanın dışında bir memoli şarkısı çalma deneyimi bile var. Durum böyle olunca üflemeli bir çalgıya çok da uzak değiliz, küçümsediğimiz o blok flütte sonuçta bir müzik aleti ve yan flütün ilkel bir hali bile denilebilir.

Öncelikle kısaca yan flütü tanıyalım sonrasında akıllara takılan soruları cevaplayalım. Yan flüt hepimizin bildiği gibi üflemeli bir müzik aleti ve aslında adı yan flüt değil sadece flüt, ve bizim flüt olarak bildiğimiz ilkokulda çaldığımız şeyin adı ise sadece flüt değil, blok flüt.

Yan flüt 3 kısımdan oluşan, taşıması kolay, hafif, ince sesli bir müzik aletidir.


Yan flüt kursu İzmir ile kısa sürede istediğin parçayı çalabilirsin.

Sahip olman gereken tek özellik istek ! Çoğu kişi genellikle üflemeli bir enstrüman olan yan flütün zor olduğunu düşünmektedir ancak durum sanıldığı gibi değildir.

Özellikle diyafram nefesi çalışmalarının yapılması ve diyafram nefesinin öğrenilmesi ile birlikte daha rahat bir şekilde çalınan yan flüt aynı zamanda sağlık açısından da oldukça faydalı kazanımlara sahiptir.

Daha sağlıklı olan diyafram nefesinin günlük hayatta kullanma alışkanlığını kazanmak hem yeterli oksijenin vücudumuza girişini sağlamaktadır hem de stres durumları ile başa çıkmamıza yardımcı olmaktadır.

Ayrı bir başlık olan nefes terapisi eğitimleri tamamen diyafram nefesi odaklı çalışmalar ile gerçekleşmektedir. Kısacası sadece yan flüt kursu İzmir Güzelyalı almak ile kalmıyor aynı zamanda birçok açıdan vücudunuza yatırım yapmış oluyorsunuz.


Online Yan Flüt Eğitimi İle En Eğlenceli Yan Flüt Dersleri

Yan flüt eğitimi almak istiyor ancak yan flüt kursuna gelecek zamanın mı yok ? Dert etmene hiç gerek yok ! Zamanın yoksa Söz Konusu Sanat o zamanı senin için yaratıyor.

online yan flüt kursu

Kendi evinde rahat bir ortamda online yan flüt dersine katılarak sen de yan flüt çalmayı kısa sürede öğrenebilirsin. En ucuz online yan flüt dersleri o kadar ekonomik ki sadece ders aldığın süre kadar ödeme yaparsın.

Online yan flüt kursuna kayıt olmak ve almak için yapman gerekenler ;

 • Söz Konusu Sanat’ın iletişim numarasından bize ulaşarak ders gün ve saatini belirle
 • Ortak bir şekilde belirlediğimiz ders gününde bilgisayar karşısında hazır ol
 • Online enstrüman derslerimiz skype, discord ya da gotomeeting üzerinden gerçekleştirilmektedir.
 • Güzel bir internet alt yapın varsa kullanıcı adın ile bizi bu platformlardan ekle ya da biz sana online yan flüt eğitimi için katılım linki atalım
 • Dersler sırasında videolar kayıt altına alınmaktadır. Ders sonrası kayıtlar istediğin mail adresine gönderilecektir.
 • Her ders 1 parça öğrenme garantisi ile online enstrüman derslerine davetlisin.

Yan Flüt Kursu İzmir Hakkında Merak Edilen Soru ve Cevapları

Bu başlık altında paylaşacağımız soru ve cevaplar yan flüt kursu İzmir ücretsiz deneme dersine gelen katılımcıların ve bizlere sms, whatsapp gibi platformlardan ulaştırılan sık sorulan soruları içermektedir.

Bu soruların cevapları tamamen alanında uzman yan flüt kursu İzmir öğretmen kadromuz  tarafından cevaplanmıştır. Eğer bu sorular arasında sizlerin merak ettikleri yoksa sorularınızı çekinmeden bizlere iletebilirsiniz.

Müzik kursu İzmir Güzelyalı yardımıyla hayallerinizi ertelemeyin ve bugün onlar için bir adım atın.


Yan flüt çalmak zor mudur?

Yan flüt çalmak doğru bir yan flüt eğitmeninin desteğiyle kesinlikle zor değildir, yan flüt eğitimleri sırasında aşama aşama ilerlendiği için yan flüt kursunda size özel program hazırlanır, bu program sizin ilerleme seviyenize ve ilginize uygun olarak hazırlanmaktadır.

Üflemeli enstrümanlar genellikle zordur tarzında bir düşünce biçimi yaygın ancak durum gerçekten böyle değil. İlk dersten itibaren yan flütten ses çıkarabilirsin.

Daha sonrasında ise bu üfleme ile elde edilen tonun korunması üzerinde çalışmalar çeşitli parça ve egzersizler yardımı ile sağlanır. Bir yandan nota eğitimi ile birlikte flüt üzerinde parmak çalışmaları yapılır. Eğer günü gününe disiplinli bir şekilde çalışma fırsatı bulabilirsen ilk ayın sonundan itibaren basit parçaları çalabilirsin.

Daha kısa sürede kendimi daha çok geliştirmek istiyorum, bir gün içinde flüte daha fazla vakit ayırabilirim diyorsan yan flüt kursu İzmir öğretmenimizden sana özel bir çalışma programı oluşturmasını isteyebilirsin.


Ne kadar sürede yan flütle şarkı çalmaya başlarım?

Bu tamamen katılımcının ne kadar yan flüt çalıştığına göre değişiklik gösteren bir durumdur. Kimi öğrenciler 2. haftadan itibaren yan flüte üfleyebilirken kimi öğrencilerin 1 ayı bulmaktadır.

Ne kadar düzenli çalışırsan o kadar kısa sürede yan flüt çalabilirsin. Tabi ki ortalama bir süre vermek gerekirse 6 ay sonunda güzel bir seviyede yan flüt çalıyor olabilirsin.

Yan flüt kursu İzmir derslerine devamlılığın ve günü gününe çalışman bu süreyi kısaltmak tamamen senin elinde. Kişiye özel çalışma programları ile istediğin seviyeye daha kısa sürede gelebilirsin.


Yan Flüt kursu fiyatları ne kadar?

Flüt kursumuzun ücreti hakkında bilgi almak için bizlere sitemiz üzerinden ya da iletişim numarasından ulaşabilirsin. Eğer kampanyalı fiyatlardan yararlanmak istiyorsan sitemizde bulunan kampanyalar sekmesini ziyaret edebilirsin.


Yan flüt fiyatları ne kadar?

En ucuz yan flüt fiyatları günümüzde 150 dolar civarında başlamaktadır. Bu fiyata hesaplı bir yan flütü satın almanız mümkündür. Yan flüt tavsiyesinde bulunmamızı istersen; satın almayı düşündüğün en hesaplı yan flüt ilerleyen zamanlarda problem yaratabileceği için, hesaplı bir yan flüt satın almak isteyenler biraz daha pahalı yan flüt markalarına bakarak en azından 200 dolar civarındaki yan flütleri tercih etmeleri çok daha sağlıklı olacaktır.

Yan flüt satın almak istiyorsan bilen biriyle satın alman daha doğru olacaktır. Hele bir de ikinci el yan flüt alacaksan bu daha da önemli. Eğer henüz yan flüt satın almadıysan ve yan flüt satın almak istiyorsan yan flüt kursumuzdaki eğitmenlerin desteğiyle bir flüt seçimi yapabilirsiniz. Öğrencilerimize verdiğimiz desteği aynı esirgemeden aynı şekilde size de vermeye hazırız. 

Söz Konusu Sanat olarak anlaşmalı olduğumuz müzik evlerinden yan flüt satın almayı düşünenler için çok daha ekonomik bir şekilde temin edebiliyoruz.


Yan flüt çalmak için yaşım çok mu geç?

Yan flüt çalmak için kesinlikle yaşın geç değil kaç yaşında olursan ol yan flüt eğitimlerine katılabilirsin, sanat yapmanın özellikle hobi amaçlı sanat yapmanın hiç bir yaşı olmaz.

Yan flüt çalmak için alt katılım yaşı 11 dir. Dudak yapısı ve yan flüt ağırlığını rahat bir şekilde dengede tutmak oldukça önemlidir. Bu katılım yaşı genel bir bilgilendirme amacı içindir. Eğer daha küçük yaşlarda yan flüt kursu İzmir‘e kayıt olmak isteniliyorsa ücretsiz deneme derslerimize katılabilir ve öğretmenimizin görüşleri doğrultusunda daha sağlıklı bir karar verilmektedir.


Yan flüt çalmak için yetenek gerekli mi, güçlü bir nefese mi sahip olmak gerekiyor?

Yan flüt çalmak için güçlü bir nefese sahip olmaya gerek yok, önemli olan sahip olduğun nefesi doğru şekilde kullanabilmen, bu yüzden yan flüt eğitimleri sırasında öncelikle nefes egzersizleri de çalışılıyor.
Yan flüt çalmak için de fazladan bir yeteneğe ihtiyaç duyulmuyor, önemli olan gerçekten istekli olmak ve düzenli çalışmak.


Yan flüt kursunuza nasıl kayıt yaptırabilirim, yan flüt kursunuz nerede?

Yan Flüt Kursu İzmir - Ücretsiz Deneme Dersi İçin Hemen Ara

Yan flüt kursu İzmir‘e kayıt yaptırmak için sadece kursumuza istediğin zaman başvurman ve yan flüt kursu başvuru formunu doldurman yeterlidir. Yan flüt kursumuz İzmir Hatay’da çok merkezi bir konumda yer almaktadır. Kursumuza Göztepe, Balçova, Karabağlar, Güzelyalı, Yeşilyurt’tan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Söz Konusu Sanat, belediyelerin flüt kurslarından biri değildir. İzmir Göztepe’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, LCM, ABRSM, Rock School Of London sertifikasyon programlarına öğrenci hazırlayan özel bir kurumdur.


Yan Flüt Kursunuza Ulaşım Kolay Mı?

İzmir’in en hesaplı, en eğlenceli yan flüt kursuna ulaşmanız için İzmirspor metrodan birkaç adım ilerlemeniz yeterli. Eğer ki metro size ters geliyorsa dolmuş, otobüs ve vapur seferleriyle de rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yan Flüt Kursu İzmir Hatay‘a sadece Hatay’dan değil Bornova, Balçova, Buca, Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe, Üçyol, Poligon, Yeşilyurt, Fahrettin Altay, Narlıdere, Konak, Karabağlar, Alsancak gibi semtlerden de oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Yan flüt dersi ile alakalı yazımızı okuduğunuz için teşekkürler! Söz Konusu Sanat eğitimleriyle ilgili  ya da yan flütle ilgili tüm merak ettikleriniz için sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.